Наступ цивілізації смерті. Місце битви – США

Жінки потребують аборту, щоби бути успішними? Науковий звіт розвіює цей міф.

“Жінки потребують абортів, щоб досягти успіху”, – стверджується в брифі 500 спорсменок, поданого до Верховного Суду. Але не всі жінки з цим згодні. В іншому опитуванні сотні професійних жінок наводять інший аргумент: аборт шкодить жінкам. Про це зазначають 240 жінок-науковців та професіоналів та різні пролайф організації.

З іншої сторони майже аксімою сприймається твердження, що “Здатність жінок брати рівну участь у економічному та соціальному житті обумовлюється їхньою можливістю контролювати своє репродуктивне життя”.

Ця віра поширена і сьогодні. У короткій доповіді спортсменів триразова призерка Олімпійських ігор Крістін Перхем розповідає свою історію про аборт перед важливими змаганнями: 

“Я отримала стипендії, я тільки почала досягати успіхів у багатьох змаганнях, і я не хотіла брати рік відпустки”, – розповідає вона.

“Я не була готова бути мамою, і аборт ніби дав мені другий шанс на життя”, – продовжує вона. “Цей вибір врешті решт привів мене до того, що я стала олімпійкою, випускницею коледжу та гордою матір’ю сьогодні”.

У доповіді жінок-вчених цитуються дослідження та статистика, які заперечують кореляцію між абортами та успіхом жінок. Серед їхніх аргументів:

Жінки досягали успіху в публічній сфері задовго до узаконення абортів.

Як доказ, вони вказують на Жанет Ренкін, першу жінку, обрану до Конгресу. Республіканка зі штату Монтана, Ренкін була обрана у 1916 році, за чотири роки до того, як Дев’ятнадцята поправка забезпечила жінкам право голосу. 

Жінки також користувалися законодавчим захистом до прийняття рішення Роу проти Вейда. Ідеться про Закон про справедливі стандарти праці 1938 р., який встановив мінімальну заробітну плату незалежно від статі. Верховний суд у справі “Фей проти Нью -Йорка” 1947 року постановив, що жінки мають право на рівні з чоловіками обиратися на посаду судді.

В доповіді згадується ряд поправок до федерального законодавства в 1960 -х – на початку 70 -х років, до узаконення абортів. До них належать: Закон про рівну оплату праці 1963 р., який забороняв дискримінацію щодо заробітної плати за ознакою статі; Закон про громадянські права 1964 р., який забороняв дискримінацію за означення статей у сфері зайнятості, освіти чи громадського розміщення; закон про справедливе житло 1968 р., який забороняв дискримінацію у наданні житла за ознакою статі; Закон про громадські роботи та економічний розвиток 1971 р., який забороняв дискримінацію за означенням статей у програмах чи заходах, які мають федеральне фінансування.

Не існує дослідженої кореляції між абортами та соціально-економічними успіхами жінок.

Дослідники констатують, що соціальний прогрес жінок фіксується задовго до прийняття рішення Роу проти Вейд. За період з 1990 по 2016 рік, за словами вчених, показники абортів зменшилися на 46%, але прогрес жінок не сповільнився. Натомість він продовжував прискорюватися. “Відсоток жінок з вищою освітою виріс з 24,5% до 41,6%”, – йдеться у повідомленні.

Різко зросла й кількість підприємств, які належать жінкам. За даними економічного перепису у 1997 р. існувало 5,4 млн підприємств, які належали жінкам. Через двадцять років, у 2017 р., Жінки мали у власності 11,1 млн підприємств, за даними Національної асоціації власниць жіночого бізнесу.

Жінки також продовжували досягати успіху в уряді. Кількість жінок в урядах штатів збільшилася на 41%. На федеральному рівні представництво жінок зросло на 248%.

Результати досліджень свідчать про несприятливі наслідки абортів для жінок.

Вчені-жінки стверджують, що «відносно легкий доступ до аборту змінив суспільство у кількох напрямках, невигідних для жінок».

Посилаючись на Філіпа Левіна, професора економіки коледжу Уелслі та наукового співробітника Національного бюро економічних досліджень, жінки-вчені пишуть, що «легкий доступ до аборту має тенденцію змінити сексуальну поведінку на користь більшого ризику сексуального життя, що стримує використання контрацептивів і призводить до до більш незахищених сексуальних відносин».

Вчені стверджують, що така поведінка непропорційно впливає на жінок. Аборт, зокрема, відокремлює “секс від будь-якої ідеї спільного майбутнього” і встановлює “нешлюбний секс як ціну романтичних відносин, навіть якщо жінки продовжують повідомляти, що ця нова сексуальна етика для них небажана, і що багато з них мають менше дітей, ніж хотілося б».

Аналіз даних про народжуваність за 2018 рік, зроблений економістом Лайманом Стоуном, опублікований у New York Times, підтверджує їх аргументи. Стоун зауважив, що “розрив між кількістю дітей, які жінки кажуть, що вони хочуть мати (2,7), та кількістю дітей, яких вони, ймовірно, матимуть насправді (1,8), виріс до найвищого рівня за 40 років”.

Оскільки аборт дає уявлення про те, що діти є «вибором» жінки, діти розглядаються, як жіноча відповідальність, – йдеться у повідомленні. Маючи це на увазі, попереджають вчені, “зв’язок між статтю та потенційним батьківством … став набагато слабшим, сприяючи фемінізації бідності, яку ми бачимо сьогодні”.

Дослідження вченої Інституту Брукінгса Ізабель Соуїлл підтверджують їх результати. У 1999 році вона виявила, що «зростанням неповних сімей можна пояснити процес зростання дитячої бідності з 1970 року».

Аборти також дають суспільству легкий засіб вирішення складних проблем, з якими жінки продовжують стикатися в суспільстві, стверджують вчені.

“Широке поширення аргументів щодо “абортів як рівності” також підтверджує схильність державних та приватних роботодавців уникати працевлаштування жінок з дітьми”, – йдеться у брифі. 

Численні звіти, включаючи історію New York Times від 2019 року під назвою «Дискримінація щодо вагітності поширена в найбільших американських компаніях», підтверджують ці побоювання. У звіті розповідається про історії кількох жінок, включаючи одну колишню продавщицю, яка стверджувала, що її начальник сказав їй, що «жінки, які опинилися в моєму становищі – самотні, незаміжні – повинні розглянути питання про аборт».

Це “лякаюча заява для жінок, які хочуть дітей, і стикаються з різким ставленням їроботодавців щодо їхньої вагітності “, – сказала Хелен Альваре, співавтор наукового звіту.

Палата Представників США проголосувала за оголошення аборту правом людини в масштабах всієї країни

HR 3755 – це найбільш радикальний про-абортивний законопроект, який кило-небудь розглядався в Конгресі. Його мета – скасувати всі обмеження абортів окремими штатами.

24 вересня палата Представників США  під номером HR 3755 прийняла найбільш агресивний про-абортний законопроект, який коли-небудь розглядалося в Конгресі. Католицькі єпископи назвали його «найрадикальнішим законопроектом про аборти в історії». Він був представлений в червні 214-ма членами Палати – виключно демократами – у відповідь на рішення Верховного Суду США розглянути справу з Міссісіпі щодо радикального обмеження абортів. Дії штату Техас, який заборонив аборти після того, як виявлено серцебиття плоду, теж стали одним з чинників, що спонукають голосувати за законопроект.

Ключові положення HR 3755:

  • Аборти за вибором на будь-якій стадії вагітності будуть нав’язані по всій країні, навіть в тих штатах, які проти цього.
  • Закони або постанови, які захищають життя і будь-коли прийняті на рівні штатів або на місцевому рівні, будуть скасовані. У тому числі закони про інформування батьків про аборт неповнолітніх дівчат, про вимогу інформованої згоди і гарантії, що аборціоністи мають можливість забезпечити екстрену госпіталізацію, щоб захистити жінку в разі ускладнень.
  • Аборти, здійснювані лише з причини статі дитини або діагностування у неї синдрому Дауна, будуть дозволені.
  • Практикуючі лікарі будуть зобов’язані робити аборти, асистувати при їх виконанні та / або направляти на аборт всупереч своїм переконанням.
  • Можливо також, що церковні лікарні змусять виконувати аборти всупереч їхнім релігійним переконанням.
  • Роботодавці та медичні страхові компанії будуть зобов’язані оплачувати аборти.

Цей законопроект проштовхує спікер Ненсі Пелосі, щоби дати сигнал ліберальній електоральній базі демократів проти можливих спроб Верховного Суду США скасувати Роу проти Уейда, зробивши аборти ключовим питанням виборів 2022 року. 

Пелосі називає себе «віруючою католичкою», але її роль в прийнятті законопроекту HR 3755 викликало рішуче і пристрасне викриття від її єрарха, Архієпископа Сан-Франциско Сальваторе Корділеоне. «Особливо ганебно, якщо будь-яка людина, яка називає себе католиком, братиме участь у цій злій справі», – сказав Корділеоне, – «Запропонований законопроект майже не відрізняється від дитячих жертвоприношень. <…> Воістину HR 3755 відноситься до того типу законопроектів, які чекаєш від віруючого сатаніста, а не від віруючого католика».

Ця історія триває. Будемо стежити за її розвитком.

Великий бізнес проти життя: корпорації тиснуть на Техас через закон “про серцебиття”

Онлайн-каталог продуктів харчування та бізнесу “Yelp”, планує “подвоїти” внески співробітників у групи, які підтримують аборти та виступають проти нового Техаського закону про серцебиття, повідомляє Wall Street Journal.

Техаський закон про серцебиття, який набрав чинності 1 вересня, забороняє більшість абортів після виявлення серцебиття плоду і виконується через приватні позови. Жінки, які зробили незаконний аборт, не можуть бути притягнені до суду за законом.

Останніми днями все більше компаній почали виступати проти закону, і, як повідомляється, Yelp у жовтні вдвічі збільшить пожертви співробітників для Planned Parenthood або подібних організацій. 

Коли закон про Техас набрав чинності 1 вересня, кілька компаній поспішили висловитися.

Lyft та Uber були двома з перших корпорацій, які брали участь у дискусії. Lyft у зверненні від 3 вересня заявив, що закон “несумісний з основними правами людей на конфіденційність, нашими принципами спільноти, духом спільного користування та нашими цінностями як компанії”.

Тепер, однак, нова співпраця брендів та організацій підписала спільну заяву проти закону про життя, під назвою «Не забороняйте рівність у Техасі: час компаніям відстоювати охорону репродуктивного здоров’я». Компанії кажуть, що обмеження абортів суперечить їх цінностям і “шкідливо для бізнесу”.

Yelp була однією з 52 компаній, які підписали цю заяву, разом з Patagonia, Ben and Jerry’s Homemade inc., Bumble, Lyft, VICE media group та іншими. Компанії заявили, що “обмеження доступу до комплексної репродуктивної допомоги, включаючи аборти, загрожує здоров’ю, незалежності та економічній стабільності наших працівників та клієнтів”.

Відповідно до спільної заяви, обмеження абортів спричиняють економічні збитки, які коштують штату Техас 14,5 мільярдів доларів. У заяві додається, що “на національному рівні обмеження на державному рівні коштують економікам штатів 105 мільярдів доларів на рік”, цитуючи Інститут досліджень жіночої політики.

“Майбутнє гендерної рівності висить на волосині, ставлячи під загрозу наші сім’ї, громади, бізнес та економіку”, – йдеться у повідомленні.

За даними Washington Post, «за словами людей, знайомих з цим питанням, Starbucks та Microsoft Corp. відмовились бути включеними до заяви.

Генеральний директор Salesforce.com., Марк Беніофф, сказав в інтерв’ю ABC News, що його компанія допоможе співробітникам Техасу виїхати зі штату, “якщо їм не подобається, де вони є”.

The Wall Street Journal також повідомила, що переглядала електронний лист від генерального директора Dell Technologies співробітникам, у якому говорилося: «Зараз у Техасі багато чого відбувається. Ми всі це відчуваємо “.

Як повідомляється, в електронному листі від генерального директора Майкла Делла було сказано: “Ми ще багато чого не знаємо про те, як усі ці закони врешті решт зіграють”.

У відповідь на те, що закон Техасу набрав чинності, президент Джо Байден пообіцяв “урядові” зусилля по збереженню абортів у Техасі. Згодом Міністерство юстиції подало позов до федерального суду з приводу закону, заявивши, що штат діяв «відкрито всупереч Конституції», обмежуючи «більшість абортів, які існували раніше».

Цього тижня двоє нерезидентів штату подали в суд на лікаря Техасу після того, як він зізнався, що зробив аборт з порушенням законодавства штату. Ця справа, як видається, є першою судовою дією, прийнятою відповідно до закону.

Частина американських церков стали на захист абортів

У штаті Техас незабаром набере чинність закон, який забороняє аборти після 6 тижнів вагітності і дає можливість кожному громадянинові судитися з лікарями та організаціями, які проводять аборти. Це був революційний крок, який мав звести кількість абортів до мінімуму (бо більшість бажаючих вбити дитину дізнаються про вагітність пізніше), але зрада і протидія збереженню життя неочікувано прийшла від тих, хто називає себе «християнами». Частина церков виступили проти обмежень на аборти та заснували так звану Конгрегацію репродуктивної свободи.

Доки одна частина християн разом із консервативними політиками роками борються за захист кожного життя, інші розгортають протилежну кампанію. У середу, 25 серпня, 25 церков оголосили про приєднання до Конгрегації і ще 70 знаходяться на етапі навчання принципам «репродуктивної свободи». Також в багатьох церквах Техасу розпочалося навчання пасторів, як говорити з вірянами про репродуктивні права, що фактично означає навчання політкоректності і толерантності до рішення позбутися дитини.

Щоб претендувати на статус члена КРС, церковні лідери проходять багатомісячне навчання аби «свідомо виступати за покращення доступу до послуг, які включають контрацепцію, аборти, догляд за вагітністю та всебічне статеве виховання дітей». Їх риторика виглядає дуже розміреною, толерантною і м’якою, але це не змінює того факту, що вони підтримують можливість мати доступ до легального вбивства дітей.

Для завершення процесу приєднання до Конгрегації, церковні збори також мають проголосувати за затвердження набору принципів, серед яких погодження, що вони «будуть довіряти і поважати жінок» [які хочуть позбутися дитини] і що доступ до послуг з охорони репродуктивного здоров’я є «моральним та суспільним благом». Статус члена КРС вже отримали більшість громад, які висловлюють підтримку ЛГБТ.

«Церкви несуть відповідальність за напрямок культури у своїй громаді, у своїй державі та в цій країні», — заявила Еріка Форбс, яка представляє Конгрегацію репродуктивної свободи. Здавалося б, правильні слова, але абсолютно неприйнятний контекст, бо стосується спротиву консервативним ініціативам. Ліберальне крило техаських церков перетворюється в рупор лівих щодо питань моральності й сім’ї.

Варто пам’ятати, що зрада біблійних цінностей починається не з декларації (це вже завершальний етап), але з сумніву в класичних християнських принципах і з постійного переосмисленням Святого Писання, згідно з вимогами часу. Коли в церкві з’являються вчення про допустимість абортів в особливих випадках чи на ранніх етапах, то ця спільнота вже стоїть на шляху до адвокації гріха.

Сатаністи називають аборт своїм “ритуалом” і грозять судом штату Техас


Техаський закон проти абортів мобілізував не тільки демократів та голлівудських знаменитостей. Окрім протестів так званих “відкритих католиків”, які обурені забороною вбивати дітей, Сатанінський храм також пригрозив подати позов проти уряду штату, якщо члени сатанинської групи не отримають доступу до абортів.

Група Массачусетса, посилаючись на положення про свободу віросповідання, стверджує у листі, адресованому Управлінню з контролю за харчовими продуктами та лікарськими засобами (FDA), що вона повинна мати безрецептурний доступ до препаратів, які викликають аборти (міфепристон та мізопростол), як частини “сакраментального ритуалу аборту”. 

«Ритуал аборту – це таїнство сатани, воно спрямоване на боротьбу з почуттям провини, сумнівів і сорому, а також дозволяє підтвердити або повернути владу та контроль над власним розумом та тілом. Вимога прописати REMS (“стратегія оцінки ризиків та пом’якшення”) суттєво суперечить сатанинському ритуалу абортів, оскільки уряд ускладнює доступ членів до пробартивних препаратів, які використовуються в ритуалі “, – йдеться у листі до FDA, відповідального за контроль над Фармацевтичним ринком США.

Сатаністи звернули увагу на те, що особа, яка хоче пройти «сатанинський ритуал аборту», ​​повинна спочатку звернутися до лікаря, заповнити відповідну медичну форму, що засвідчує відсутність «протипоказань» для здійснення аборту. Після отримання документа особа повинна повернутися до Сатанинського храму разом із абортивними речовинами та “інструкцією із застосування”. Через тиждень або два після аборту особа повинна повернутися до лікаря для подальшої оцінки стану здоров’я.

Сатанинський храм припустив, що через заборони рецепту на ліки, в якості “плану В” він буде купувати їх через свою “церкву”, а не через аптеку. Таким чином, це виключало б причетність лікарів та фармацевтів до процесу «переривання вагітності» шляхом надання медичного нагляду… Сатаністи розраховують на відповідь від FDA протягом 60 днів. Після цього терміну вони мають намір подати позов проти держави.

Сатанинський храм має на меті залучити всіх бажаючих зробити аборт протягом 24 тижнів вагітності. Група заявляє, що влада Техасу запровадила “медично непотрібні закони про аборти, включаючи ультразвук, обов’язкове рішення не переглядати результати УЗД, примусові заслуховування звітів про результати ультразвуку та обов’язковий період очікування між УЗД і абортом”. Сатанинська секта нараховує близько 300 000 членів. Адвокати посилаються на Закон про свободу віросповідання (RFRA), який виправдовує необхідність доступу його членів до препаратів для переривання вагітності на тій самій юридичній основі, що корінні американці мають право використовувати контрольовані речовини у своїх традиційних племінних ритуалах.

Представник Сатанинського храму Люсьєн Грівс описав аборт, як важливу частину віри сатаністів у “тілесну автономію” та “святість науки”. Він додає, що боротьба за “право на аборт” – це битва між конкуруючими релігійними точками зору. “Ритуал сатанинських абортів” покликаний забезпечити “духовний комфорт” та підтвердити “тілесну автономію, самооцінку та свободу від примусових сил шляхом затвердження Семи принципів сатанинського храму “безпечної та наукової процедури “.

Техаський закон про аборти забороняє вбивати немовлят з моменту виявлення серцебиття дитини (приблизно на 6-му тижні вагітності). Він також дозволяє приватним особам судитися з людьми, які здійснюють або якимось чином допомагають у незаконному аборті. За подання успішного позову людина може отримати 10 000 доларів нагороди Сатаністи хочуть доступу до таблеток для переривання вагітності, не підкоряючись законодавству штату, на основі їх семи принципів”.

Кілька років тому Грівз стверджував, що «одностатевий шлюб» також є сатанинським «таїнством». Група набула популярності, коли намагалася організувати реконструкцію “чорної маси” в Гарвардському університеті під патронатом Клубу культурологічних студій Гарварду. Після численних скарг і вуличного протесту у поєднанні з молитовним чуванням, реконструкція сатанинської церемонії відбулася поза кампусом, у … китайському ресторані.

Учасники сатанинського храму також організували так звану “рожеву месу” над могилою матері Фреда Фелпса, засновника баптистської спільноти. Це сатанинський ритуал, який виконується на могилі покійного. Ця церемонія – як пише Сатанинський храм на своєму веб -сайті – має змінити “сексуальну орієнтацію” померлої людини.

Джерела:

https://www.rodyna.org.ua/zhinky-potrebuiut-abortu-shchoby-buty-uspishnymy-naukovyi-zvit-rozviiuie-tsei-mif/?fbclid=IwAR3ky1QX9yKZssIT3IrQTFaUWNWdCtCbCLr4-siE1-4LulLhrIXWNZ0PXSg

https://www.rodyna.org.ua/palata-predstavnykiv-ssha-proholosuvala-za-oholoshennia-abortu-pravom-liudyny-v-masshtabakh-vsiiei-krainy/

https://www.rodyna.org.ua/velykyi-biznes-proty-zhyttia-korporatsii-tysnut-na-tekhas-cherez-zakon-pro-sertsebyttia/

https://www.rodyna.org.ua/chastyna-amerykanskykh-tserkov-staly-na-zakhyst-abortiv/

https://www.rodyna.org.ua/satanisty-nazyvaiut-abort-svoim-rytualom-i-hroziat-sudom-shtatu-tekhas/

Be the first to comment on "Наступ цивілізації смерті. Місце битви – США"

Напишіть відгук