На Славу Божу та на благо України (Дайджест ХСП №98)

Події з 1 по 10 вересня

1 вересня

Корпус Військових Капеланів

Більше 30 годин дороги, 9 міст, понад 2500 км. Спілкування та молитви з 2 єпископами, 3 равинами, 34 воїнами.  Дуже важлива подорож у духовному плані для нашої країни та наших воїнів. Багато доказів Божої Слави, захисту для нас та наших воїнів.  Дякую вам за підтримку та молитви. Ваші капелани Киевская Eврейская Мессианская Община  (КЕМО) Корпус Військових Капеланів ХСП

Возможно, это изображение 4 человека, люди стоят и на открытом воздухе
Возможно, это изображение 6 человек, люди стоят и на открытом воздухе

1 вересня

Хвала Всевишньому!!!Капелани існують!Відновлення та зцілення бажаєм нашим захисникам дружні зустрічі, підтримка наш Творець робить великі дива!

Возможно, это изображение 6 человек, люди сидят, напиток и на открытом воздухе
Возможно, это изображение 2 человека и в помещении

1 вересня

Любі друзі, як ви?

Як справи?

Готуємось до сьогоднішнього нового виїзду до наших дорогих військових і є потреба у вашій допомозі.

Більшість з того, що треба вже ми знайшли та підготували:

– резинові чоботи,

– Спальники,

– їжа на 140 людей на 2-3 тижні,

– лопати,

– ліхтарі,

– спідня білизна і таке інше.

Возможно, это изображение 11 человек, военная форма и на открытом воздухе
Возможно, это изображение 8 человек, люди стоят и на открытом воздухе

4 вересня

Благодійний фестиваль на Арт-Заводi “Платформа” за підтримки Трушна Перемога для придбання мобільної стоматології для ЗСУ та ВПО!!!

За участю:

Авiатор

Скрябiн

Mad Heads

Сергiй Мироненко

Юлiя Рознен

ХАС

Yampolsky

Mr.Sunny

Спецiальний гiсть:

PROBASS ∆ HARDI

Возможно, это изображение 5 человек, люди стоят и на открытом воздухе

4 вересня

Капеланське служіння на гауптвахті.Наша підтримка, молитва та Слово Боже потрібні всім хлопцям з ЗСУ. І тим, хто на “передку” і тим, хто десь схибив. Їх також потрібно підтримати та допомогти виправити свої помилки.Матвія 25:36 : “не мав одягу, і ви Мене одягнули; хворів, і ви Мене відвідали; у в’язниці був Я, і ви прийшли до мене”.Все заради перемоги !!!Долучайтесь!

Возможно, это изображение 3 человека, люди стоят, военная форма и на открытом воздухе

5 вересня

Провели капеланське служіння в церквах “Благовістя” в містах Нові Санжари та Полтави.Віримо, що капеланський рух та пряма допомога від церкви до нашого Солдата буде примножуватися!

Возможно, это изображение 10 человек и люди стоят

7 вересня

Трохи допомогли та послужили хлопцям із поліції які відправляються підтримувати порядок на деокупованій території.

https://www.facebook.com/denisov.ua/videos/633266124874412/

7 вересня

«Як важливо бути поруч із тими, хто потребує нашої уваги, а найбільше – спасіння від Господа!Міністр внутрішніх справ України (1990-1994) Василишин Андрій Володимирович опинився у шпиталі. Після першої зустрічі, стали щоденні відвідини й спільні молитви.Брати, моліться за його спасіння! »

Возможно, это изображение 3 человека и военная форма

8 вересня

Виїзд в п’ятницю 9 вересня.Веземо теплі светри (50), зимові берці (55 пар), бафи (20), зимові спальники, інші теплі речі та продукти.Дякуємо Львівській общині за гроші на закупку однієї пічки (5тис)!!! Але хлопці з 79 одшб просять парочку. Ми їх знайшли і купимо в Полтаві. Просимо підтримки цієї місії Велика подяка тим хто допомагав: #Волонтерський центр при Вишнівській школі №2 за підтримки Вишневої міської ради в серпні місяці провів акцію ” За вільну Україну” по збору гуманітарної допомоги нашим захисникам. #Київській Еврейскій Місіанскій Громаді

Возможно, это изображение 13 человек, люди стоят и на открытом воздухе

10 вересня

Кожен у своєму служінні .Богу подяка за людей, які готові безкорисно прийти на допомогу. Щира дяка бійцям, які стоять на сторожі нашого спокою! Чергова партія польових душів і медичних засобів від Я-мама та продуктів харчування від наших друзів із Польщі у надійних рука

Возможно, это изображение 2 человека, на открытом воздухе и текст «Jesteśmy WAMI»

Християнський Миротворчий Корпус

1 вересня

Дякуючи допомозі партнерів, та церкви “Добра Звістка.” Змогли допомогти військовим і цивільним.Слава Ісусу Христу!Україні слава!Все буде УКРАЇНА!

Возможно, это изображение 4 человека, люди стоят и на открытом воздухе
Возможно, это изображение 1 человек

3 вересня

Слава Ісусу Христу! Щиро дякуємо усім, хто долучився з допомогою для 95 бригади!Все необхідне придбали, передали, продовжуємо служіння!

Возможно, это изображение 1 человек

4 вересня

3 вересня відбувся 4 всеукраїнський День пам’яті постраждалих за віру в Україні. В події взяли участь єпископи, священники, монахи, семінаристи і кілька сотень вірян. Наші Миротворці активно включилися в проведення заходу в порядкових питаннях, як у часі Служби Божої та Хресної ходив так і при організовані фуршету.  Також були присутні Миротворці з Городка.За все Богові подяка.

Возможно, это изображение 3 человека, люди стоят и в помещении
Возможно, это изображение 4 человека, люди стоят и на открытом воздухе

8 вересня

Разом до перемоги‼️Відбулася дружня зустріч Корпусу Миротворців ХСП Тиврів з ГО “Тиверці” для подальшого підписання Меморандуму. Обговорили можливості співпраці, шляхи взаємопідтримки і вирішення спільних питань. Поділилися досвідом і дійшли до думки, що разом ми можемо більше! Дякуємо! Маємо вже досвід співпраці, який продовжуємо!

Возможно, это изображение 5 человек, люди стоят и в помещении
Возможно, это изображение 4 человека, люди сидят и в помещении

Орден Лицарів Йоана Павла ІІ

2 вересня

А хтось із нас у цей нелегкий час покликаний служити от так Богу…..

Возможно, это изображение 1 человек и в помещении

Молитовний Щит

2 вересня

Молитва за Україну голосами, що піднеслися до Небес з української, литовської і польської землі. Тремтіть біси. Божа Армія іде!

3 вересня

Відбулося щомісячне онлайн-включення в рамках молитовного марафону, ініційованого Міжнародним Християнським Посольством в Єрусалимі (ICAJ). Молилися за мир в Україні та Ізраїлі, за пробудження Церкви до посвяченого служіння своєму народу у час лихоліття.

Возможно, это изображение 6 человек, люди стоят, люди играют на музыкальных инструментах и в помещении
Возможно, это изображение 5 человек, люди стоят и в помещении

8 вересня

Отож традиційно у другу суботу місяця запрошуємо до онлайн-участі у російськомовній Святій Месі з Пакути. Ця Меса буде проводитися у вересневих  інтенціях нашого Молитовного Щита. Доєднуйтесь до спільної молитви.

Християнський соціальний простір

4 вересня

Незважаючи на війну, яка триває, ми розпочали новий навчальний рік у нашій школі “Назарет”! Раді що маємо чотирьох першокласників! Отже, продовжумо роботу з виховання наших дітей як справжніх християн та гідних громадян нашої любої України!

Возможно, это изображение 8 человек, ребенок, люди стоят и в помещении
Возможно, это изображение 14 человек, ребенок, люди сидят, люди стоят и в помещении

5 вересня

Перша пілотна група з підготовки до надання духовної і психологічної допомоги ветеранам, їх  родинам та іншим категоріям людей, які страждають від наслідків війни, розпочала навчальний цикл (всього підготовка включатиме сім базових модулів). Таким чином стартує формування новоутвореного Християнського Корпусу Зцілення ХСП. Далі буде…

Возможно, это изображение 12 человек, люди стоят и в помещении

Be the first to comment on "На Славу Божу та на благо України (Дайджест ХСП №98)"

Напишіть відгук