Розарійний Єрихон на захист України

«Молитовний Щит» Християнської служби порятунку

оголошує

Розарійний Єрихон на захист України

Молимось:

За перемогу в обороні Батьківщини, за руйнування мурів духовного Кремля, прозріння та покаяння російського народу.  

В часі нападу на Україну

закликаємо духовно обходити стіни Кремля, як колись обходив Єрихонські стіни ізраїльський народ, поки ці стіни не будуть зруйновані! Нехай воскресне Бог, і розпорошаться вороги Його, і нехай від лиця Його повтікають Його ненависники! Як дим розвівається, так їх розвій, як топиться віск від огню, отак несправедливі загинуть перед Божим лицем! (Псалом 68, 1-2)

  Заохочуємо долучитись до «Єрихонської молитви» за Україну усіх католиків та православних.

Також запрошуємо наших братів протестантів бути у єдності з нами й молитись у той спосіб, який практикується у вашій деномінації.

Можете додати піст чи інші зречення, додаткову молитовну практику або те, до чого Господь вас покличе.

Ми просимо про відкрите серце. Віримо, що Господь нас вислухає — збереже наш народ і державу! Ми, християни України, маємо міцно стояти у «духовному проломі» за нашу народ та нашу країну.  

Псалом 33

10 Господь нищить змови народів, відкидає злі задуми людей, [розбиває змови князів].

11 Рада ж Господня стоїть вічно, і думки серця Його — з роду в рід.

16 Не захистить царя велике військо його, і велетня не спасе велика сила його.

17 Ненадійний кінь для спасіння, не спасе він великою силою своєю. 18 Бо ось очі Господні на тих, що бояться Його, і на тих, що надіються на милість Його.  

Нашою надією і силою може бути тільки сам Господь Бог!

(1 Сам 17, 45.47) А Давид відповів філістимлянинові: «Ти йдеш на мене з мечем і довгим списом і коротким. Я ж іду на тебе в ім’я Господа Воїнств, Бога ізраїльських лав, Якого ти зневажив. І все це зібрання взнає, що не мечем і списом Господь дає перемогу, що війна Йому належить і що Він вас видав нам у руки».  

Тому закликаємо усіх християн до ДУХОВНОЇ ВІЙНИ !!!  

Оголошуємо Розарійний Єрихон на захист України «За перемогу в обороні Батьківщини, і за руйнування мурів духовного Кремля, прозріння та покаяння російського народу».

В чому суть молитви «Єрихон»?

Історія завоювання Ізраїльським народом Єрихона описана у книзі Ісуса Навина 5, 13-15; 6, 1-20. Господь сам вказав Вибраному народу на спосіб зруйнування Єрихонського муру та знищення всієї цієї твердині.

7 днів вони мали обходити Єрихон із ковчегом завіту.

Ми 7 днів будемо молитись Розарій — будемо просити про заступництво Пресвятої Діви Марії, бо Вона — Ковчег Нового Завіту.  

7 днів вони обходили місто у мовчанні. Лиш на сьомий день за закликом Ісусу Навина “закричав народ, і засурмили в сурми. І сталося, як народ почув голос сурми, і закричав народ гучним криком, то впав мур на своєму місці, а народ увійшов до міста, кожен перед себе. І здобули вони те місто.

Тому заохочуємо взяти піст на ці дні тих, хто може це зробити.  

Відвойовуймо Україну з Господом, за заступництвом Приснодіви Марії всі РАЗОМ!!!

Триваймо у розарійному Єрихоні.

Закликаємо духовно оточувати стіни Кремля молитвою, поки вони впадуть!

Стаючи на захист Вітчизни, ми діємо водночас у фізичному та духовному вимірах, слідуючи, зокрема, за відомими словами апостола Павла: «Через це візьміть повну Божу зброю, щоб могли ви дати опір дня злого, і, все виконавши, витримати. Отже, стійте, підперезавши стегна свої правдою, і зодягнувшись у броню праведності, і взувши ноги в готовість Євангелії миру. А найбільш над усе візьміть щита віри, яким зможете погасити всі огненні стріли лукавого. Візьміть і шолома спасіння, і меча духовного, який є Слово Боже. Усякою молитвою й благанням кожного часу моліться духом, а для того пильнуйте з повною витривалістю та молитвою за всіх святих» (Еф 6, 13-18).  Звернення ХСП

Від перших століть, від ранньої Церкви, — там, де була якась біда в суспільстві, там була Церква, там були християни. І чого ми будемо варті, як сіль землі і світло світу, якщо ми будемо ховатися, втікати, боятися? Якщо ми не будемо готові діяти і саме через це являти світові Христа, саме в цих обставинах, які переживає наш народ?.. Коментар Андрія Оленчика


Як молитися Розарій?  

На початку: В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа.  Амінь.

На хрестику: Вірую в Бога Отця Вседержителя, Творця неба і землі, і в Ісуса Христа, Його Єдиного Сина, Господа нашого, що був зачатий від Духа Святого і народився від Діви Марії, що страждав за Понтія Пилата, був розп’ятий, і помер, і був похований, і зійшов у відхлань. Третього дня воскрес із мертвих, вознісся на небеса і сидить праворуч Бога Отця Вседержителя, звідки прийде судити живих і мертвих. Вірую в Духа Святого, святу вселенську Церкву, сопричастя Святих, відпущення гріхів, воскресіння плоті, вічне життя. Амінь.

На одній намистині:

Отче наш, що єси на небесах, нехай святиться Ім’я Твоє, нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. Хліб наш насущний дай нам сьогодні і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим. І не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого. Амінь.

На трьох намистинах:

Радуйся, Маріє, благодаті повна! Господь з Тобою! Благословенна Ти між жінками і благословенний плід лона Твого, Ісус. Свята Маріє, Мати Божа, молить за нас, грішних, нині і в годину смерті нашої. Амінь.   Назвавши конкретну Таємницю (прочитавши уривок із Біблії, заспівавши пісню — залежно від традицій), молимося конкретний десяточок.

На одній намистині:

Отче наш…

На десяти маленьких:

Радуйся, Маріє…

Після чого додаємо: Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу, яка була на початку, нині і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

А також:

О Маріє, без первородного гріха зачата, Молись за нас, що звертаємось до Тебе.

Фатімська молитва: О Ісусе, прости нам гріхи наші, спаси нас від вогню пекельного, приведи на небо всі душі, а особливо ті, які найбільше потребують Твого милосердя.  

На завершення цілого кола з 5 Таємничок (тобто однієї Частини) молимося:

Під Твій захист прибігаємо, Пресвята Богородице Діво. Благаннями нашими не погорди в потребах наших, але від усяких небезпек завжди нас визволи, Діво преславная і благословенная. О Володарко наша, Заступнице наша, Посереднице наша, Утішителько наша! З Сином своїм примири нас,  Синові своєму доручи нас, Синову своєму віддай нас.

Завершуємо молитву знаком хреста, як і розпочинали: В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа.  Амінь.


Джерело:

Be the first to comment on "Розарійний Єрихон на захист України"

Напишіть відгук