Разом служимо – разом переможемо!(Дайджест ХСП №118)

Події з 11 по 30 квітня

Християнський Миротворчий Корпус

11 квітня

Збираємося на Великодній виїзд до наших Захисників на схід просимо про молитву

12 квітня

ХСП ОМІ Тиврів

https://www.facebook.com/watch/?v=1405514753622248

15 квітня

Великодня місія до наших Захисників:

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Час Великодніх свят ми частково провели на Донбасі: Покровськ-Добропіля-Слов’янськ-Краматорськ-Дружківка-Константинівка, з нашими Захисниками із 59-ї, 56-ї та 95-ї бригад. На Сході ми перебували 12-14 квітня. Цього разу в нашій команді поїхало два капелана о. Вадим Дорош ОМІ та о. Антон Літвінов ОМІ і два миротворці: Колеснік Сергій та Заворітній Олександр. Це був гарний час зустрічі молитви, розмов. Частина хлопців посповідалися та взяли участь в Службі Божій в Покровську та Краматорську. Дякуємо всім за допомогу з виїздом та молитовну підтримку.  Дякуємо о. Віктору капелану з Покровська, що доєднався до нашої місії. Дякуємо також Богові, за всі Його благодаті в часі зустрічей і просимо Господа про справедливий мир і перемогу над ворогом!

17 квітня

Брат Павел Гутовський. Ще один син польської землі, який поповнив лави нашого Християнського Миротворчого Корпусу. Дякуємо Господу за безцінний дар в особі нового побратима-поляка.

18 квітня

Миротворчий корпус ХСП Хмільник спільно з ГО «Волонтери Хмільника» відвезли допомогу у військовий госпіталь в Ірпені

19 квітня

Христос Воскрес! Дякуємо Богу за чергову поїздку у Херсон. Допомогу цього разу отримали військові, пожежники і цивільні люди. Також тішимося що могли робити добру справу разом з Лицарями святого Йоана Павла ІІ, які доєдналася до нас із Польщі. Цього разу хочемо дякувати: Здітовецькому Казиміру і Бзнуні Наіру, які повністю заправили один бус. Дякуємо прихожанам РКЦ Пресвятої Трійці за надані продукти і кошти на поїздку. Дякуємо теж всім іншим добродіям, які присилають свої кошти на карточку. Дякуємо волонтерам з Соколової, Широкої Греблі, Кушелівки і Кожухова за смачну їжу. Дякуємо нашому Хмільницькому Ліцею Номер 2 за смаколики для військових. Дякуємо Сугаю Степану за паски для військових. Дякуємо сімї Наумових за консервацію. Дякуємо ГО «Волонтери Хмільника» за памперси для дорослих. Дякуємо Лицарям Йоана Павла ІІ і о. Лєшеку Крижі за смачні ковбаски, які ми могли жарити на грілю і роздавати людям. Дякуємо також нашим друзям з Норвегії та Польщі за надану гуманітарну допомогу, яку ми теж відвезли у Херсон. Дякуємо сімї Чернявських з Уладівки за картоплю і буряк. І дякуємо о. Кшиштофу Бяловонсу за медальйончики Матері Божої. Дякуємо Всім і разом до перемоги. Якщо когось пропустили, то вибачте. Бог Усім віддячить.

20 квітня

Для архіву – звіт поїздки підрозділу Християнського Миротворчого корпусу ХСП Тиврів на Донбас, де відвідали  наших Захисників із 59-ї, 56-ї та 95-ї бригад! Богу подяка!

https://www.facebook.com/watch/?v=974583243679125

21 квітня

КовчегМиру.Після піврічного повернення «Ковчегу Миру» в Україну ми знову в Італії, перший в житті переліт літаком, щасливі посмішки дітей,  зустріч з новими друзями з парафії св. Архангела Михаїла, які відвідали ДЦ в Україні. Приємна зустріч з сім’ями з України. Зустріч з молодю  свідчення .Чудові прогулянки містами Palmanova, Udine, Gonars, Civitate квітучої  Італії  Екскурсії в  стародавньому місті на півночі Італії Аквілея .Сердечно дякуємо нашим друзям італійцям, за гостинність, співпрацю, підтримку. МИР ТА ДОБРО!

22 квітня

Дітки — найбільш світле і чисте явище… Вони приходять у наш світ, щоб подарувати тепло і ніжність, море посмішок, радості і щастя

23 квітня

Ще тривають ремонтні роботи в реабілітаційному центрі та проте наш центр уже розпочав свою діяльність. Перші реколекції та Святу Месу для дітей провели священики отець Андрій Безкоровайний Вища Духовна Семінарія Св. Йосифа у Львові-Брюховичах та священик отець  Войцєх Буковєц з м. Стрий. Дякуємо за духовне зростання в вірі.МИР ТА ДОБРО!

24 квітня

Великодня місія на південь! Христос Воскрес! Тиврівський підрозділ миротворців відвідали деокуповані території півдня та інші регіони: Снігурівка-Василівка-Миколаїв. Дякуємо Богові за всіх кого ми зустріли молимося справедливий мир та перемогу!

24 квітня

Служіння в батальйоні

https://www.facebook.com/andrey.lapenyuk/videos/1174362883275345/

28 квітня

Звітуємо: передали форму та аптечки 110 бригаді!Молимося за наших Захисників і перемогу!

30 квітня

Сьогодні разом з іншими командами ХСП взяли участь в тренінгу на тему: «Госпітальне Капеланство». Захід проходив у Хмільнику в Церкві «Ранкова Зоря». Дякуємо доповідачам та усім учасникам за гарно проведений час. Надіємося зможемо тепер більше послужити нашим пораненим військовим у госпіталі

Корпус Військових Капеланів

11 квітня

Зустрілися по дорозі на фронт до наших козаків!

Брате,дякую за твою посвяту і служіння військовим,як пастор має пахнути своїми овцями ,так і капелан має пахнути військовими та трошки порохом)!

13 квітня

Капеланський інтенсив в Тернополі.Дякуємо за неймовірний прийом «Молодь з місією» Yaroslav Yahotin. Представники десяти церков додали оливи до капеланських світильників

13 квітня

Сьогодні молитва наших воїнів була надзвичайно гарячою.

Чи то перемога близько, чи то перед Пасхою серця палають, але неодмінно перемога за нами, бо Господь змагається на нашому боці!!!Дякую всім вам, завдяки кому все це є можливим!Дякуємо нашим воінам!Дякуємо Господу за Христа!

https://www.facebook.com/542284633/videos/901531464437531/

15 квітня

Далеко, серед людей яки багато місяців були в окупаціі. Багато в селі смертей, та страждання.Попри все, живе в людях надія на повернення миру. Розуміють що без Бога ні до порога.Нехай Милосердний Господь береже нас усіх а захистникам дасть відвагу та силу духа.

https://www.facebook.com/100009271454282/videos/949919802696644/

15 квітня

Вирушили до мешканців на звільнені территориї Херсонщини! З Божей помічью і в добрій компаніі!!! Погода «малює», алє настрій

15 квітня

Чудовий день з Volodymyr Lyutko , Марина Школяр , Марина Дудак , Gediminas Mockevičius Просто зателефонувала Дар’я Комаровська , просто сказала, що подруга хоче передати памперси, ліки та речі нашим військовим в шпиталь. Приїхав чоловік подруги,  все це привіз. Я кажу: ” Дякую “, а подруга каже подякуйте Vita Rudenko  .Я більшість з цих людей не знаю, або вперше бачу, але знаю точно одне. У наших людей ВЕЛИЧЕЗНІ СЕРЦЯ. Все це передали в реанімацію для наших хлопчиків. Одужуйте, рідні, будь ласка скоріше  І дякую, Боже, за те, що живу в Україні серед таких неймовірних людей  та служу в Корпус Військових Капеланів ХСП і в команді капеланів Киевская Eврейская Мессианская Община  (КЕМО)

16 квітня

Кожного разу перед святами шуткую))) – за яким календарем цього разу свято у Вас?))) Та кожного разу відповідаю з посмішкою:” Не має значення який календарний день свята – лише яке відношення серця  до самої події!” Пасху святкують в різні дні за календарями, але є одне та головне розуміння самої події- що таке пасха!?  Багато людей сприймають її на рівні смачної булки з крашанками,бо то смачно і на свята,але тут дуже сильний сенс життя. Пасха-Воскреслий Христос!

Якщо ти тільки збагнеш що твоє життя тут на землі є лише завдяки тому, що Христос зробив багато років тому, то все зміниться у Твоєму житті. Так геть усе!!! Коли серце почує дотик Божої любові- зміниться все життя. Як Він це зробить? Варіантів дуже багато….,люди,друзі,дитячий сміх, природа,тиша,щебет птахів, шум моря, зоряне небо, ранок зі сходом сонця, вечірній закат, мурликання кішки,молитва,Слово Боже у недільньому читанні – у всьому вище згаданому говорить Божа любов! Вона всюди ,куди твоє око може осягнути, бо це геть усе Він створив саме для тебе!!! Замислись на хвилинку!!! Він у кожному твому подиху!!! Він у кожній твоїй клітині!!! У кожному поштовху серця!!!!Ти ще не збагнув,що Він зараз біля тебе?) То просто попроси доторкнутися до твого серця так,як це ти зрозумієш, навіть ,якщо ніколи цього не робив. Навіть якщо не вірив в Його існування… Просто,як дитина,поклич Його прийти до тебе особисто. Зробивши цей крок серця,ти зможеш збагнути,що Він завжди біля тебе, бо ти і є Його справжнє кохане дитя!!!

Особлива неділя між святами пасхи. Як хотілося побути з усіма ,до кого їздимо постійно: обійняти,привітати, підтримати. Але зустрілися саме з тими ,кого хотів обійняти Господь того самого дня . Мали зустрітися,але зв’язок мовчить,є місце,але немає нікого. Кинути та їхати далі? Ні ,серце підказує ,що вони десь тут, поряд зовсім. Але хлопці не знають таких. Повернулися до точки де є хоча б якийсь зв’язок,шукаємо,дзвонимо. Хлопці кажуть, що приїхали правильно,що вони мають бути там. Повертаємось. Ну і як звично нам знаходимо. Правда в когось око блимати буде ще кілька днів, ну то життя таке цікаве . Радість,посмішки,обійми,сміх. Цікаво, як поряд хлопці споглядають хто то приїхав)), що то за двіж там, що за сміх. Але це так приємно, що хтось, навіть у такий спосіб посміхнувся, значить надія ще живе в людині. Їдемо далі. Рідні,любі,прості, та мужні хлопці та дівчата. Дивишся на них та маєш гордість стояти поряд з воїнами України у святому недільному святкуванні!!Але є і важкі моменти зустрічі нажаль, те, що має гіркий смак на душі. В такі моменти гортаєш слова хлопців,від зустрічі,щоб не клинило серце,та мати сили обійняти кожного. Біль буде пізніше, смуток, гіркота , але не тепер, не на часі, сьогодні ніяк не можна…. Свято надії!!!

Особлива поїздка, особливі зустрічі, у особливій розмові. І тільки Ісус знав, хто у чому мав потребу!!!Дякую рідні за Вашу силу та мужність, смуток та біль за побратимами, посмішки та обійми друзів- дякую що Ви є справжніми !!! Божа перемога вже є у людства.Перемога України обов’язково буде за нами. Ми є мечем правди в руках Бога, бо ми Його діти – перемога буде за Україною!Висловлюю подяку: Pawel Gonczaruk та о. Анатолію Клак, Ruslan  Kolisov  та родині, Lesya Gordyuk, Кирикович Лариса, Іван Баліцький, дядя Діма, Тетьяна Лесик Людмила Евсеева, Юля Дякун, Неймаш Володимир.Кожній речі є Ваша любов,яка торкалася сердець хлопців, це відчувалося. Ваші душі поряд з ними на війні, Ваші смачні їстівні смаколики, медицина та інше – вона далі буде огортати їх там. Це порятунок та надія для змучених душ на війні- Ваша любов!!!Дякую!!!В ми рухаємося далі, завжди ваші: Дмитрий Чуйков , Людмила Бобровская, Валерія Зезекало  та невтомна .Дякую команді за подарунок часу!!!

16 квітня

Готуємося до Богослужіння на честь Воскресіння Христового в танковій роті 28 бригади. Христос Воскрес!!!

16 квітня

Зустріч з легендою. Наш особливий друг і неймовірна людина Девід Хасавей

17 квітня

ЧУДОВА ЗУСТРІЧ С ДЕВІДОМ ХАСАВЕЄМ КАПЕЛАНСЬКОГО СЛУЖІННЯ корпусу “Християнської служби порятунку”!Дякуємо Девіду Хасавею за його вірне та плідне служіння Господу та Україні!…

17 квітня

Легендарний британський проповідник і місіонер Девід Хасавей, 91 рік.

20 лютого 2022 року, перебуваючи в Україні, Девід зокрема виголосив такі слова: “Путін звертається до шаманів, і шамани несуть брехню… Але, хай шаман скаже йому правду: що вся сила і влада у Тебе! Що коли вони воюють проти України, вони воюють проти Тебе! Господь відкрий наші очі, щоб ми побачили Твою армію навколо України, яка набагато більша за армію ворога!!!”.На цьому фото Девід Хасавей у формі служителя Корпусу Військових Капеланів Християнської Служби Порятунку. Дякуємо Тобі, Божий Воїне, за підтримку і братерство, за те, що у ці буремні часи став одним із нас!

18 квітня

Щиро Дякую Іван Баліцький ,дякую що написав замість мене про тепло та відчуття затишку завдяки Вам ,тобі Ваня,Ольга Дідук,  Людмила Евсеева ,Лариса Кирикович, Lesya Gordyuk ,вічний двигун”дядя” Діма, Юля Дякун ,Татьяна Лесик  і всім,всім хто надав  допомогу в здійснені зустрічей з бійцями на самих гарячих напрямках захисту України.

Маю вибачитись за не коректний звіт.(Відразу поїзала до Вінниці.Чоловіку ампутували ногу. Стан був важкий.)Маю надію на розуміння склавшоїся ситуації. Уклінно дякую всім! На кожному фото з посмішкою ,то роками напрацьований момен радості за Вашу щирість,за хвилини затишку у захистників. І як би не було важко на душі,ці моменти перехоплюють подих. Завдання виконано. Виконано завдяки Вам, елена ерохина ,Лері,та водієві Дімі,який таки пропетляв між обстрілами.

19 квітня

Якщо я піду і долиною смертної тіні, не злякаюся зла, бо Ти зі мною.

Біблія. Псалом 22:4Вітали наших козаків з Пасхою

https://www.facebook.com/evgeniy.blishchik/videos/649979910284971/

20 квітня

Семінар другого рівня із застосування методики зцілення душевних ран (ЗДР)  пройдено.Команда готова до масштабування отриманих знань.

20 квітня

Маленькій звіт з останьої поїздки на Схід. Завезли все що хлопці просили по списку та як завжди багато чого від себе! Послужили 95-й ОДШБр та Київському ТРО 244 батальон! Провели служіння з хлопцями, помолились та поспілкувались , все пройшло дуже добре , дякую всім причетним за підтримку, нехай Господь благословить всіх нас та покриє Своєю милістю та любовью!

21 квітня

ГФ “Капеланський патруль” спільно з Християнською Службою Порятунку відвідали незламне місто Оріхів! Привітали з Днем вдячності волонтерів – тих, хто служить та підтримує духовно, психологічно і гуманітарно людей, які залишаються під ворожими обстрілами. Принагідно нагородили працівників мерії медалями: “Знак пошани” за їхнє сумлінне служіння в цей нелегкий час.Разом служимо – разом переможемо!

22 квітня

Автомобіль та все що зібрали для наших суперменів доставили на місце + серцеве тепло, обійми та молитву.Всім хто взяв участь фінансово дякую! Хай Господь вас рясно благословить їдемо назад , хто хоче приєднатися до доброї справи капеланьского служіння

24 квітня

Ми виїхали до азовців.Вони потребують нашої підтримки!Ми все достали що вони просили, але треба гроші на заправку та трохи на ремонт!

26 квітня

Одна велика родина волонтери. Де б хто не знаходився ,а телефон завжди поряд). Одне коротеньке смс,що є потреба на вчора для хлопців і дивуєшся,як Господь вирішує питання. Ніколи не знаєш звідки і від кого,але це зажди так приємно відчувати підтримку. Спальники,стегнова платформа,ліки,гидрогелеві бинти,термобілизна,медичні носилки,вітаміни,гігієна  та любов українців,що швидко все зібрали по містах, та передали для хлопців. За кілька днів все зібрано,та готово до поїздки. Були ще два прохання особисто від хлопців , які ми також у терміновий час виконали.Подорож була цікава цього разу, особливо коли кажуть туди їхати не треба))) бо дороги не має зовсім- лише напрямок . Отой, то не про нас їхати в об’їзд , треба подивитися самим.

Цікаво та весело було по тому напрямку, але був один біль – зруйнована дамба Оскільського водосховища. Величезний залив, який нагадував невеличке море, краса,від якої не хотілося відводити очей -тепер повністюпустий. Кожного разу коли проїжджали його робили зупинку, щоб по- любуватись природою- після варварства параши стоїть спустошений. Куди приходить мордор всюди руйнування та біль.Але попереду нас чекали приємні відчуття. Мужні,могутні, славетні захисники піклуються про тварин. Такі круті малечі,кумедні та смішні,але скільки радості приносять захисникам. Чому? Вони їм допомогають не забувати про любов!!! Вони їх надихають на терпіння та витримку, бо виховати цуценя та кішку та ще робота. Та це сама краще праця над собою,а головне серце живе до тепла та любові!  Це диво бачити мужніх хлопців з тваринками – щастя на обличчі та очах.Файний був день, нові знайомства, нові друзі –  стало на війні більше хлопців та дівчат,а це говорить що серце може вмістити  та обійняти ще не одну душу живу!!! Дякую !!!Висловлюю подяку усім небайдужім українцям: Pawel Gonczaruk , о.Аналолій Клак, Шаповал Іріна,Неймаш Володимир Борисович,Береговий Олександр Миколайович,Павлюкович Юлія Миколаївна, п.Агата, Włodzimierz Korczyński , Partnerschaftsverein Wiesbaden-Schierstein Kamenez-Podolski, Кирилович Лариса Миколаївна та пану Роману з м.Харків.Ви зробили цей день найкращим – ви віддали частину свого життя захисникам! Все, що було отримано хлопцями та дівчатами, просочено вашим теплом серця та повагою до воїнів. Це найбільша пошана та повага до Героїв України – надійний тил!Дякую Вам безмежно за швидке реагування та блисклвичне вирішення питання .А ми повернулися,що знову збиратися до них- тих,хто тримає небо над нами!Дякую своїй команді за подарунок часу!

26 квітня

Наші любі захисники вже  оснащені необхідними “ліхтариками” для вдалого полювання на дронів. Дивіться відео – вони самі все розкажуть.

Дякуємо кожному небайдужому, хто допоміг прискорити придбання цих необхідних приладів. Особлива подяка в зборі коштів і організації лотерей Valentina Zaharchuk

26 квітня

Люботинська церква ЄХБ!Долаючи лихо!

26 квітня

Капеланська команда церкви “Спасіння” продовжує свою гуманітарну місію.

На цей раз 500 парт було доставлено у школи Бучі та Бородянки.Божа робота триває…

https://www.facebook.com/watch/?v=155267573914191

26 квітня

Дякуємо всім, хто одягнув своє піклування про свою армію в реальні донати, які забезпечили нашу підтримку роти азовців.В цей раз ми подарували два генератора, дві маскувальні сітки, енергетичні консерви та смаколики, нагодували найсмачнішим домашнім обідом тощо.А головне подарували частинку нашого серця та тепло нашої команди, обгорнули молитвами віри та Словом благословіння!Всі разом до перемоги.

27 квітня

У нашому Корпусі Військових Капеланів чергове поповнення. На цей раз троє американських такмедів. У внутрішньому іноземному легіоні КВК на даний момент представлені також поляки, литовці та британці.А загальна чисельність служителів Корпусу уже перевищила 600 духовних багнетів. Далі буде…

27  квітня

Тестова ротація першого литовського служителя Корпусу Військових Капеланів Гедимінаса Моцкавічюса успішно завершена.Доведено: місія можлива! А отже продовження буде…

29 квітня

Христос Воскрес!!!

Модульне містечко.

Люди які втратили все.

Боже бережи нас усіх.

Молимо про справедливе закінчення війни.

Дякую молодим волонтерам з нашої парафії.

Подяка добрим людям з Польщі !!!

29 квітня

Ми повернулись . Передали нашим хлопцям необхідну допомогу. Підтримали, поспілкувались і молились із нашими захисниками.Разом до перемоги.

29 квітня

Нещодавно відвідали 24 бригаду. Незабутні емоції, коли бачиш по очах тих, хто нещодавно повернувся з фронту і тих, хто тільки вчора мобілізовався…  Спілкування, молитви і ніч в палатках під звуки минометів)). Дякую Богу за такі можливості підтримки та співпраці. Разом до перемоги.

Християнський Соціальний Простір

12 квітня

Разом із інженерами порозуміння – християнами та друзями із Простору Гідності працюємо над дорожньою картою по запровадженню у служіння корпусів дії ХСП: методик ненасильницького спілкування і миробудування.Актуально як ніколи…

18  квітня

ЗУСТРІЧІ ЯКІ ЗЦІЛЮЮТЬ

“Як справлятися з сильними емоціями? Як вилікувати моє серце? Як ставитися до Бога в складній ситуації?” – Відповіді на ці та багато інших питань шукали учасниці циклу зустрічей, курсу ” Долаючи лихо”, який розроблений в рамках програми “Зцілення душевних ран”. Дана програма була опрацьована і адаптована Українським Біблійним Товариством з метою духовної допомоги кожній людині пройти нелегкий шлях від болю до зцілення. Шість цікавих і змістовних зустрічей проходило в монастирі Сестер Служниць Святого Духа в Борисполі під проводом місцевої спільноти та пані Ліни Оленчик, чудова жінка, дружина, волонтерка християнської служби порятунку (ХСП) та директорка католицької загальноосвітньої школи “Назарет” в м. Києві. Що суботи близько 12 осіб збиралося, щоб отримати не лише теоретичне знання про те як справлятися з труднощами, горем, травмою та втратою, але й це був простір для особистого ділення та молитви.

Слово Боже є завжди Словом нашої сили, стійкості в самі темні часи. Тому саме Божим Словом, псалмом вдячності і хвали, після псалму плачу, який кожна з учасниць могла написати, наповнюючи його своїми переживаннями і словами, завершились зустрічі, які тривали від кінця лютого до середини квітня. Свято Воскресіння Христового надало останній зустрічі сенсу надії і віри в майбутнє, яке хоч і не буде позбавлене труднощів, але буде сповнене Бога і Його присутності. А якщо Бог за нас, то хто проти нас?

21 квітня

В рамках навчальної програми “Християни для України” Християнської Відкритої Академії проведено важливий вебінар на тему “Феномен волонтерства в українських реаліях”. Разом будуємо армію християнських служителів, готових до дії в національному суспільному просторі

25 квітня

Зустріч родини Володимира Корчинського з Прем’єр-міністром Польщі Матеушем Моравецьким. Володимир – батько дев’яти дітей, Провінціал Української провінції Ордену Лицарів Святого Йоана Павла ІІ, член лідерської команди Християнського Миротворчого Корпусу ХСП.

Говорили звичайно ж про допомогу Україні заради здобуття справедливого миру та перемоги над рашистськими загарбниками.

Молитовний Щит

12 квітня

Традиційна щомісячна Євхаристія за участю служителів штабної команди ХСП у намірах Християнської Служби Порятунку.Молилися в інтенціях Молитовного Щита ХСП (Церква, Україна-Ближні духовні рубежі, Світ-Дальні духовні рубежі), а також за саме служіння та служителів.

29 квітня

Чергове служіння атакуючої молитви “Праща Давида”.

На цей раз духовно воювали за готовність Церкви до виконання її місії під час війни і в повоєнний період. Віримо, що наша духовна артилерія відпрацювала точно в ціль.

Be the first to comment on "Разом служимо – разом переможемо!(Дайджест ХСП №118)"

Залишити відповідь