Молитовний щит держави. Християни об’єднуються в молитві за вирішення сучасних проблем

Представляємо молитовну лінію у намірах служіння Молитовний Щит Християнської служби порятунку. Молитовну лінію проводять служителі Молитовного Щита – Наталія Острікова та Оксана Порошинська.

Гості програми:
-Святослав Погляд – координатор служіння, адміністратор сторінки “pro life мемасики”.-Оксана Харченко – відповідальна за пошук центрів допомоги вагітним жінкам у скруті, адміністратор сторінки “Ти не сама”

Молитовний Щит – це духовний простір, де християни, які небайдужі до сучасних проблем і викликів як в тілі Церкви, так і у світі, вносять свій вклад в Божу справу через молитву.

Ми впевнені, що всі віруючі люди сьогодні покликані до активної участі у духовній війні, слідуючи за словами, виголошеними у свій час апостолом Павлом: «Нам бо треба боротися не проти тіла й крові, а проти начал, проти властей, проти правителів цього світу темряви, проти духів злоби в піднебесних просторах» (Ефесянам 6:12).

Будь-яка молитовна група, молитовне коло може взяти участь у молитві , також можна молитись індивідуально у намірах Молитовного щита.          

Рух “Гладіатори життя” при Християнсьуєкій Службі Порятунку – це група людей, які переконані, що людина має право на життя від зачаття до природної смерті. Основна місія – це регуманізація людини до народження. Людина від зачаття до народження була дегуманізована шляхом маніпуляцій і апеляції до емоцій, необхідно це виправити. 

Людське життя починається з зачаття є науковим фактом, а не тільки питанням віри. З заплідненої клітини виросте не тварина, ні рослина, а тільки людина. Якщо стоїть недобудований будинок, не скажемо, що це скупчення цегли чи будматеріалів, а скажемо –  недобудований будинок або будинок, що будується.

Справжня причина абортів – не бажання визнати життя людини безцінним даром.

Аборт не анулює вагітність, він робить жінку матір’ю мертвої , а чоловіка – батьком мертвої дитини.

Контакти для долучення до Молитовного Щита та уточнення деталей:

Національний координатор Молитовного щита – Ольга Полюга. Пишіть у вайбері +380679307545 чи на ел.пошту prayer.shield.corps@gmail.com

або резервний контакт:

Головний координатор Молитовного щита — Марина Роменська. Пишіть у вайбері +380672421983 чи на ел.пошту prayer.shield.corps@gmail.com

Слухати запис

Be the first to comment on "Молитовний щит держави. Християни об’єднуються в молитві за вирішення сучасних проблем"

Напишіть відгук