Спроби нав’язати світові волю ООН прискорюються

Шановні друзі, похід ліворадикалів “по інституціях” набирає обертів. Ми вже знаємо, що у 2023 році Організація Об’єднаних Націй працюватиме над глобальним впровадженням сексуальної освіти та “Трансформативної гендерної освіти”.
Зараз вона працює над конвенцією, яка оголосить захист шлюбу “гомофобією”, а “гомофобію” – злочином проти людства. Також просувається робота над обмеженням свободи слова в ім’я боротьби з “дезінформацією”.

Разом з тим, найближчими тижнями розгорнеться боротьба за визнання абортів правом людини. Наступним кроком, який слід очікувати після цього, буде визнання того, що більшість країн світу порушує права людини, захищаючи ненароджених дітей, а справжніми захисниками прав людини є Китай чи Канада, де дитину можуть вбити навіть під час народження.На початку вересня Генеральна Асамблея ООН ухвалила резолюцію, яка назвала аборт правом людини.

Тоді ми забили на сполох, що такі, формально необов’язкові до виконання, резолюції формують звичаєве право, впливають на тлумачення прав людини і є реальною загрозою для національних правових систем. Регулярне повторення в документі за документом того, що борт є одним з “прав людини”, може швидко призвести до нав’язування всім країнам “аборту на вимогу”.

В даний час завершується робота над ще більш чіткою резолюцією ООН. Третій комітет Генеральної Асамблеї ООН прийняв проект резолюції про запобігання насильству щодо жінок, в якому цитується попередня резолюція про те, що “доступ до безпечного аборту” повинен бути частиною “прав людини всіх жінок”. Потужне лобі в ООН прагне включити аборт в систему прав людини всупереч більшості країн світу!
У резолюції йдеться про “запобігання та ліквідацію всіх форм насильства щодо жінок і дівчат”. Проте вже в назві уточняється, що під “насильством щодо жінок” слід розуміти, серед іншого, “гендерні стереотипи та негативні соціальні норми”. Більше того, автори стверджують, що в школах дітей мають навчати, серед іншого, “сексуальним та репродуктивним правам”, “профілактиці ВІЛ-інфекції” або гормональним блокаторам, що означає хімічну кастрацію дітей підліткового віку.  Слово “гендер” повторюється аж 80 разів на 14 сторінках резолюції.

Наприкінці листопада представниця “Ордо Юріс” взяла участь у черговій сесії Ради з прав людини в Женеві, Швейцарія. Вона брала участь у всіх дискусійних панелях, де була єдиною, хто нагадав форуму, що право на життя є фундаментальним правом кожної людини, в тому числі ще ненародженої.

Як організація зі спеціальним консультативним статусом при ООН, “Ордо Юріс” представила письмову позицію на 56-й сесії Комісії ООН з народонаселення та розвитку з питань народонаселення, освіти та сталого розвитку. Ми звернули увагу на неефективність вседозволеної сексуальної освіти, яку просувають інституції ООН.

Там, де така освіта проводиться, збільшується кількість дитячих вагітностей, зростає кількість захворювань, що передаються статевим шляхом, а кількість злочинів на сексуальному ґрунті вища, ніж у країнах, де до шкільної програми включено сімейне виховання, орієнтоване на побудову стосунків взаємної відповідальності та любові.
Практично всі ініціативи ООН, через які крайні ліві проштовхують свої радикальні ідеологічні вимоги в міжнародне право, наштовхуються на протидію певної групи країн, які послідовно відстоюють фундаментальні цінності європейської цивілізації, право на життя, підтримку сім’ї, свободу слова або вірність базовим фактам науки, наприклад, про те, що існує тільки дві статі.

Лобісти абортів та гендеру намагаються зламати це протистояння.
З цією метою вони продовжують працювати над проектом угоди про партнерство Європейського Союзу з країнами Африки, Карибського басейну і Тихого океану, яка поставить фінансову підтримку ЄС в залежність від міжнародної підтримки абортів і вимог гендерної ідеології, а також від узгодженого з Євросоюзом голосування в ООН.

США та Європейський Союз намагаються внести ідеологічне наповнення у міжнародні настанови Комітету зі світової продовольчої безпеки. У жовтні робота форуму була зупинена, оскільки США і ЄС наполягали на тому, щоб до змісту угоди були включені також питання, що стосуються, зокрема, трансгендерності та абортів.

На це не погодилися деякі країни-члени ООН. Представники США та ЄС заблокували ухвалення договору, зазначивши, що вони приймуть угоду лише у тому випадку, якщо вона міститиме специфічні, ідеологічні терміни на кшталт: “різні та пересічні форми дискримінації”, “жінки у всій їх різноманітності”, “сексуальне та репродуктивне здоров’я і права”.Верховний комісар ООН з прав людини підтримав позицію США та ЄС, заявивши, що спірні питання вже прийняті всіма державами ООН у резолюції Генеральної Асамблеї.

Це свідчить про те, наскільки важливою є опозиція ідеологічним ініціативам. За відсутності протидії необов’язкові до виконання резолюції ООН будуть сприйматися як свідчення глобального консенсусу з питань, що викликають величезні суперечки. 

Немає сумнівів, що Організація Об’єднаних Націй, поряд з інституціями ЄС та європейськими судами, є найбільшою загрозою для суверенітету європейських держав. Радикали добре знають, що ООН може надати велику допомогу у створенні звичаєвого права і трактуванні “прав людини” для того, щоб підступно нав’язати всім реалізацію свого хибного бачення.

Боротьба на захист людської гідності, життя, сім’ї та свободи триває. 

Закликаємо всіх небайдужих долучатися до неї.

Якщо маєте можливість, підтримайте нас фінансово натиснувши на кнопку нижче:Я підтримую
Перешліть цю розсилку своїм друзям та заохочуйте їх до підписки.
Щоб приєднатися до списку розсилки інформаційного бюлетеня, будь ласка, натисніть нижче та оберіть одну з доступних мов (“Мова бюлетеня”):Newsletter

Таким чином, незважаючи на зростаючу інтенсивність і жорсто кість нападів на людську гідність, життя і свободу в цей особливий час надії, миру і любові, ми зможемо твердо стояти з високо піднятою головою і з упевненістю в перемозі.

Дозвольте мені скористатися цією нагодою, щоб висловити вам свої щирі побажання щастя, віри, надії і любові, а також душевного спокою на Різдво і на весь Новий 2023 рік.

З повагою,

Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iurisul. Zielna 39, 00-108 Warszawa

Be the first to comment on "Спроби нав’язати світові волю ООН прискорюються"

Напишіть відгук