Молитовні наміри на серпень 2022 для груп Молитовного Щита

Молитовні наміри на серпень 2022 для груп Молитовного Щита, 

а також для всіх бажаючих приєднатися до нас у духовній війні:

І. Загальні наміри Молитовного Щита:

За здатність Церкви в повноті залишатися сіллю землі, світлом світу і голосом істини в умовах війни та інших надзвичайних ситуацій, за готовність християн словом та ділом являти світу Живого Бога, омиваючи кров, осушуючи сльози, втішаючи стражденних та опікуючись потребуючими в часи випробувань і лихоліть.

За покаяння та навернення до Бога українського народу, за освячення української землі від скверни гріха, за руйнування духовних твердинь у житті нації, за перетворення української держави у територію Божого Царства.

За ведення служіння Молитовного Щита Святим Духом, за покликання до служіння нових духовних воїнів, за захист служителів у духовній, душевній та тілесній сферах.

ІІ. Спеціальний намір місяця від лідерської команди Молитовного Щита: за максимальну мобілізацію молитовників України для руйнування стін «духовного кремля» подібно до дій ізраїльтян під час облоги Єрихона.

ІІІ.ЦЕРКВА (намір місяця): За те, щоб Христова Церква була в повноті готова до виконання своєї пастирської, миротворчої та гуманітарної місії в умовах нинішньої війни з Російською Федерацією.

Пояснення наміру: 

За те, щоб Церква, як і в часи лихоліть попередніх віків, була надійним і дієвим осередком захисту, допомоги та опіки для тих, хто страждає від наслідків війни.

За те, щоб Церква була місцем постійного посту й молитви за країну і людей та спонукала християн до безперервного стояння у духовному проломі за свою землю і народ.

За те, щоб Церква у світлі Святого Писання і Апостольської Традиції невтомно і послідовно підтримувала у своїх вірних дух патріотизму та готовності до захисту і служіння Батьківщині як воїнів, капеланів, волонтерів, молитовників та місіонерів.

За те, щоб Церква була чесним і виразним голосом правди для світу про реалії російсько-української війни та про воєнні злочини, які скоюють російські окупанти на українській землі, а також була безкомпромісним голосом сумління для іноземних християн.

За те, щоби християни були основою для формування громадянських корпусів дії, які на засадах самоорганізації, самопомочі та самооборони стануть важливою ланкою системи базового національного спротиву, цивільного захисту і локальної антикризової інфраструктури країни.

IV.ЦАРСТВО: Ближні духовні рубежі — Україна (наміри місяця):

1.Намір: за оборону України від вторгнення з боку Російської Федерації та подальшу трансформацію країни.

Пояснення наміру:

За консолідацію українців навколо справи захисту Батьківщини від зовнішньої агресії, за те, щоб кожний українець робив усе від нього залежне для здобуття перемоги над російськими окупантами, за навернення нації до Бога на тлі сучасних викликів та загроз.

За успіх армії та силових відомств країни у виконанні відповідних бойових завдань, за успішне розгортання розгалуженої мережі територіальної оборони, місцевого руху опору та надійного тилу, за духовний і фізичний захист українських воїнів, капеланів та фронтових волонтерів, за достатність сил і засобів для ведення ефективної оборонної війни.

За безпеку людей, які знаходяться на окупованих територіях або в зоні бойових дій, за успішну евакуацію мирних мешканців із прифронтових територій на безпечні терени, за надання належної гуманітарної, психологічної та духовної підтримки страждаючим і потребуючим, зокрема, вимушеним переселенцям та родинам воїнів, за надійну організацію системи цивільного захисту населення в регіонах, які зазнають обстрілів і бомбардуваня, за припинення знищення українських міст, економіки та інфраструктури, за недопущення техногенних та екологічних катастроф у місцях бойових дій.

За консолідовану, тверду і послідовну позицію основних міжнародних гравців у протидії агресії з боку Росії, за надання практичної та дієвої допомоги з боку країн НАТО заради підвищення обороноздатності України, за утворення спільної оборонної коаліції з європейськими союзниками, зокрема, Польщею, країнами Балтії та Великою Британією.

За   проведення в Україні необхідних реформ, не зважаючи на війну, що триває, зокрема, тих, які було рекомендовано під час надання країні статусу кандидата в члени Європейського Союзу: реформа Конституційного Суду, продовження судової реформи, антикорупція, боротьба з відмиванням коштів, втілення антиолігархічного закону тощо.

2.Намір: за крах імперських планів Росії щодо України, Білорусі та інших сусідніх народів.

Пояснення наміру:

За духовне пробудженнянародів Російської Федерації та Білорусі й присвячення Богу цих країн у дусі Фатімського об’явлення, за звільнення розуму і волі російських та білоруських громадян від духовного впливу прокремлівських окультних сил, шаманських кланів та псевдохристиянських релігійних утворень.

За захист світоглядного, суспільного і культурного просторівУкраїни та сусідніх народів від експансії псевдоправославної імперської тоталітарної доктрини «руского міра», за руйнування впливу цієї доктрини на свідомість самих росіян і білорусів, за їх пробудження до покаяння за злочини проти інших народів.

За падіння нинішніх політичних режимів у Росії та Білорусі, за здобуття народами цих країн реальної громадянської свободи та національної гідності, за пізнання цими народами своєї істинної національної ідентичності та відновлення вільної від міфів історичної пам’яті, за їх очищення від духовних і світоглядних наслідків імперіалізму, комунізму, атеїзму та антисемітизму.

За провал збройної агресії Російської Федерації проти України та інших країн, а також за крах всіх форм гібридної війни в економічній, дипломатичній та медійній сферах, за адекватність і дієвість режиму ізоляції та санкцій щодо країни-агресора з боку цивілізованого світу, за звільнення всіх окупованих Росією українських, молдовських, грузинських, азербайджанських, фінських, японських та німецьких територій, за повну фіксацію військових злочинів з боку російських військ щодо цивільного населення для майбутнього міжнародного трибуналу.

Закрах гібридної інформаційної війни, яку веде проти України Російська Федерація, за руйнування масової антиукраїнської інформаційної кампанії у медіапросторі Росії та країн-сателітів з ОДКБ (Організація договору колективної безпеки), за усвідомлення правди та пробудження здорових антивоєнних настроїв у свідомості російських громадян, за протидію поширенню російської пропаганди у міжнародному інформаційному просторі.

3.Намір: за покаяння і звільнення українського народу від впливу гріхів проти Божого Порядку.

Пояснення наміру:

За покаяння українців за гріхи проти Божого ладу в житті цього та попередніх поколінь, за звільнення народу від скверни, проклять і духовних твердинь, що виникли внаслідок вчинення таких гріхів, за повернення в усіх сферах життя української нації до Божого ладу, визначеного Святим Писанням та Вчительським Урядом Церкви.

За покаяння і звільнення українського народу від впливу гріхів окультизму, ідолопоклонства, язичництва, езотерики, астрології, «східних практик» та інших проявів духовного відступництва від Божого Порядку. 

За покаяння і звільнення українського народу від впливу гріхів атеїзму, комунізму, марксизму, антисемітизму, расизму, нацизму, космополітизму, матеріалізму та інших проявів світоглядного відступництва від Божого Порядку.

За покаяння і звільнення українського народу від впливу гріхів абортивного вбивства ненароджених дітей, неповаги до батьків та старших, зневаги до нужденних, відмови в допомозі потребуючим, занедбання громадянських обов’язків, браку патріотизму та інших проявів соціального відступництва від Божого Порядку.

За покаяння і звільнення українського народу від впливу гріхів алкоголізму, наркоманії, лудоманії, порнографії, розпусти, гомосексуалізму, захланності та інших проявів  тілесного відступництва від Божого Порядку.

4.Намір: за готовність України до духовних і світоглядних викликів та загроз найближчого майбутнього.

Пояснення наміру:

За духовне пробудження України на тлі сучасних випробувань та її перетворення в повноті у територію Божого Царства, за освячення нашої держави як світового плацдарму новітньої християнської цивілізації, за становлення українців як нації священників, миротворців та місіонерів (центральний фактор благословення).

За остаточне і безповоротне знищення проявів псевдоправославного імперського «руского міра» в усіх його вимірах та формах на українській землі, а також на теренах інших народів пострадянського простору (східний фактор загрози).

За те, щоби на тлі протистояння з Російською Федерацією Україна не стала духовною та світоглядною заручницею Євросоюзу, погодившись на безумовну і повну імплементацію в життя нашого народу неомарксистської гендерної ідеології та інших проявів «цивілізації смерті» (західний фактор загрози).

За те, щоби свідомість українців, а особливо молоді, в процесі війни з російськими загарбниками не опановували язичницькі символи та світоглядні доктрини, а наші воїни, зокрема добробати, не схилялися до ідолопоклонства різних дохристиянських форматів — скандинавського, кельтського, слов’янського (північний фактор загрози).

За те, щоб на тлі пошуку союзників у боротьбі з російським агресором, зокрема і в особі Туреччини, Україна не стала територією нової ісламської експансії, що поглинатиме національний духовний простір країни (південний фактор загрози).

V.ЦАРСТВО: Дальні духовні рубежі — світ (наміри місяця):

Україна – за здобуття українцями перемоги і справедливого миру у війні з Російською Федерацією та повернення на рідну землю всіх українських біженців.

Литва – за консолідацію литовського народу та захист країни від зовнішніх загроз з боку Російської Федерації, особливо в зв’язку із ситуацією навколо Калінінграда.

Польща – за витривалість, стійкість і терпеливість польського народу у справі допомоги українцям як на теренах країни, так і безпосередньо в Україні .

Білорусь – за припинення втягування білорусів у війну з Україною та за здобуття ними істинної свободи і незалежності для своєї країни.

Міжмор’я (територія між Чорним та Балтійським морями) – за подальшу консолідацію народів Міжмор’я з метою утворення спільного духовного, політичного і оборонного союзу.

Європа – за припинення політики подвійних стандартів та послідовність європейських народів у справі підтримки України у боротьбі з російськими окупантами.

Росія – за крах спроб відродити імперію на теренах колишнього «радянського союзу», за падіння кремлівського тоталітарного режиму, за пробудження, прозріння і покаяння росіян за злочини проти інших народів.

США – за готовність до реального і рішучого застосування з боку США всіх можливих інструментів з метою захисту України та східного флангу НАТО.

Китай – за припинення підтримки китайським комуністичним режимом російської агресії на європейському континенті та збереження миру навколо Тайваню.

Ізраїль – за донесення правди до ізраїльського суспільства про геноцид українського народу з боку сучасних нацистів в особі росіян.

Спеціальний намір місяця: за збереження стабільності на Балканах і припинення спроб розхитати ситуацію з боку Росії та її місцевих сателітів.

Загальний намір місяця: за те, щоби українські біженці у країнах, які їх прихистили, були вдячними гостями та добрим свідченням про свій народ.

Be the first to comment on "Молитовні наміри на серпень 2022 для груп Молитовного Щита"

Залишити відповідь