Служимо далі на Славу Божу і на благо України! (Дайджест ХСП №106)

Події з 21 по 30 листопада

21 листопада

Християнський соціальний простір

21 листопада

Будні військового психолога ХСП. Вони бувають і такі…

27 листопада

Вийшов сюжет на Єдиному Інформаційному Марафоні про виробництво в Броварах жилетів з підігрівом для наших воїнів. Надзвичайно актуально о цій порі року. Виробництво цих іноваційних речей  налагоджено під патронатом римо-католицького священника і нашого капелана, отця Романа Лаби.

Корпус Військових Капеланів

21 листопада

Guy Ilke Peh й Апостольська церква в Брашові благословили наше капеланське служіння бусом для поїздок на передову. Ми неймовірно вдячні вам та Господу! Це дійсно величезне чудо для нас. Ми молились за це.Вже декілька місяців капелани (військові священники) нашої громади активно займаються духовною підтримкою наших воїнів на передовій, а також возять їм гуманітарну допомогу та різні важливі необхідні речі.Тепер ми зможемо їздити частіше та зробити значно більше. Дякуємо.

https://www.facebook.com/watch/?v=674746767577213

22 листопада

Сьогодні дружнім до нас був не лише Херсон, але й невелике, проте щире та мужнє місто – Ізюм!

https://www.facebook.com/542284633/videos/660021915610710/

23 листопада

Українське прифронтове місто Сіверськ. Люди, які позбулися своїх домівок, живуть, вірніше, виживають у підвалах. Серед них немає атеїстів,  вони відкриті до Бога.  Сьогодні вони отримали продукти, теплий одяг, взуття, які передали їм небайдужі люди з України та дружніх до нас країн.

https://www.facebook.com/oleg.usatyuk.5/videos/929030988067785/

25 листопада

Околиці Лімана.

Капелан Віктор Врублевский дає продуктовий набір бабусі.:

– бабуся, як ваше життя?

– нормально синок. Чекаю дітей.

– а де вони, бабуся?

– поїхали до росії.

– а навіщо вони туда поїхали?

– руські силою забрали чотирьох наших діточок, моїх онуків, ось вони і поїхали їх шукати….

Нажаль звичайна історія в містах після окупації

25 листопада

Сьогодні знову змогли діставити таки корисні речі наши підопічним військовим і, найголовніше, помолитись знову разом і привітати іменинника:)Величезна подяка від кожного військового кожному, хто допомагає їм. Ви навіть не уявляєте як вони вдячні вам, любі друзі!!!

І вже наступного тижня ми знову їдемо до наших військових та до цивільних в Ізюм та Херсон, бо УКРАЇНА – це ВСІ МИ РАЗОМ!!!

І це ніколи не зміниться!Якщо у вас є на серці, підтримайте нас, будь ласка!

25 листопада

Приїхали на передок, зустрілись з хлопцями , послужили, завтра їдемо на Київ але треба трішки заправити авто!

Возможно, это изображение 2 человека и на открытом воздухе

26 листопада

Війна – справа молодих.Але наші чоловіки – це справжні Мужі!

А чоловіки, які моляться – мають подвійну силу та спроможність до виживання.Капеланське служіння в Слові та молитві на передовій, це духовне підкріплення та підтримка нашого Солдата.Дякуємо всім небайдужим, які приєдналися до нашої місії совісті. Всі разом до перемоги, а інакше, навіщо вона нам потрібна?!

27 листопада

Пройшов черговий тренінг для служителів. На цей раз з основ

виживання в міських умовах в умовах війни. Відпрацював Олександр Білецький. Пройшли і образ мислення, і тактику, і навички, і спорядження.Служимо далі на Славу Божу і на благо України!

27 листопада

Пройшов черговий тренінг для служителів. На цей раз з основвиживання в міських умовах в умовах війни. Відпрацював Олександр Білецький. Пройшли і образ мислення, і тактику, і навички, і спорядження.Служимо далі на Славу Божу і на благо України!

30 листопада

Капеланський інтенсив для Адвентистів сьомого дня м.Харкова перша громада

30 листопада

“Хто має вухо (чути), нехай чує, що Дух говорить Церквам: тому, хто перемагає, дам споживати сокровенну манну, і дам йому білий камінь, і на камені написане нове ім’я, якого ніхто не знає, крім того, хто одержує.” (Одкр 2:17)”Слава ж і честь і мир усякому, хто робить добро, спершу юдею, потім і елліну!”(Рим 2:10)

Возможно, это изображение 3 человека и люди стоят

Християнський Миротворчий Корпус

23 листопада

Дякуємо Богу та усім жертводавцям за допомогу. З вашою допомогою ми змогли доставити автомобіль, котрий був придбаний, “колегами по цеху”, хлопцям в Ізюм Також були передані теплі та інші необхідні речі за потребою на Схід!!!

25 листопада

Слава Ісусу Христу.

Pokój wszystkim od Karmelici Bosi  z kijowa, Босі Кармеліти в Україні

Бог не лишає своіх дітей, а тих яки щась потребують підтримки є багато і серед нас, там де живемо. Дуже багато  переселенців є в наших киівських районах.Ми маємо бути  снарядям божим, а снарядя має бути 1)готове, 2)під рукою….. а “робота- служіння” для нього  найдетсья…. !! Фото не для хвали, а для заохочення до конкретного служіння .Подяка нашим добродіям та волонтерам

26 листопада

ОМІ Тиврів

https://www.facebook.com/vadymdoroshua/videos/815112026240905/?idorvanity=256872613123503

28 листопада

Адвент і такий буває. Нажаль.Чуваймо, радісно очікуємо і зустрічаємо Господа. Ми очікуємо Христа також в людях в братах і сестрах.

зустрічаємо Його в тих , які  щась(!!)  у матерялної і духової потребі.

 Це є чування, щоб не закам’яніли  наші серця.Господи прийди.

Чорнобаївка, Станіслав,Херсон.

30 листопада

26.11.2022. І знову “Ангельські пригоди”В суботу волонтери ХСП “Ангели Радості” несли радість та надію для дітей ВПО та СЖО із Ярунської ТГ.Дякуємо заступнику голови Юлія Рай і усій її команді за співпрацю.Дякуємо волонтерам, добродіям і Карітас-Спес Житомир за вашу радість, відкрите серце і прагнення робити добро.

Молитовний Щит

27 листопада

Отож продовжуємо наше молитовне служіння в рамках щомісячного марафону, ініційованого Міжнародним Християнським Посольством в Єрусалимі (ICAJ). Молилися за Україну, за Ізраїль, за Церкву… Молилися за Перемогу!

Be the first to comment on "Служимо далі на Славу Божу і на благо України! (Дайджест ХСП №106)"

Напишіть відгук