За покликом серця і бажанням служіння (Дайджест №88)

Події з 20 по 31 травня

Корпус Військових Капеланів

Нас чекає гарячий Нью Йорк. Веземо дуже важні штуки. Але найголовніше це слова підтримки🙏 Не побоїшся страху вночі, ані стріли, що летить удень. Ані пошести, що ходить у темряві, ані напасти духа зла опівдні. Впаде біля тебе тисяча, і десять тисяч праворуч тебе, але до тебе не наблизиться. Тільки очима твоїми будеш дивитися і помсту над беззаконними бачити.Пс 90:5-8 Перемога скоро буде!!!

Говорить наш капелан, представник служіння Девіда Хасавея в Україні Вадим Преображенський.

Наші луганські капелани-п’ятидесятники. Вони втратили домівку, але не зрадили своєму покликанню. Служіння триває на прифронтових теренах…

21 травня

Яку велику прагу до життя заклав Всевишній у Своє творіння. Неймовірно тяжкі випробування пройшли наші підопічні, але живуть та сподіваються на Нього.Випробування настільки важкі, що навіть немає сили на їх висвітлення.Ми намагаємось бути поруч. Продуктові набори, стоматологічний огляд та бажання не залишити їх без практичної допомоги.Ольга, Ірпінь. Валентина, Буча. Перемога скоро буде!!!Заради життя та любові!!!

Допомога людям на фронтовій Миколаївщині. Духовна і матеріальна.

22 травня

Трошки фотозвітів)))Дякуємо, за можливість допомогти нашим захистникам: Громадській організації “Центр Об’єднаних Рішень” м. Львів та Tetyana Khomutovska Nordbø, Anna Maslenikova за турнікети і Юзефа Докейчук за панчохи!!!
Велика подяка вам від усіх! #разом_до_перемоги

27 травня

Тубдіспансер…Тут героїчні лікарі,, які борються за одужання з’їденого тіла.Тут капелани, які поборюють за спасіння душі. До Колосян 3:2″Думайте тільки про те, що на Небі, а не про те, що на землі.” Підключайтесь.Найважливіші сенси поряд!!

29 травня

Наш капелан пастир-реформат Олександр Павлюк. Доставка авто для потреб українських воїнів на південному напрямку. Безпечної подорожі, брате!

На головній базі Християнської Служби Порятунку у київській римсько-католицькій парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви відбулася планова зустріч, в якій взяли участь близько 50 служителів Корпусу Військових Капеланів ХСП (всього у складі КВК на цей момент налічуєтьсчя близько 180 капеланів). Молитва, обмін інформацією, визначення пріоритетів, планування наступних кроків. Війна триває і наше служіння теж.

30 травня

У ці години, дні, місяці ми поряд з нашими воїнами. Як і належить військовим капеланам.

Перша зустріч психологічного супроводу та взаємопідтримки дружин військових при парафії Святого Духа, Вінниця.

Часто запитують, що потрібно для щастя? З’ясувалось, що для щастя потрібно не багато… це щоб твій підрозділ, твоі хлопці були споряджені усім необхідним і єфективно знищували ворога!Дякуємо МГО “Останній дзвінок” та усім, хто долучився до придбання квадрокопртера і інших цікавих «ніштяків». А основна подяка Господу, що відкриває серця людей для допомоги!

ХСП ОМІ Тиврів

20 травня

За покликом серця і бажанням служіння, Корпус ХСП Тиврів поповнився новим миротворцем. Вітаємо у команді Заворітнього Олександра! Нехай Бог провадить на плідну працю і зростанням у вірі!

21 травня

З місією на Схід…

22 травня

Миротворець Пастух Ольга: “Байдужість гірша за ненависть. Не байдужа до речей, що стримують нас у “пустелі”. І попри всі труднощі, стоятиму на сторожі прав і свобод нашої країни, на сторожі Слова, що змінює! Бо не можна розділити любов до Бога і любов до своєї землі, яка зазнала вікових страждань від наших гріхів. Дякую Богу за знайомство з о. Вадимом, який запросив стати частинкою потужної Всеукраїнської команди. Яка моя мета у ХСП? Служіння! Бо немає віри без діла, як і не хлібом єдиним живе людина!”

23 травня

Дійшло за призначенням

25 травня

Дякуючи друзям та людям доброї волі в Україні та за кордоном ми можемо далі продовжувати служіння нашим Захисникам! Нехай добрий Бог винагородить всім Вам! Разом до перемоги.

27 травня

Війна змінює, особливо тих, хто на передовій обличчям до обличчя з жорсткою війною… Корпус Миротворців ХСП Тиврів продовжив курс практичних навичок ППД ( першої психологічної допомоги), який провадить Неля Куцак – військовий психолог. Про симптоми посттравматичного стресового розладу та ресурси відновлення слухали, обговорювали, брали на “озброєння”. Все буде перемога, бо з нами Бог, який провадить нас! З молитвою до праці!

29 травня

Миротворець Михайло Рошак : “Ми маєм справу з державним монстром, який будь-що, з диявольською злобою хоче нас остаточно поневолити та кинути в ярмо. Мета у нас зараз одна, одна на всіх, вистояти, здобути та закріпити волю та свободу повну та остаточно. Це можливо, я впевнений, тільки в тому разі, коли ми всеціло довіряємо та славимо ХРИСТА! Якщо Він, Господь, з нами і ми натхненно, творчо та завзято з любовю працюємо, то Все буде Україна!”

Молитовний Щит

23 травня

Ізраїль, Єрусалим, Стіна Плачу… Всі ми лише пілігрими на шляхах апостольської подорожі з Ісусом…

Молебень до Архангела Михаїла

27 травня

Учасники міжнародного Маршу Народів в Ізраїлі. Правильна комбінація прапорів.

Центр відновлення і адаптації

23 травня

Протигази для захисту наших воїнів уже на східному фронті. Дякуємо за допомогу братам-капуцинам Сергію Воронюку та Матеушу Влосінському, а також світським францисканцям з Лотеранської у Кракові.ПС: Наша медична каретка, подарована польськими братами з Ордену Лицарів Святого Йоана Павла ІІ, успішно рятує життя бійців та цивільних мешканців у відповідному секторі відповідальності.

Орден Лицарів Йоана Павла ІІ – Українська Провінція

23 травня

Дякуючи доброчинцям з Польщі Капелан о. Олександр Бурмістров разом з волонтерами з м. Хмільника привезли медичну допомогу до лікарні Хмільнику.

Християнський соціальний простір

26 травня

Зустріч штабної команди ХСП. Є про що поговорити і звірити годинники.

27 травня

Розпочали роботу з католицьким телебаченням EWTN по підготовці фільму про служіння ХСП. Мета одна – закликати християн до реальної дії згідно своїх дарів і покликання у цей час випробувань, загроз та викликів. Бо якщо не зараз, то тоді коли? Дякуємо команді EWTN за відкритість і професіоналізм.

ХСП-СЄР-МзМ

27 травня

За рахунок наданої фондом “Східноєвропейська реформація” гуманітарної допомоги у співпраці з командою Молоді з Місією потребуючим було роздано 1389 продуктових наборів (вага кожного з наборів становила приблизно 10-12 кг – продукти і предмети гігієни).Допомогу отримали: люди, які постраждати від воєнної агресії і перебували під окупацією; вимушені переселенці з областей, які знаходяться під окупацією; пенсіонери; сім’ї, які втратили роботу; багатодітні і малозабезпечені родини; люди з обмеженими можливостями.Регіони: Київська область(Мотижин, Бузова, Велика Димерка, Димер, Катюжанка); Чернігівська область (Ніжин, Ягідне, Іванків, Куликівка, Бакланова Муравійка, Талалаївка); Сумська область (Тростянець, Ромни);  Запорізька область (Орехів, Гуляйполе).Робимо добро разом!