З молитвою і вірою на благо Батьківщини (Дайджест ХСП №91)

Події з 21 по 30 червня

Корпус Військових Капеланів

21 червня

Відбулася зустріч секретаріату Корпусу Військових Капеланів з керівництвом Українського Біблійного Товариства в особі президента Коменданта Григорія Івановича і делегації Норвезького Біблійного Товариства. На зустрічі обговорили питання допомоги Словом Божим в служінні українського капеланства. Брати з Норвегії поділилися досвідом капеланства в норвезькій армії. Зустріч пройшла в теплій братерській атмосфері.

21 червня

Місійне служіння війську. Шлях капелана.

22 червня

ХСП Житомир та Житомирська єврейська месіанська громада “Бейт шалом”Перш, за все, це величезна подяка Господу!!! “Тому що Бог спричиняє у вас і бажання і діяння, із Своєї волі.” Филип 2:13А ще, ми хочемо сказати спасибі тим, хто допомогае нам, підтримувати і допомогати людям, які постраждали від рашісткої агресії. І трошечкі фотозвітів за останні місяці. Іноді не все встигаешь фоткати, іноді просто не спроможний… тому що… але)))Дякуємо Римо-Католицької Церкви «Христа Царя Всесвіту» та настоятелю Mykola Dmytrowycz Luczynskyi за продуктові набори і набори з побутовой хіміей від Лицарів Колумба. Дякуємо Елена Светличная, Tetyana Khomutovska Nordbø за можливість трошкі порадувати людей і сказати їм, що вони не самі…

22 червня

Капелани та церкви Європи моляться за Україну Серця наших воїнів захищені Словом Божим.Зустріч капеланів із президентом Українського Біблійного Товариства Комендантом Григорієм Івановичем та представниками Норвегії.

23 червня

Все добре,всі цілі та живі , повертаємо щоб знову їхати та підтримувати хлопців.Там дуже гаряче,там багато суму,але вони боронять свою рідну землю!!!Дуже бажаю і прошу у Господа надприродним чином захищати хлопців на гарячих точках війни,а особливо щоб горіла земля під ногами ціх мразот з їх металобрухтом!!!Не всі зрозуміють,не всі підтримують у цьому мене,але для мене кожне втрачене життя воїна ,це відрізаний клаптик мого серця!Ніякого жалю до ворога,ніякої толерантності, ніякої а може – тільки ПЕРЕМОГА та звільнення України від покидьків та нелюдів!!!

29 червня

Двоє капеланів. Двоє побратимів.Двоє священників.

29 червня

Військові капелани на позиціях. Там зараз проходить шлях новітніх Христових апостолів.

FrontlineHelp and ХСП

21 червня

На сході. Маємо благословення допомогти знедоленим під час війни. Щиро дякуємо партнерам служіння, за надану допомогу!Слава Ісусу Христу!Робимо добро разом.

21 червня

Допомагаємо, – Перемагаємо.Слава Ісусу Христу!Все буде Україна!

23 червня

“А Він їм відказав: “То не ваша справа знати часи та добу, що Отець поклав у владі Своїй.” Дії 1:7.Ми схильні бути або в минулому, або в майбутньому, а треба зосередитись на тому що сьгодні, щоб виконувати волю Божу.

29 червня

Попри усі біди, що прийшли в наш край, церква існує і збирається, поклонятися Богу, і слухати Його слово.Іноді нам здається, що немає сил рухатися далі, і тому є приклад в Святому письмі, коли нарід Юдеї відбудовував зруйнований і спалений Єрусалим: “Робітники виснажені, бо дуже багато уламків, і самим нам ніколи не спромогтися відбудувати мур.” Неемія 4:10.Ще й вороги намагалися знищити цей нарід, щоб їх не існувало, і місто не було відбудоване. Але, якщо з нами Бог, то ми можемо зміцнюватися й надихатися словами Неемії:” Не бійтеся їх. Пам’ятайте нашого Володаря, великого й могутнього.” “Звитягу дасть, лиш Божа допомога, лиш Бог потопче наших ворогів.”Наверніться до Христа, Він живий!

30 червня

Завдяки служінню багатьох, християнська спільнота надає допомогу.

Так функціонує тіло Христове.Від всього серця дякуємо партнерам служіння. Разом до перемоги!Слава Ісусу Христу!

Християнський Миротворчий Корпус

21 червня

Обговорили з Ханну Хауккою і Дмитром Ларіним орієнтири подальшого спільного служіння.Готові діяти плече до плеча на Славу Божу і на благо України.

23 червня

“Нехай Господь зверне на тебе лице Своє, і хай дасть тобі мир!” (Числа 6:26)Доставлено за призначенням! Просимо молитви за наших Захисників.

23 червня

Нові зустрічі. Продовжуємо служіння дітям.ТГ Вороновиця.Окрема подяка віл волонтерів “Простору надії” голові Вороновицької ТГ Олександру Ковінько, за організацію екскурсії в музей Історії авіації та космонавтики.

23 червня

Провели зустріч з відомим католицьким психологом отцем Олегом Саламоном. Звірили стратегію. Намітили подальші тактичні кроки.

І хай на цьому шляху благословить нас Господь.

23 червня

До праці готові

24 червня

Щиро дякуємо нашій медсестрі  пані Ользі за волонтерське служіння, за щире серце і світлу посмішку!

25 червня

Завдяки нашим психологам – волонтерам, в будинку Карітас – Спес – Вінниця, Стартувала програма психологічної підтримки для дітей ВПО ” Емоційний SOS”.

25 червня

Парафія Пресвятої Діви Марії Матері Церкви. Допомога вимушеним переселенцям.Кожна католицька парафія покликана сьогодні стати водночас місцем духовної опіки, душевного зцілення та гуманітарної підтримки для тих, хто страждає від наслідків війни.

26 червня

Довгоочікувана зустріч з Nela Kucak  – військовим психологом, в рамках завершення курсу практичних навичок ППД (першої психологічної допомоги). Слухали, запитувати, відпрацьовували. Безмежно радіємо знайомству і щиро дякуємо за досвід і знання. Маємо надію на подальші зустрічі, адже війна ставить перед нами багато викликів, які, з вірою у серці і спільною працею, ми здолаємо! Дякуємо!

26 червня

Емоційний SOS. А ви знаєте, що це?- це зустріч, психологічний тренінг для діток, який щотижнево у вівторок проводять волонтери Корпус Миротворців ХСП- Вінниця. Простір Надії., за що ми вам безмежно вдячні, а особливо Вікторія Андрущишина за те що щораз ініціюєте нові ідеї!!!Навіть батьки кажуть, що наші дітлахи дуже змінилися за період проживання у соціальному гуртожитку Карітас-Спес-Вінниця. Сьогодні середа, а це 1578 людини знову отримали допомогу Дякуємо всім хто поруч, дякуємо всім хто підставляє плече і допомагає! Величезна подяка священника Парафія Св. Духа Вінниця, Fryderyk Garlicki, та семінаристам так і знайте- ви неймовірні, ваш спів стає вже візитівкою нашого міста!!! Подяку Caritas-Spes Ukraine, Волонтери Карітас-Спес-Вінниця та нашим друзям Stowarzyszenie Idziemy Na Spacer, нехай все добро обов‘язково повертається сторицею

27 червня

Черкаська команда миротворців здійснила гуманітарний рейд у зоні бойових дій від Ізюма до Гуляйполя. Відвідали багато пунктів призначення. Десь на фронтових дорогах…..Зокрема, хлопцям такого дрона прикупили.

27 червня

ОТГ Немирів.

 День єдності та взаємопідтримки для дітей ВПО.Дякуємо директору  відділу У СПРАВАХ СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НЕМИРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Лящ Вікторії Анатоліївні та її команді за співпрацю. Також за організований похід до “МУЗЕЙ ІСТОРІЇ ТА ЕТНОГРАФІЇ НЕМИРІВЩИНИ”, у Немирівський парк і за гостинці для волонтерів.Дякуємо о.Руслану Кармаліті за історію храму римо-католицької церкви.За Спільну молитву і благословіння для родин наших волонтерів.Дякуємо Віті Бабюк за організацію смачних бутербродів для нашої команди.Дякуємо волонтерам з Ольштина за подарунки дітям: ( пляшечки на воду) і солодощі.Дякуємо: Olga Ladniuk Olsztyn; Daniel LewakowskiВікторія Гересименко.Дякуємо РМ Карітас- Спес-Вінниця, за продуктові набори для сімей ВПО.

29  червня

Дякуємо нашим волонтерам Юлі та Глібу за їхнє служіння і допомогу

30 червня

Служіння миротворців ХСП у співпраці із місіонерами облатами у ТивровіСлава Ісусу Христу! Хочемо познайомити Вас із нашими миротворцями, Християнської Служби Порятунку, які від березня місяця розпочали своє служіння при Тиврівському монастирі Місіонерів Облатів Марії Непорочної. Перш за все їхнє служіння має три напрямки: допомога військовим духова і матеріальна, служіння потерпілим від війни та підготовка до служіння людям з посттравматичним синдромом особливо після перемоги над ворогом. Тому крім служіння військовим і переселенцям наші миротворці проходять психологічну, духову та іншу підготовку, що має на меті допомогти в їхньому служінні. У підрозділі є капелан та 5 миротворців де кожний відповідає за свій напрямок.

ХСП-ФГ Рідня

24 червня

Сьогодні у Благодійний фонд “Фонд громад “РІДНЯ” завітав наш член-засновник, член Наглядової ради Андрій Оленчик. Маємо про що поговорити, адже Християнська служба порятунку є ініціатором і фундатором програми #ДобрийГосподар. І ми вже набули певного досвіду. Дивимося, а що далі. До нас приєдналися п.Володимир та Василь – лідери дитячого духовно-навчального центру “Ковчег” із Маріуполя, по дорозі у Закарпаття. Цікаві розмови у колі однодумців.

24 червня

Відвідали Стрий, де з нашими побратимами з Фонду Громад “Рідня” обговорили подальший розвиток спільної програми “Добрий Господар”. Маємо внести свій вклад у справу соціальної розбудови християнських громад, зокрема на територіях, що пережили окупацію та активні бойові дії.

Be the first to comment on "З молитвою і вірою на благо Батьківщини (Дайджест ХСП №91)"

Напишіть відгук