Розарійний Єрихон на захист України

Молитовний Щит Християнської служби порятунку

з 20 по 26 червня 2022 р. оголошує

Розарійний Єрихон на захист України як на Східному, так і на Західному духовному фронті

Молимося за здобуття справедливого миру та перемогу в оборонній війні за свободу Батьківщини, за крах імперського тоталітарного режиму російської федерації та за прозріння і покаяння її  народів.

Водночас молимося за те, щоби природній процес європейської інтеграції України у цей складний воєнний час не був використаний іноземними і місцевими лобістами як привід для просування гендерної ідеології у суспільний простір нації.

Отож закликаємо обходити духовні стіни твердинь «руского міра» та «європейського гендеру» на нашій землі, як колись обходив Єрихонські стіни ізраїльський народ, допоки ці стіни не будуть зруйновані, а майбутнє нашого народу не буде повною мірою довірене Господу!  

10 Господь нищить змови народів, відкидає злі задуми людей, [розбиває змови князів].

11 Рада ж Господня стоїть вічно, і думки серця Його — з роду в рід.

16 Не захистить царя велике військо його, і велетня не спасе велика сила його.

17 Ненадійний кінь для спасіння, не спасе він великою силою своєю. 18 Бо ось очі Господні на тих, що бояться Його, і на тих, що надіються на милість Його.

Псалом 33

До «Єрихонської молитви» за Україну заохочуємо долучитись усіх католиків та православних. Також запрошуємо наших братів протестантів бути у єдності з нами і молитись у той спосіб, який практикується у вашій деномінації.

Ми закликаємо всіх Христових воїнів  до участі у цій ДУХОВНІЙ БИТВІ !!!  

У чому суть молитви «Розарійного Єрихону»?

Історія завоювання Ізраїльським народом Єрихона описана у книзі Ісуса Навина (5, 13-15; 6, 1‑20). Господь сам вказав Вибраному народу на спосіб зруйнування єрихонського муру та знищення всієї твердині. Сім днів вони мали обходити Єрихон із Ковчегом Завіту. Сім днів вони обходили місто у мовчанні. Лише на сьомий день за закликом Ісуса Навина «закричав народ, і засурмили в сурми. І сталося, як народ почув голос сурми, і закричав народ гучним криком, то впав мур на своєму місці, а народ увійшов до міста, кожен перед себе. І здобули вони те місто».

Отож і ми сім днів будемо молитись Розарій за заступництвом Пресвятої Діви Марії — новозавітного Ковчегу.  

Чому саме зараз необхідний такий молитовний штурм стін ворожих духовних твердинь?

На фронтах російсько-української війни у цей період триватимуть кровопролитні і значною мірою вирішальні битви. Але саме у цей час очікуються також і такі події:  

іноземні та місцеві ЛГБТ-лобісти зроблять чергову спробу ратифікації українським парламентом сумнозвісної Стамбульської конвенції — така спроба очікується вже 20 червня;  

на засіданні Європейської ради має бути ухвалено рішення про надання Україні статусу кандидата у члени Європейського Союзу, що надасть додаткові можливості для підвищення обороноздатності та проведення реформ в Україні, — але водночас може зумовити нав’язування гендерної ідеології тв послабити стратегічний союз України з Великобританією, Польщею та країнами Балтії. Засідання ЄР відбудеться 23-24 червня;

лгбт-активістами Київ-прайду та Варшава-прайду планується проведення масштабного гей-параду у Варшаві з залученням українських біженців, що може послабити солідарність і підтримку України та українців з боку консервативної влади Польщі та простих поляків-католиків. Проведення акції анонсовано на 25 червня.

  *************

Стаючи на захист Вітчизни, ми діємо водночас у фізичному та духовному вимірах, слідуючи, зокрема, за відомими словами апостола Павла: «Через це візьміть повну Божу зброю, щоб могли ви дати опір дня злого, і, все виконавши, витримати. Отже, стійте, підперезавши стегна свої правдою, і зодягнувшись у броню праведності, і взувши ноги в готовість Євангелії миру. А найбільш над усе візьміть щита віри, яким зможете погасити всі огненні стріли лукавого. Візьміть і шолома спасіння, і меча духовного, який є Слово Боже. Усякою молитвою й благанням кожного часу моліться духом, а для того пильнуйте з повною витривалістю та молитвою за всіх святих» (Еф 6, 13-18). 

Звернення ХСП  

…Від перших століть, від ранньої Церкви, — там, де була якась біда в суспільстві, там була Церква, там були християни. І чого ми будемо варті, як сіль землі і світло світу, якщо ми будемо ховатися, втікати, боятися? Якщо ми не будемо готові діяти і саме через це являти світові Христа, саме в цих обставинах, які переживає наш народ?..

Коментар Андрія Оленчика:   Ми впевнені, що переможемо у боротьбі зі смертоносним «рускім міром» — гримучою сумішшю окультизму, фейкових цінностей, сплюндрованої історичної пам’яті та імперських амбіцій «москви-третього-риму». Ми остаточно і назавжди поховаємо «рускій мір» на українській землі, бо всюди, куди проникає ця духовно-світоглядна субстанція, вона сіє лише хаос, кров і руїну, а народи, які нею інфікуються, перетворюються в біомасу без віри, самоідентифікації та майбутнього.

Декалог українського християнина в умовах війни  

Як молитися Розарій?  

На початку:

В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа.  Амінь.

На хрестику:

Вірую в Бога Отця Вседержителя, Творця неба і землі, і в Ісуса Христа, Його Єдиного Сина, Господа нашого, що був зачатий від Духа Святого і народився від Діви Марії, що страждав за Понтія Пилата, був розп’ятий, і помер, і був похований, і зійшов у відхлань. Третього дня воскрес із мертвих, вознісся на небеса і сидить праворуч Бога Отця Вседержителя, звідки прийде судити живих і мертвих. Вірую в Духа Святого, святу вселенську Церкву, сопричастя Святих, відпущення гріхів, воскресіння плоті, вічне життя. Амінь.

На одній намистині:

Отче наш, що єси на небесах, нехай святиться Ім’я Твоє, нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. Хліб наш насущний дай нам сьогодні і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим. І не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого. Амінь.

На трьох намистинах:

Радуйся, Маріє, благодаті повна! Господь з Тобою! Благословенна Ти між жінками і благословенний плід лона Твого, Ісус. Свята Маріє, Мати Божа, молить за нас, грішних, нині і в годину смерті нашої. Амінь.  

Назвавши конкретну Таємницю (прочитавши уривок із Біблії, заспівавши пісню — залежно від традицій), молимося конкретний десяточок.

На одній намистині: Отче наш…

На десяти маленьких: Радуйся, Маріє…

Після чого додаємо: Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу, яка була на початку, нині і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

А також: О Маріє, без первородного гріха зачата, Молись за нас, що звертаємось до Тебе.

Фатімська молитва: О Ісусе, прости нам гріхи наші, спаси нас від вогню пекельного, приведи на небо всі душі, а особливо ті, які найбільше потребують Твого милосердя.  

На завершення цілого кола з 5 Таємничок (тобто однієї Частини) молимося: Під Твій захист прибігаємо, Пресвята Богородице Діво. Благаннями нашими не погорди в потребах наших, але від усяких небезпек завжди нас визволи, Діво преславная і благословенная. О Володарко наша, Заступнице наша, Посереднице наша, Утішителько наша! З Сином своїм примири нас,  Синові своєму доручи нас, Синову своєму віддай нас.

Завершуємо молитву знаком хреста, як і розпочинали: В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа.  Амінь.


Джерело

Be the first to comment on "Розарійний Єрихон на захист України"

Напишіть відгук