Продовжуємо служіння захисникам та молимося за перемогу (Дайджест ХСП №95)

Події з 1 по 10 серпня

Християнський Миротворчий Корпус

1 серпня

Доставили “пташечку” і рюкзачокЧек на паливо придбане на залишок коштів зі збору.Дякуємо нашому Миротворцю Сергію Колеснику та Інні Біляєві за організацію збору коштів, закупівлю і доставку пташечки для Захисників.Також дякуємо о. Давиду за фінансування військових рюкзаків, які також уже дійшли за призначенням.Дякуємо Богу.

Возможно, это изображение 1 человек и текст «REDMI NOTE 8 PRO AI QUAD CAMERA»
Нет описания фото.

1 серпня

Бог дав нам ще одну подорож до Донецької області. Фінансово, це як поїхати на добрий відпочинок. Щоб ви розуміли, нам тільки на паливо одного мікроавтобуса доводиться витрачати близько 12000-15000 грн, залежно скільки ми їздимо за місцем. Але це того варте… Цього разу ми провели одну класну зустріч із дітьми з Новогродівки та три дні з дітьми в Шевченка. Було частування, були подарунки, був батут, були пісні, були вироби, конкурси. А найголовніше були історії про Ісуса. З дітьми з Першої шахти (це таке селище), ми не змогли провести зустріч через артобстріли в цих районах. Ми їм просто передали подарунки. Хлопці відвідали будинок пристарілих, який переїхав до лікарні, відвідали стареньких вдома. Ми послужили у двох церквах. Людей було дуже багато деяким бракувало місць. На зворотньому шляху ми евакуювали двох жінок та дитину. Ми їхали трьома бусами та легковою машиною, назад один бус вийшов з ладу і його довелося тягнути, легкова залишилася разом із Борею служити за місцем.  Ми дуже вдячні всім, хто допомагає нам здійснювати ці поїздки, дякую вам друзі, хто їздив і служив. Але, найголовніше спасибі Ісусу, без Нього це б ніколи не здійснилося.

Возможно, это изображение 4 человека, люди стоят и в помещении
Возможно, это изображение 7 человек, ребенок, люди стоят и в помещении

5 серпня

Боже благослови усіх наших Захисників. Даруй їм: відвагу, мудрість і силу, а усім нам перемогу над ворогом…

Возможно, это изображение 1 человек, на открытом воздухе и текст

6 серпня

Допомагаємо нашим Захисникам! Молимось за перемогу!

Возможно, это изображение 2 человека и текст

6 серпня

Старобільська команда. Зараз їх рідне місто в окупації. Але вони живі, незламні і продовжують своє служіння людям у прифронтовому Харкові. На Славу Божу і на Благо Батьківщини!

Возможно, это изображение 10 человек, люди стоят, дерево и на открытом воздухе
Возможно, это изображение 6 человек, люди стоят и в помещении

Корпус Військових Капеланів

1 серпня

Робоча зустріч капеланів. Навчання, ділення, обмін досвідом, молитва. Божа Армія, покликана до Дії.

Возможно, это изображение 5 человек, люди стоят, военная форма и на открытом воздухе
Возможно, это изображение 10 человек и люди стоят

2 серпня

Тренінг з тактичної медицини та трохи теології – надійний захист захистнику!!! Дякуємо:- Christian Hickey;- Thomas Barale;- Гавеля Ратмир та Андрій Оржаховский – підрозділ Війскових капеланів – релігійна організація «громада НПЦХ Нового Заповіту м.Миколаїв»Бо Бог не послав Свого Сина на світ, щоб Він світ засудив, але щоб ЧЕРЕЗ НЬОГО СВІТ СПАССЯ.Євангелія від Івана 3:17

Возможно, это изображение 14 человек, люди стоят и на открытом воздухе

2 серпня

Відбулася зустріч військового капелана о. Вадима Дороша ОМІ з особовим складом підрозділу ЗСУ. У часі зустрічі порозмовляли про три важливі речі: мету, мотив та засоби. Метою окреслено перемогу над ворогом як фізичним – росією, так і духовним – дияволом.Головним мотивом священник назвав любов до Батьківщини і родини та захист добробуту і наших християнських ціностей. Відносно засобів капелан підкреслив, що вони мають бути гідні і моральні, оскільки ми стоїмо по стороні правди.Наприкінці зустрічі  разом помолилися за перемогу та за всіх, хто віддав своє життя за Батьківщину. Також домовилися про подальшу співпрацю.

Возможно, это изображение 9 человек

3 серпня

Піклування про літніх людей в планах Всевишнього. І навіть є таке авто.Почуйте Мене, доме Яковів, та ввесь залишку дому Ізраїлевого, яких від живота Я підняв, носив від утроби, і Я буду Той Самий до старости вашої, і до сивини вас носитиму, Я вчинив, і Я буду носити, й Я двигатиму й порятую!Іс.46: 3,4

Возможно, это изображение 1 человек и на открытом воздухе

4 серпня

Наші військові щодня потребують нашої допомоги

https://helpdental.org.ua

Возможно, это изображение 18 человек и военная форма

5 серпня

Новини, що надихають.Сьогодні нам вдалося‼️ закупити куточки зі списку! Залишились ще труби  З трубою причина банальна-кошти. Не опускаємо рук. Рухаємося далі

Возможно, это изображение 2 человека, люди стоят и на открытом воздухе
Возможно, это изображение 2 человека и железная дорога

5 серпня

Сьогодні вранці тільки но приїхали додому, а вже завтра вранці знову на капеланські шляхи разом з Корпус Військових Капеланів ХСП та Николай Корсун…Ввечері молимось, а зранку ВПЕРЕД!Дуже вдячний кожному, хто приймає посильну участь.Сьогодні були: масло для чистки зброї, сокири, губки для посуда, прапори, мастило і ще багато-багато іншого.Доставили сьогодні все необхідне одному підрозділу.Є ще декілька потреб, але найбільше треба ще половина палива.Вірю, знаю, зробимо!

Возможно, это изображение 3 человека, военная форма и на открытом воздухе
Возможно, это изображение 5 человек, люди стоят, дерево и на открытом воздухе

5 серпня

Зараз виїзджаю до Зайцево, для допомоги військовим і цивільним. Друзі благословіть!Разом до Перемоги!

https://www.facebook.com/100013703565596/videos/629672068871179

5 серпня

Дякую друзі за молитви.

Перша група хлопців вже отримали домашні пиріжки,  тушенку, молоко, і молитовники зі Словом Божим!Дякуємо християнській спільноті с. Вишневе, що піклуються про наших захисників!Слава Ісусу Христу!Слава Україні!Героям слава!Разом до Перемоги!

https://www.facebook.com/100013703565596/videos/460181709032310

8 серпня

Чи справедливо та морально допомагати військовим своєї армії?!  Дивно, але таке питання є у багатьох віруючих.Так, це справедливо, це по совісті. Тому що саме вони ризикують своїм життям заради нас!!!Підключайтеся!!! Тож УСЕ, чого тільки бажаєте, щоб чинили вам люди, ТЕ САМЕ чиніть їм і ви. Бо В ЦЬОМУ Закон і Пророки.Євангелія від Матвія 7:12

Возможно, это изображение 7 человек, люди стоят, люди играют на музыкальных инструментах и гитара
Возможно, это изображение 9 человек, люди стоят, военная форма и в помещении

10 серпня

Віра – це сміливість! Ходити по воді – це сміливість!

Саме сміливих та відважних шукає Всевишній на протязі усього Писання. Тих, хто робить крок вперед, виходить із зони комфорту та безпеки. Але досягає сенсу свого життя. Капеланська місія совісті на підтримку нашого Солдата розпочата.Чи ж не наказав Я тобі: будь сильний та відважний? Не бійся й не лякайся, бо з тобою Господь, Бог твій, у всьому, де ти будеш ходити.Іс Нав 1:9

Возможно, это изображение 7 человек и на открытом воздухе

Молитовний Щит

2 серпня

Екстримальне Чоловіче Покутне Паломництво!!!Сьогодні 1-й день.

Возможно, это изображение 7 человек и люди стоят
Возможно, это изображение 3 человека, люди стоят и дорога

3 серпня

Парафія Пресвятої Діви Марії Матері Церкви в Києві.Спільна україно-литовська команда провела ударну молитву за Україну, Литву та Ізраїль. Брали участь католики, протестанти та месіанські євреї. Віримо, що ця духовна битва принесе рясні плоди.

Возможно, это изображение 13 человек, люди стоят и в помещении
Возможно, это изображение 6 человек, люди играют на музыкальных инструментах и в помещении

6 серпня

Відбулася традиційна міжнародна онлайн-молитва з литовської Пакути. Духовно заступалися за Україну. Одночасно було задіяно два формати трансляції – через  зум і в ютюб.Дякуємо, друзі, за солідарність!

Возможно, это изображение 4 человека, люди стоят, экран и в помещении
Возможно, это изображение 5 человек и экран

9 серпня

6 серпня у київській парафії святого Миколая завершилося покутне паломництво чоловіків, яке розпочалося 1 серпня у парафії Пресвятої Трійці у місті Хмільник. Паломництво у намірах якнайшвидшого припинення війни та повернення храму святого Миколая католицькій громаді.

Возможно, это изображение 11 человек и люди стоят
Возможно, это изображение 8 человек, люди стоят и на открытом воздухе

Християнський соціальний простір

7 серпня

Християнська служба порятунку.  Мінним полем  –  з Ісусом…

Саме так ми назвали нашу телепередачу, яка розповідає про соціальне служіння  Християнської служби порятунку (ХСП) та  виходить у рамка проєкту “Сучасна амбулаторія добрих самарян”.У цій передачі ми намагаємось знайти  відповіді на декілька основних запитань: для чого розвивати ХСП, які цінності вона захищає та наскільки важливою для українського суспільства є діяльність цієї організації. І основне: як Бог веде цей духовний корабель і як виявляє він себе у підтримці даної організації?Дивимось !

https://www.facebook.com/EWTN.Ukraine/videos/630555964860646

Орден Лицарів Йоана Павла ІІ – Українська Провінція

8 серпня

Хочемо подякувати Божому Провидінню за благодатний час Покутного Паломництва, а також дякуємо Пресвятій Богородиці за опіку та особливу присутність в образі Матері Божої Ласкавої. “Так як у 1920р, “Чудом над Віслою”, Марія вберегла Варшаву та Європу від більшовицького натиску, так і сьогодні просимо про нове чудо над Дніпром: збережи український народ! Бережи дітей та родини. Будь покровом та мужністю для захисників.”

Возможно, это изображение 4 человека и люди стоят
Возможно, это изображение 14 человек и в помещении

FrontlineHelp and ХСП

9 серпня

Зайцеве. Церква в дії! Сьогодні після Богослужіння, дякуючи допопомозі місцевого добродія, який, доречі, завжди приходить на допомогу, двома машинами змогли прорватися до селища, куди через вчорашні обстріли не змогли дістатися з продуктовою допомогою від християн, які небайдужі до чужого горя і нужди. Дісталися також і Слов’янська, щоб допомогти чоловіку з обмеженими можливостями. Слава Ісусу Христу!Слава Україні!Героям слава!”Якщо Бог за нас, то хто проти?!”

https://www.facebook.com/100013703565596/videos/pcb.1437254766741295/587320636177418

Be the first to comment on "Продовжуємо служіння захисникам та молимося за перемогу (Дайджест ХСП №95)"

Напишіть відгук