Стоїмо у молитві та служінні (Дайджест ХСП№79)

Молитва

– Каплиця святого отця Піо у римсько-католицькій парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви. Чергова щомісячна Свята Меса в інтенціях Християнської Служби Порятунку. Незалежно від обставин і перешкод така молитва служителів триватиме завжди.


– У другу суботу грудня у Пакутувенай (Литва) відбулася традиційна Свята Меса в інтенціях Молитовного Щита ХСП. Нижче посилання на її трансляцію.

– Перша субота місяця. Традиційна Чоловіча Розарійна Молитва за Церкву та Україну.

– Позачергова ударна молитва за безпеку і захист України від зовнішніх і внутрішніх загроз. 20 католиків і протестантів цього вечора разом стояли в духовному проломі за Батьківщину і народ.

– Відбулася чергова зустріч в рамках служіння “Небесний Єрусалим”. Говорили про Хануку. Святкували шабат. Розважали над історичними паралелями повстання Макавеїв і ситуації в Україні останніх років.

– Відбувся грудневий семінар в рамках формації “Гора пророка”. Більше 50 учасників через зум продовжили підготовку до подальшого служіння в якості духовних воїнів Христової Армії.


– Молитовний Щит: Стамбульська конвенція — загроза для християн

Орден Лицарів Йоана Павла ІІ

– В урочистість НЕПОРОЧНОГО ЗАЧАТТЯ ПРЕСВЯТОЇ ДІВИ МАРІЇ хочемо вітати наших Братів з Іспанії в м. Альбасете зі створенням першої Хоругви.
Іспанія – це країна, яка дала для Церкви багато святих чоловіків і жінок. Іспанія – це країна, яка завжди була вірною Богові і Церкві і Святішому Отцеві.
Створення Хоругви – це ще один знак вірності іспанської Церкви. Нехай наш святий покровитель святий Йоан Павло ІІ заступається за Вашу Хоругву і Батьківщину. Єднаємося з Вами духовно і огортаємо Вас своєю молитвою.
VIVAT JEZUS! TOTUS TUUS!

– В Першу неділю Адвенту в парафії св.бр. Альберта Хмельовського у Плебанівці повстала шоста Хоругва Провінції Української ОЛСЙПІІ. Святу Месу Целебрував наш Національний Капелан о. Олександр Бурмістров. Дякуємо Богові за гостинність настоятеля о.Петра Гідзіля та парафіян, а також за наших нових Братів. Оточуймо їх молитвою, нехай за прикладом нашого Святого Покровителя Йоана Павла ІІ будуть живими свідками віри.
VIVAT JEZUS! TOTUS TUUS!

Війна на Сході

– Зустрілися з Ординарієм Києво-Житомирської дієцезії РКЦ єпископом Віталієм Кривицьким. Говорили про плани допомоги людям, які постраждали внаслідок російсько-української війни. Отримали благословення і підтримку. Отож рухаємося далі на шляху служіння Богу і Україні.

Парафія св. Михаїла Архангела – Тиврів
Слава Ісусу Христу!
Сьогодні разом з нами переживали Євхаристію та молилися за мир в Україні військові капелани, які служать біля Маріуполя: Володимир та Василь. Після Служби Божої вони поділилися свідченням служіння на Сході нашої Батьківщини. Дякуємо Богові за їхнє свідчення.

МТРК “Місто”

У Хмельницькому молилися за полеглих воїнів. У костелі на Проспекті Миру поіменно згадали усіх, хто загинув за Україну. До спільної молитви долучилися капелани з Києва, Житомира та Широкиного Донецької області. Після цього у храмі показали документальну стрічку про Героя Максима Яровця.

https://www.facebook.com/mistotvcom/videos/240974684791865

– Сьогодні зведеній команді служителів Християнської Служби Порятунку з Хмельницького, Києва, Житомира і Маріуполя Господь подарував особливий привілей разом з родинами полеглих воїнів взяти участь у Святій Месі, присвяченій пам’яті загиблих героїв на фронтах україно-російської війни. Меса відбулася у римо-католицькій парафії Христа Царя Всесвіту у Хмельницькому (настоятель – капелан отець Микола Лучинський). Герої не вмирають, доки за них моляться.

ХСП-Маріуполь-Піонерське

– Свята Меса
І Неділя Адвенту
Прийди і визволи нас, Господи, наш Боже, яви нам своє обличчя — і будемо спасенні
(Пс.80)
Щиро дякуємо отцю Pawel Tkaczyk за звершення Святої Меси.
Бог є Любов!

– На початку листопада відвідав нас представник фонду Благословенне Мистецтво (W Błogosławionej Sztuce – Fundacja In Blessed Art.
Hubert Kampa та його фонд підтримують наше служіння протягом останніх 3 років, фінансово та духовно. Минулого року Hubert Kampa провів майстер клас по написанню ікон для дітей ДЦ, це був особливий час, який наповнює відчуття миру та захисту….
З настанням холодів нашому Ковчегу почало бракувати палива на зиму!!!!
Фондом Благословенне Мистецьтво, ( Fundacja In Blessed Art) була проведенна Акція “Щоб “Ковчег” не замерз” для ДЦ в Піонерське.
За 48 годин друзі з Польщі для ДЦ зібрали 7000 злотих, що дало змогу закупити 10 т пілетів на зиму. Ковчег продовжує свій рух і зима йому не страшна)))) Діти та дорослі зможуть перебувати в теплі та любові!
Ми сердечно дякуємо дарителям з польського Фонду In Blessed Art та Hubertowi, який відвідує та підтримує наше місійне служіння на Сході , просячи підтримку у друзів з Польші!
Війна триває вже 8 рік, наше місійне служіння триває тут на Сході 6 рік завдяки підтримці Вам дорогі наші добродії, які жертвуєте фінанси, час та молитву для підтримки дітей та дорослих які живуть серед війни. Щоб ДЦ “Ковчег” завжди був на плаву постійно є різні потреби, від продуктів, одягу, гігієни для дітей які проживають у центрі і тих які відвідують центр на протязі цих років . Є потреби пального для авто, щоб завжди бути мобільними, є потреби в отеплені приміщення щоб і надалі приймати дітей, давати їм мирний затишок та навчання.
Нехай добрий Господь благословить Вас сторицею.

– Молодіжне служіння
Тема дня: ” Як приймати правильні рішення”
Життя людини складається не з одних позитивних моментів. Часто нам потрібно приймати складні рішення, робити вибір та шукати вихід із різних ситуацій. При цьому ми повинні пам’ятати, що не будь-яке рішення ефективне. Деякі наші рішення можуть зробити проблемі лише гірше. Саме тому нам потрібно вчитися приймати мудрі рішення. Також пам’ятайте, що гірше за невірні рішення — бездіяльність.
Якщо ми не вирішуємо свої проблеми, вони будуть накопичуватися в нашому житті і, зрештою, можуть влаштувати
справжній обвал та катастрофу. Не допускайте такого
результату. Будьте мудрою людиною, шукайте найкращі вирішення своїх проблем, прагнете зробити своє життя здоровим та прекрасним.
А в цьому нам допоможе Слово Боже.. (Як.1.5)
“Коли ж комусь із вас мудрости бракує, нехай просить у Бога, який дає всім щедро й за це не докоряє, і вона йому дасться”

ХСП-Мар‘їнка

– Готуємось до чергової поїздки на Схід…Завітали в гості до дівчаток-волонтерів БО «Турбота про літніх в Україні» м .Житомир.
Вони підготували подарунки для воїнів: м‘ягесеньки подушечки та комплекти постільної білизни, які виготовили саморуч!!!
Частка дома в суворих умовах війни… котра буде нагадувати хлопцам та дівчатам, які захіщають нашу Україну, про те, що ними пишаються і чекають удома з перемогою
Обов’язково передамо нашим захисникам величезний привіт від «Бабусиного батальйону», які допомагають з початку війни та не втомлюються!!!

ХСП-Авдіївка

– Найбільша нагорода – дитячі листівки для захистників!!! Особливо коле вони надходять у велике свято!!!
Дякую Lina Savelyeva та її маленьким помічникам , які подарували часточку свята хлопцям та дівчатам!!!
Дякую друзям Cimic Avdeevka за можливість стояти на святій землі! Дякую за супровід та гарний настрій у дорозі

Соціальна платформа

– Курс психологічної підготовки групи служителів, які працюють з ветеранами російсько-української війни та їх родинами, успішно завершено семінаром-практикою. Цьому семінару передували три навчальних модулі, які відбулися дистанційно через зум. Курс проводила військовий психолог ХСП Неля Куцак. Приступаємо до наступних курсів в рамках навчального циклу нашої Капеланської Школи.

– Сьогодні разом на Глобальноиу лідерському саміті нові ідеї, емоції й натхнення.

– Гладіатори життя
Дякуємо о. Роману Лабі за лекцію Християнство і аборти
Поки ділимось висновками.

https://www.facebook.com/GladiatorsOfLifeUkraine/videos/81631231582177

– В циклі програм Modus Viwendi на Радіо Марія продовжуємо розповідати про роль християн в суспільній сфері. Цього разу говорили про цінності та принципи діяльності кредитної кооперації. Гість програми-Петро Маковський, голова наглядової ради БФ “Фонд громад “Рідня”.

Be the first to comment on "Стоїмо у молитві та служінні (Дайджест ХСП№79)"

Напишіть відгук