Потребуємо покоління великої ВІРИ, яке не буде соромитися голосити Євангеліє (Дайджест ХСП №72)

Служіння на мирній території

Беремо участь у IV Екуменічній Месіанській Конференції “Єдність Церкви та народу Ізраїлю у Божому задумі”, яка у ці дні проходить у Львові. Благословенний час. Благословенне місце. Благословенні люди.

Відбулось червневе включення з України в рамках міждержавного молитовного онлайн-марафону за Ізраїль, Україну та Церкву, організованого Міжнародним Християнським Посольством в Єрусалимі (ICAJ). Традиційно разом молилися месіанські євреї, протестанти і католики. Віримо, що Бог діє через нашу об’єднану молитву.

Відпочинок у Карпатах для дітей Донецької області Волновахського району, розпочато! Радіємо, що можемо подарувати кілька мирних та спокійних днів для дітей, які постраждали від війни!

Це вже 36 заїзд!

Відбулася чергова онлайн-зустріч проектної команди ENC і ОКСу, яка опрацьовує формат служіння міжнародного Молитовного Щита. Основне спрямування духовного заступництва – Церква і Царство (світ). Рухаємося вперед крок за кроком…

Довгоочікувана зустріч з нашими луганськими капеланами-п’ятидесятниками. Для нас великий привілей від Бога бути з вами у одному служінні, брати.

Капелани

У Краматорську відбувся черговий семінар ддя капеланів різних християнських конфесій.

Назва семінару – Міжконфесійний діалог: теологія, ідентичність та зони мовчання.

Організатори – ініціатива “Діалог у дії” спільно з БФ ” Карітас Краматорськ”.

Тренери – Тетяна Калениченко, Світлана Крот і Тарас Дятлик.

Йдемо далі…


На Житомирському полігоні відбулось спільне екуменічне служіння, в якому взяли участь представники трьох християнських конфесій, а саме капелани Олег Лучко, о. Фіделес, Олексій Поляков та Ігор Бродін. Служити, рятувати, освячувати – ми єдині у цьому покликанні.

Лицарі Ордену Йоана Павла ІІ

27 червня 2021 року в парафії св.Дороти у м.Славуті відбулася презентація Ордену Лицарів св.Йоана Павла ІІ. Дякуємо о.Вадиму Піткові за запрошення і гостинність. А також дякуємо Достойним Братам з Городоцької Хоругви та Київської Хоругви на чолі з Достойним Братом Командором Андрієм Оленчиком. Їхнє свідоцтво і служіння складаємо в дар Богові через посередництво Матері Божої Неустанної Допомоги, і просимо про рясні плоди.

ЧОЛОВІЧИЙ РОЗАРІЙ.

Потребуємо покоління великої ВІРИ, яке не буде соромитися голосити Євангеліє.

VIVAT JEZUS! TOTUS TUUS!

На запрошення настоятеля о. Петра Гідзіля прибули до Плебанівки та Козлівки Лицарі Йоана Павла ІІ. Достойний Брат Великий Лицар Сергій Порошинський та Достойний Брат Канцлер Валерій Пацьора з Хоругви Пресвятої Діви Марії Матері Церкви у Києві, ділилися своїм свідоцтвом та досвідом служіння. Просимо Всемогутнього Бога, щоб розмножив те посіяне зерно.

VIVAT JEZUS! TOTUS TUUS!

ХСП-Маріуполь

Літо – пора дитячих таборів. А особливо це актуально для дітей, які проживають у зоні війни. Тому, дитячий центр “Ковчег”, утворений служителями Християнської Служби Порятунку, щоліта організовує та проводить по кілька змін дитячого табору на базі у селі Піонерське, що під Маріуполем. Для багатьох дітей з навколишніх прифронтових сіл: Чермалика, Орловського, Гнутово, Талаківки, Сопіно, Піонерського, Приморського, Виноградного та низки інших, це чи не єдина можливість якісно і з користю відпочити.

У цьому році завдяки нашим благодійникам з ПУМБ – Першого Українського Міжнародного Банку, було придбано сто комплектів необхідних для функціонування табору речей (одіяла, подушки, постільна білизна, рушники, миючі засоби, предмети особистої гігієни тощо).

Отож від імені всіх нас – і дорослих, і дітей, висловлюємо глибоку подяку за надану допомогу команді ПУМБ, а особливо, голові Правління банку – Черненку Сергію Павловичу та його заступнику – Загороднікову Артуру Германовичу.

Перша зміна на 60 дітей вже позаду. Готуємося до наступних. Далі буде…

Ми завершили перший тиждень літнього табору. Діти отримали багато приємних вражень, подарунків.

Через несприятливі погодні умови та технічні незручності (відсутність світла, та води ) змушені раніше відпустити дітей.

Цей тиждень що проминув, багато мали і маємо підготовки:

перемо постільну білизну, сушимо приміщення, косимо траву, готуємо цікаву програму)

Тому кажемо: ” До скорої зустрічі, а саме 5.07. 21 ми знову вирушаємо в прекрасну подорож дитинства, де багато нових друзів, веселих забав, цікаві пізнавальні конференції, море.

До зустрічі.

Після завершення першого заїзду, хочемо подякувати найперше Богу, за всі Його благословіння для цих дітей. За добрих відкритих людей, які знаходили можливості щоб доєднатися до цієї Божої справи.

Подарувати щасливі, радісні миті дітям.

Благословенні друзі!

Ви завжди з нами, ми цінуємо Вашу підтримку, молитовну, фінансову, гуманітарну.

Ми дякуємо Богу за Вас, нагорода Ваша велика на небі.

Дякуємо нашим поварам, аніматорам, волонтерам, місіонерам, які цей час служили дітям разом з нами.

Сердечно дякуємо молоді ДНЗ “Деражнянського центру професійної освіти, за смачні смаколики . Нехай добрий Господь благословить Вас сторицею у ваших починаннях.

Коли ти в русі, то не зоглядися як вже проминає перший літній місяць, і перший тиждень нашого літнього табору.

Благословенні друзі, сердечно дякуємо вам за молитву та підтримку.

14.06.21р як і планували наш ” Ковчег” зібрав 60 дітей з навколишніх прифронтових сіл: Чермалик, Орловське, Гнутове, Талаківка, Сопіне, Піонерське, Приморське, Виноградне.

Зараз упорядковую відео, фото, щоб передати вам ту незабутню радість якою наповнюються тут діти.

Їхня посмішка, радість це безцінне!!!

Дякуємо Вам любі друзі, що можемо творити добро разом.

Тому все попорядку)))

Спершу про нашу підготовку, вона була важкою і триває і надалі.

Постійні дощі, траву косимо- вона росте, болото.

Фарбуємо старі ліжка, тумбочки, ремонтуємо та фарбували літній душ.

Робили декорації, відпочинкову зону, щоб діти відчули затишок та прийняття.

Брак служителів, розуміємо: (навчання, робота, сім’я, служіння)

Всіх цих труднощах з нами є Бог, який дає сили, надихає, дає потрібні благодаті через людей які не можуть приїхати а можуть доєднатися молитвою, фінансами, продуктами.

Це явна Божа підтримка, щоб ці землі наповнювалися Його благодаттю, щоб Його Слово оживлювало кожну душу.

Vadym Dorosh Omi

На мою думку в тих місцевостях де я перебував заносячи Євангеліє убогим Бог дуже сильно діє, не зважаючи на відсутність священників на постійній основі і так дає багато благодатей і видно багато плодів служіння Християнської Служби Порятунку. Там народжується Церква. Там присутній Бог, відбувається щось прекрасне хоч і у дуже складних умовах. Там дуже багато вбогих матеріально, а ще більше убогих духово. Особисто я переконаний, що служіння там є потрібним і важливим. Молюся, щоб Бог передбачив там згромадження чи орден, яке зможе взяте на себе цю нелегку місію проголошення Євангелії убогим на сході України та духовну опіку центру «Ковчег» та служителів ХСП. Дякую Богові за той час проведений там та за Володю з Оксаною і усіх людей, яких зустрів особливо дітей та молодь, з якими там перебував. За все Богові подяка.

о. Вадим Дорош ОМІ

Соціальна платформа

Відбулася зум-конференція на тему: “Митрополит Андрей Шептицький: повернення до джерел”, організована Комітетом дії згідно з Соціальною Доктриною Церкви Об’єднання Католицьких Спільнот спільно з Соціо-Місіонерська Школа ХСП.

Зустріч проводив Олег Беген, історик, кандидат історичних наук, доцент кафедри церковної історії Українського Католицького Університету.

Продовження зустрічей, присвячених темі Соціального вчення Церкви, буде восени. Не перемикайтеся!

Комітетом дії згідно з Соціальною Доктриною Церкви Об’єднання Католицьких Спільнот спільно з Соціо-Місіонерська Школа ХСП проведено чергову зустріч в рамках ознайомчого циклу по католицькому Соціальному Вченню. Тема зустрічі: Католицька Акція: Церква у дії. Зустріч проводив – отець Василь Білаш. Далі буде…

Комітетом дії згідно із Соціальною Доктриною Церкви Об’єднання Католицьких Спільнот спільно з Соціо-Місіонерською Школою ХСП проведено чергову онлайн-зустріч в рамках ознайомчого циклу з питань католицького Соціального Вчення. Тема зазначеної зустрічі – Соціальне Вчення Церкви: покликання мирян. Зустріч проводив голова профільного комітету ОКСу і співзасновник ХСП Андрій Оленчик. Далі буде…

Гостею програми Modus Vivendi на Радіо Марія була Олеся Шніцер, керівник Соціо-Місіонерської Школи.

Під час ефіру говорили про Соціо-Місіонерську Школу (СМШ), що була утворена як структурний підрозділ Християнської Служби Порятунку з метою формування простору для низки соціальних навчально-просвітницьких тренінгів, формацій, зустрічей, вебінарів та ін., що базуються на положеннях Соціальної доктрини Католицької Церкви.

У розвиток програми “Добрий господар” Фонд громад “Рідня” опікується грядкою Розума на земельній ділянці Стрийської Єпархії. На грядці Розума росте часник, цибуля і квасоля яська. Наступив час створити конструкцію, яка буде допомагати квасолі витися.

Програма “Добрий господар” виконується Фондом громад “Рідня” #ФГРідня, Християнською Службою Порятунку #ХСП, за підтримки Стрийської Єпархії УГКЦ

Про молодь у Церкві ділиться О. Ярослав Лукавенко, голова Комісії у справах молоді Київської Архиєпархії УГКЦ, голова Комісії душпастирства тверезості Київської Архиєпархії УГКЦ (до червня 2021) у програмі “Християнська Соціальна Платформа” на EWTN Україна

Гості програми Musa Sapientum на Радіо Марія: директор Католицького Медіа-Центру та телеканалу EWTN отець Олександр Зелінський та головний редактор сайту Родина Олексій Погорєлов.

29.04. 2021 року у рамках національної мобільності викладачі та студенти факультету психології НПУ імені М.П.Драгоманова взяли участь у відкритій лекції «Переосмислення майбутнього у період змін» курсу «Основи соціального лідерства-служіння» координаторки Центру соціального лідерства-служіння ХСП Галини Канафоцької на тему  «Парадигма змін».

Anna Chudovska, спеціаліст соціальної сфери, психолог-консультант, модератор груп самодопомоги, координатор соціальної волонтерської ініціативи “Sobor.Help” при Патріаршому Соборі УГКЦ – продовжує тему “Психологічне консультування у Церкві” як гість програми “Християнська соціальна платформа” на EWTN Україна.

Гладіатори життя

Розказуємо на Pro-Life Pizza Kyiv про рух Гладіатори життя.

https://www.facebook.com/GladiatorsOfLifeUkraine/videos/943881686467243

Дякуємо Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій та телеканалу Телеканал Надія за запрошення на Всеукраїнський телемарафон “Сім’я на карантині”.

https://www.facebook.com/GladiatorsOfLifeUkraine/videos/1025797957826293

Be the first to comment on "Потребуємо покоління великої ВІРИ, яке не буде соромитися голосити Євангеліє (Дайджест ХСП №72)"

Напишіть відгук