З миром у серці і до перемоги (Дайджест ХСП №94)

Події з 21 по 31 липня

Християнський Миротворчий Корпус

21 липня

Продовжуємо наше служіння Захисникам  та молимося за перемогу над ворогом!

Возможно, это изображение 1 человек и военная форма
Возможно, это изображение 9 человек и на открытом воздухе

23 липня

Хмельницький, парафія Христа Царя Всесвіту. За участю єпископа Радослава Змітровича зроблено ще один крок на шляху до утворення  кількарівневої системи психологічної підтримки ветеранів війни та їх родин, біженців і людей, які проживають на територіях, що перебували в окупації чи в зоні активних бойових дій. На Славу Божу і на благо України.

Возможно, это изображение 9 человек, люди стоят и в помещении

27 липня

Протестанти, греко-католики і римо-католики. Готуємо платформу для спільних дій. Бог потребує нашої єдності у часи випробувань та викликів заради християнського майбутнього нашого народу. І хай Господь благословить і направить нас  на цьому шляху.

Возможно, это изображение 5 человек, борода, люди сидят и в помещении

28 липня

Завдяки нашим психологам – волонтерам, в будинку Карітас – Спес – Вінниця, Стартувала друга група за програмою психологічної підтримки для дітей ВПО ” Емоційний SOS”.

Возможно, это изображение 10 человек, люди сидят, люди стоят и в помещении
Возможно, это изображение 5 человек, люди стоят и в помещении

Корпус Військових Капеланів

22 липня

Робота з воїнами. Важливо озброїти їх не лише фізично, але й духовно.

Возможно, это изображение 10 человек, люди стоят и в помещении

25 липня

Зустріч наших капеланів із заступником Міністра оборони Ганною Маляр. Дуже актуальна і надзвичайно важлива зустріч. Продовження буде…

Возможно, это изображение 4 человека, люди стоят и в помещении

26 липня

Розвиваємо військовий капеланський рух З представниками Корпусу військових капеланів – Священнослужителіями Київської єврейської месіанської громади.

Возможно, это изображение 4 человека, люди стоят и в помещении

26 липня

Добігає кінця цей день…Він був важкий, але яскравий Богом та Його дивами.Знову наша капеланська місія, знову військові, знову покаяння, знову дітлахи, знову свято та їхні посмішки…Найголовніше серед всього цього не втратити свій головний фокус – Христос!Дякую всім, хто цього разу нам допомогав и хто прийняв участь!Величезна дяка!Окрема подяка моєму другові Грушовенко Юрий:)Єдине, що хмурить серце, це те що цієї ночі моєму батьку робили дуже складну операцію (майже 11 годин), операція пройшла успішно, аде ще не зовсім до кінця зрозуміло яким буде відновлення і таке інше.Дякую всім, хто став разом з нами на молитву!

Возможно, это изображение 8 человек и люди стоят
Возможно, это изображение 5 человек, люди стоят и на открытом воздухе

27 липня

Що таке свобода?І яку ціну треба заплатити, щоб не бути рабами? Відповідь на ці питання вам неодмінно дадуть на передовій. Ціна свободи завжди (!) висока… І наш обов’язок допомогти тим, хто ризикує життям за нашу з тобою свободу… Гал 5:13: “До свободи покликані ви, браття, аби свобода ваша не була приводом догодження плоті, але любов’ю служите один одному.”Перемога скоро буде!!

Возможно, это изображение 5 человек и на открытом воздухе

29 липня

Капеланська робота… Довелося попрацювати трохи на іншому напрямку (вирватися з Південного фронту).”Проповідуй усім Слово Боже! Будь готовий виконувати своє завдання повсякчасно і за будь-яких обставин. Переконуй, попереджай, підбадьорюй людей, уважно і терпляче навчаючи!” (2 Тим. 4:2)

Возможно, это изображение 5 человек и на открытом воздухе

29 липня

Капелани на лінії фронту. Вони там, де був би сьогодні Ісус.

Возможно, это изображение 4 человека, люди стоят, военная форма и на открытом воздухе

29 липня

Вінниця. Семінар з основ капеланського служіння для представників місцевих протестантських громад. Бог збирає свою Армію…

Возможно, это изображение 9 человек и люди стоят
Возможно, это изображение 18 человек, люди сидят и люди стоят

31 липня

Тренінг для капеланів, обмін досвідом та теологічні обґрунтування підримки наших воїнів задля перемоги над агресором! Долаємо лихо нашої країни разом.ПРОВАДЬ мене в правді СВОЇЙ і НАВЧИ ТИ мене, бо Ти Бог СПАСІННЯ мого.Псалом 24:5

Возможно, это изображение 9 человек, люди стоят и военная форма

FrontlineHelp and ХСП

23 липня

Селища навколо Бахмута  знаходяться під обстрілами в постійній небезпеці, ночують в підвалах, бо є немало зруйнованих російськими військами будинків. Щиро вдячні за свіжий хліб, і підбадьорені тим, що вони не залишені на самоті і не забуті!Дякуємо християнській асоціації Емануїл, за надану допомогу!Слава Ісусу Христу!

Возможно, это изображение 3 человека, ребенок, люди стоят и на открытом воздухе
Возможно, это изображение 5 человек, люди стоят и на открытом воздухе

25 липня

Завдяки партнерам, сьогодні ще три селища що в найгарячіших місцях бойових дій, змогли отримати, вдавалося б найпростіше, – хліб! Але, для цього, хтось посіяв  зерно, хтось збирав, хтось обробляв, хтось змолов на борошно, випікав, хтось купував, хтось перевозив до Бахмуту ризикуючі життям, хтось розвозив по місцям.

Возможно, это изображение 5 человек, люди стоят и на открытом воздухе
Возможно, это изображение 4 человека, люди стоят и на открытом воздухе

26 липня

Самотність викликає сум, тугу, призводить до порожнечі і пригніченості. Все це, через розлучення з частиною рідної душі, якої нема поруч і ти не знаєш, чи доведеться зустрітися знову.  Спіткало нашу Україну, не обійшло і мешканців С.Зайцеве,  де сьогодні ведуться запеклі бої! Через що люди втратили можливість працювати, щоб заробити гроші, і навіть просто поїхати до найближчого міста, де ще працюють декілька магазинів,  щоб придбати собі, хоч яку їжу.Але, дякуючи любові Божій, через допомогу наших партнерів,  ми змогли по мірі спроможності, надати допомогу, гарними продуктовими наборами!Від всього серця Дякуємо всім добродіям за допомогу!Ніхто не зможе роз’єднати наш народ!Слава Великому Єдиному Богу, Ісусу Христу!Слава Україні!Героям слава!

Возможно, это изображение 1 человек и на открытом воздухе
Возможно, это изображение 2 человека, люди стоят и на открытом воздухе

Молитовний Щит

29 липня

Сьогодні духівник литовського крила Молитовного Щита брат Гедимінас Нумгаудіс здійснив особливу молитву за освячення землі та спасіння душ невинно вбитих мешканців Бучі. Маємо міцно тримати наш духовний фронт!

Возможно, это изображение 6 человек, люди стоят и на открытом воздухе

30 липня

Йох 17:20-26:

«Я молюсь не только о них, но и о тех, кто поверит в меня по их словам, чтобы все они были едины.Подобно тому, как Ты, Отец, един со мной, а я с Тобой, молюсь, чтобы они были едины с нами, чтобы мир поверил, что Ты послал меня.Славу, которую Ты дал мне, я передал им, чтобы они были одно, подобно тому, как мы одно — я един с ними, и Ты со мной, чтобы они были одним целым, и мир осознает, что Ты послал меня, и что Ты возлюбил их так же, как возлюбил меня.Отец, я хочу, чтобы те, которых Ты дал мне, были со мной там, где я; чтобы они увидели мою славу, которую Ты дал мне из любви ко мне ещё до сотворения мира. Праведный Отец, миру Ты не известен, но Ты известен мне, и эти люди узнали, что Ты послал меня. Я открыл им Твоё имя, и буду продолжать возвещать о нём, чтобы в них обитала любовь, которой Ты полюбил меня, и буду един с ними”

Возможно, это изображение 5 человек, люди стоят и в помещении

31 липня

Служителі з України. Служителі з Литви. Зустріч з архиєпископом Вісвальдасом Кульбокасом, сином литовської землі та Апостольським Нунцієм в Україні. Спільна молитва, щире спілкування, ділення планами подальшого служіння. Дякуємо Господу за цю зустріч. Дякуємо литовцям за єдність та сопричастя.

Возможно, это изображение 6 человек, люди стоят и в помещении

31 липня

Ударна молитва у Бабиному Яру. 15 служителів на місці + група підтримки у зумі. Спочатку духовна артилерійська підготовка по так званій “стіні плача”, спорудженій у цьому місці окультисткою сербського походження Маріною Абрамовіч. Потім покаяльна молитва у символічній синагозі.Разом у духовному проломі стояли римо-католики, греко-католики, православні і месіанські євреї. Особливі учасники цієї духовної битви – старший равин КЕМО Борис Грисенко і литовський брат-францисканець Гедимінас Нумгаудіс. Ми уже займалися тією “стіною плачу” у березні під звуки вибухів і сирен.Як там говорять рускіє: “можем павтаріть”. От ми і повторили. І будемо повторювати стільки разів, скільки буде потрібно, щоби остаточно викурити з життя нашого народу духів комунізму, атеїзму, антисемітизму та рашизму.

Возможно, это изображение 9 человек, люди стоят, дерево и на открытом воздухе
Возможно, это изображение 8 человек, люди стоят и на открытом воздухе

ХСП ФГ-Рідня

30 липня

Вчора у рамках Форуму волонтерів за підтримки Благодійний фонд “Фонд громад “РІДНЯ” побували у координатора програми “Добрий господар” у с.Верхнє Синєвидне п.Омеляна Заревича. Вражені його результатами! Квасоля #СтрийськийЯсь вродила на славу! Щиро вдячні за гостинність, відкритість та громадське служіння!

Возможно, это изображение 3 человека, люди стоят, дерево и на открытом воздухе

Be the first to comment on "З миром у серці і до перемоги (Дайджест ХСП №94)"

Напишіть відгук