Молимось і служимо!Працюємо на перемогу разом! (Дайджест ХСП №110)

Події з 1 по 11 січня

Християнський Миротворчий Корпус

1 січня

Провели декілька днів та Різдвяний вечір з нашими захисниками на фронті. Привезли їм необхідні речі та подарунки. Молились з понад 100 військовослужбовців з різних підрозділів.

Велика подяка усім, хто допоміг реалізувати цю місію, хто жертвував кошти, речі і тим, хто молився. Завдяки усім вам Різдвяну місію виконано. Слава Богу!

https://www.facebook.com/evgeniy.blishchik/videos/1516388008882201/

3 січня

Дякуємо Легіону Марії з Гнівані та особисто пані Ларісі за тещо далі продовдують допомагати в служінні нашим Захисникам.

https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/321975826_1018063025655602_97525216668939576_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=SNA3uhZGP8QAX-PAne_&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfAg4-f9_a8dYT5pmbgYpVo8jbj8O5nD28PMzlaTFZy-4A&oe=63C3022F

5 січня

Пам’ятаєте, наприкінці року ми, разом з @comandante_chi , @blackhousetattoo збирали подарунки для діток, які попри все залишились в Україні .Я дуже хотіла, щоб іграшки та солодощі, які нам передавали, потрапили дійсно до діток, які зараз цього потребують. Тож по приїзду в Ужгород за порадами друзів відвідала «Ковчег миру», де проживають дітки евакуйовані  з Маріуполя.  Багато з них  залишились без батьків. Тож саме їм передали смаколики, подарунки та поздоровили з Новим роком і Різдвом .Володимир Завадський,  дякую за вашу роботу! Як приємно було познайомитись та зустріти таких щирих та відданих людей своїй місії.Разом до перемоги!

https://www.facebook.com/photo/?fbid=5964532160277768&set=pcb.5964532253611092

5 січня

Ми далі продовжуємо служити задля перемоги та підтримки військових.Частину допомоги з Хмільника вже отримали наші захисники. “Діла Христові свідчать про присутність і діяння Бога серед людей”.

Щиро дякуємо нашим благодійникам та партнерам. Дякуємо Богу!

https://www.facebook.com/photo/?fbid=3460844327574565&set=pcb.1664560884032760

9 січня

Доставили нашим Захисникам за призначенням! Дякуємо!

Молимось і служимо.Працюємо на перемогу разом.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=160924133355889&set=pcb.160924216689214

11 січня

Господи, благослови 2023 рік перемогою України над ворогом.
Минулий рік проминув, віримо і довіряємо Богу, що буде перемога, Мир.З надією та вдячністю серця хочемо подякувати нашим друзям, добродіям, з України, Польщі, Італії, Німеччини, Словаччини, Словенії, які на протязі року допомагали та надалі підтримують ДЦ «Ковчег Миру». Благословенні Ваші імена записані в Книгу життя і винагорода велика у небі. Адже написано в Слові Божому : «А цар відповідаючи їм, скаже: Істинно кажу вам: усе, що ви зробили одному з моїх братів найменших – ви мені зробили»
(Мт. 25.40).Біль України об’єднав увесь світ, кожен дорослий, кожна дитина спішить щоб підтримати молитвою, словом та ділом, ми непереможні. ДЯКУЄМО БОГУ ЗА ВАС. МОЛІМОСЯ ЗА ВОЇНІВ ЗСУ, НАШИХ ДОБРОДІЇВ ТА ЇХ РОДИНИ! БОЖОГО БЛАГОСЛОВІННЯ, МИР ТА ДОБРО!СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1603429270109907&set=pcb.1603447916774709

11 січня

Чергова партія допомоги, доставлена за призначенням. Щиро вдячні нашим благодійникам Вінницькій церкві “Життя”, а особисто Моргун Олександру Олексійовичу і Моргун Віктору Олексійовичу за допомогу. Дякуємо за довіру нам, за віру в наших захисників.”Ніхто ніколи не став бідним даючи”. – Енн Франк

https://www.facebook.com/photo/?fbid=3466447433680921&set=pcb.1669511373537711

Корпус Військових Капеланів

3 січня

Маємо добрі новини: початок збору вже покладено

Музична школа “Гармонія” передала кошти, зібрані на благодійному концерті, на потреби наших захисників! Ви чудові!!!!!!

Не втомлюємося дякувати кожному, хто допомагає! Гал 6:9-10: “А роблячи добре, не знуджуймося, бо часу свого пожнемо, коли не ослабнемо. Тож тому, поки маємо час, усім робімо добро…”

https://www.facebook.com/photo/?fbid=5999835556734165&set=pcb.5999837966733924

7 січня

Відомий британський проповідник і лідер міжнародного молитовного служіння Девід Хасавей під час зустрічі з капеланською командою КЕМО урочисто прийняв з рук нашого побратима Андрія Міщенка посвідчення і шеврони Корпусу Військових Капеланів. Вітаємо все міжконфесійне капеланське братство ХСП з гідним поповненням.

Це честь і привілей для нас.

Проповідуючи перед спільнотою КЕМО, Девід зокрема сказав: “Через кілька місяців світ побачить дію Сили Божої в Україні…

Завдяки цій Силі українці зможуть звершувати те, що не є доступним для інших народів…  Але ви маєте кликати Бога і Він дасть відповідь…”

https://www.facebook.com/photo/?fbid=517718417032403&set=pcb.517728187031426

Християнський Соціальний Простір

5 січня

ПередРіздвяна, інформаційно-просвітницька зустріч на тему «Цінність людського життя в світлі таїнства Різдва Христового»

ПередРіздвяна, інформаційно-просвітницька зустріч на тему «Цінність людського життя в світлі таїнства Різдва Христового» відбулася у приміщенні парафіяльно-монастирського Центру при парафії Святих Кирила і Методія в Івано-Франківську (Крихівцях) 5 січня 2023 року і в ній взяло участь понад 30 учасників – представників Церкви, Влади, Перинатальних Центрів міста і області, освіти і медицини, навчальних закладів нашого міста. Зустріч тривала понад 2 години і всі присутні мали можливість збагатитися певними знаннями, послухати цікавих доповідачів з різних сфер, дотичних до захисту людського життя і дітей в цілому.

Організаторами зустрічі виступили Івано-Франківський християнський «Рух за життя» (Ярослав Дубас), Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я (о. Ярослав Рохман) та Парафія Святих Кирила і Методія (о. Йосафат Бойко, ВС).

Тема цінності людського життя від моменту зачаття і до природної смерті є завжди дуже актуальною, а на фоні повномасштабної війни, вона набрала особливої актуальності і необхідності для обговорення та ділення багатьма аспектами, що стосуються захисту людського життя від моменту зачаття і кожної дитини зокрема. Жорстока війна відіграла негативну роль, у справі дітей. Багато дітей з України викрадено нашими агресорами та вивезено за її межі, багато дітей загинули від прямих влучань у житлові доми, лікарні, школи, дитячі садки. У скількох дітей вкрадено щасливе дитинство, а скільки дітей стали мучениками і жертвами диявольської війни, внаслідок російської збройної агресії в Україні! Згідно офіційної інформації ювенальних прокурорів (https://www.ukrinform.ua/…/3636486-v-ukraini-1313-ditej…), станом на кінець грудня 2022 року загинуло 450 дітей, 863 зазнали поранень різного ступеня важкості, а зниклими вважаються 328 дітей. А про скількох дітей ми не знаємо нічого. А скільки дітей помирає через бажання самих батьків у лоні своїх же матерів, бо так званий «закон» дозволяє це робити – тут йдеться про добровільне переривання вагітності і вирішення жити чи не жити зачатій дитинці. І про це мало хто говорить, Церква часто є єдиним голосом у пустелі світу цього… Від імені Митрополита Володимира Війтишина, зі словом привітання звернувся о. Тарас Путько – Ректор Івано-Франківської Духовної Семінарії УГКЦ, а голова міста Руслан Марцінків всіх привітав з прийдешніми різдвяними святами і закликав до спільної праці у цій сфері – і Церкви, і влади і суспільства, бо війна триває і багато сімей дійсно зустрічаються з серйозними труднощами, особливо коли хтось з родини помирає на війні, а таких випадків є чимало.Ярослав Дубас, голова Християнського Руху «За життя» розповів про діяльність такої організації, про практичні заходи, які вони організовують і про просвітницьку місію, яку ставлять перед собою учасники Громадської Організації. Про роль і діяльність перинатальних центрів області та міста розповіли керівники закладів охорони здоров’я п. Юрій Павлушинський та п. Марія Бойко. Поділилися цікавими статистичними даними, серед яких і часткове зменшення народжуваності, що, звичайно, не є для нас позитивним елементом. Пан Ігор Дмитренко, очільник Департаменту охорони здоровя Прикарпаття розповів про роль закладів медичиних і лікарів у справі народжуваності. Всі вони закликали пропагувати культуру життя, виступати за дар життя і допомагати тим, які відкриваються на життя, які готові народжувати діточок. Отець Ярослав Рохман, голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я розповів про роль капеланів у медичних закладах (їх у Франківській Архієпархії є 26), про День подяки за дар життя, що відзначається на рівні УГКЦ щороку 7 квітня в день Благовіщення Пресвятої Богородиці, про місію «Рахиль», яка полягає в наданні комплексної допомоги батькам, які втратили своїх діточок.

Сестра Марія Гошівська розповіла про місію, яку мають сестри монахині відкриваючи та провадячи Доми Милосердя – в Крихівцях (для потребуючих дітей), в Горохолино (для матерів з дітьми) і для літніх людей в Петриках на Тернопільщині. Пан Володимир Стасюк, директор базового медичного коледжу розповів про біблійні і християнські принципи у питаннях життя, народження діточок, якими він керується у формуванні молодого покоління, медичних сестер, які потім розходяться для служіння у медичних закладах.

Депутати Верховної Ради Едуард Прощук та Оксана Савчук пояснили, що саме вони, як учасники законотворчого процесу, можуть допомогти у цій ділянці. Пані Оксана наголосила на важливості збереження і підтримування християнських цінностей, традиційної сім’ї, як чоловіка і жінки, на формуванні культури здоров’я, щоби наші громадяни дійсно піклувалися про здоров’я і перевіряли стан здоров’я систематично. Звичайно було піднята питання різноманітної допомоги для сімей у справі народження діточок. Пан Віктор Кімакович, очільник Департаменту Освіти Прикарпаття наголосив на важливості співпраці Церкви і держави у справі освіти, християнського формування і про те, що зараз вплив на формування людини мають багато різних факторів, а тому ані Церква, ані освіта не можуть бути пасивними у цій справі. Своїми думками поділилися також о. Руслан П’яста, медичний капелан та Олег Андрухів, проректор з розвитку і комунікацій УКД.

Всі присутні також спільно помолилися в храмі панахиду за душі померлих: за Папу Венедикта XVI, якого поховання відбулося у Римі саме сьогодні 5 січня, за наших загиблих воїнів та за померлих з наших родин. Молитва за померлих – це віра у вічне життя кожної людини, сотвореної на образ і подобу божу; життя, яке починається у момент зачаття, воно продовжується у вічності, після природньої смерті і ця вічність може бути різною, але саме нашим щоденним життям ми можемо заслужити – на вічність з Богом, або ж без Бога, як про це читаємо у 5 главі євангелія від Івана.

Дякуємо Богові за таку прекрасну нагоду зустрічатися, молитися і говорити про такі цінні речі, як життя кожного з нас. Колись давно мене в одній з дискусій запитали: «Ну, отче, дайте якийсь простий аргумент, на хлопський розум, чому не можна робити аборт, переривати вагітність?». І тоді Господь мені послав таку думку: «Найкращий аргумент на користь життя і проти абортів – це наше життя, це я і ти. Якщо ми живемо, то це тому, що Господь дав життя, а батьки наші не перешкодили нам народитися!». Дякуємо Богові за дар життя кожної людини!о. Йосафат Бойко, ВС

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1912108132455923&set=pcb.1911941225805947

6 січня

Проїздом через Київ на шляху зі сходу на захід. Духовну і гуманітарну місію виконано. Отож легкої і безпечної дороги у Польщу, друзі.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=517134697090775&set=a.444098721061040

Молитовний Щит

6 січня

Чергова зустріч україно-литовської команди, яка провадить один із міжнародних форматів служіння Молитовного Щита. Ми разом молимося за Україну, Литву і все Міжмор’я.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=517134337090811&set=a.444098721061040

6 січня

Молитва месіанських євреїв за Україну. Свій стиль і харизма.

Дякуємо, друзі, за нашу єдність і спільне служіння у братстві ХСП.

https://www.facebook.com/denisov.ua/videos/730568445148931/

Be the first to comment on "Молимось і служимо!Працюємо на перемогу разом! (Дайджест ХСП №110)"

Напишіть відгук