Хай зійде Дух Твій і відновить землю! (Дайджест ХСП №117)

Події з 1 по 10 квітня

Молитовний Щит

1 квітня

У Києві відбулася міжконфесійна молитва за Україну

В останній день березня у Києві відбулася Міжконфесійна молитва за Україну. У церкві «Скинія Живого Бога» зібралися християни різних конфесій, серед них єпископи, пастори, військові капелани та керівники міжцерковних служінь. На спільній молитві були присутні: протестанти різних деномінацій – пятидесятники, баптисти, члени харизматичних церков, месіанські євреї, римо-католики, греко-католики, православні.  Захід був організований міжконфесійною ініціативою «Християни для України».Завдяки прямій трансляції, українці з різних країн разом славили Христа, дякували Йому за свободу і незалежність, яка збережена попри агресію росії та прогнози західних політиків; виразили вдячність Богу за прояв міжнародної солідарності та надання різноманітної допомоги Україні людьми доброї волі по всьому світу. Всі в єдності просили у Бога перемоги у війні, захисту наших воїнів, звільнення всіх окупованих територій та відновлення справедливості. Молилися про мудрість командування різних рівнів для ефективного ведення бойових дій, сил та мужності воїнам для подолання тяганини війни, а також єдності для Церкви, яка має знати та виконувати волю Бога для України у цей історичний час боротьби за свободу.

Пастор з Маріуполя Анатолій Волошин, який захищав Маріуполь в Азовсталі, попав в полон на майже 9 місяців. Він розповів як щоденні молитви спасали життя йому та сотням полонених українців.«Ти – Бог перемоги! Зараз ми освоюємо нові види зброї, але від Тебе чекаємо на нашу перемогу. Не як нагороду за праведність, а як прояв Твого милосердя та благодаті», – молився військовий капелан Анатолій Кушнірчук.«Нехай Твоє ім’я буде відоме в Україні кожному, – просив єпископ Дніпропетровського обласного об’єднання УЦХВЄ М.М. Мокієнко. Для цього дай Твоїй Церкві діяти в єдності та відповідно до часу, в який живемо!».«Ти підтримуєш дух нашого народу, – звернувся у молитві до Бога пастор, керівник «Капелланського батальйону» Г. Мохненко. Дай сили, щоб зробити нашу справу до кінця, щоб справедливість і світло перемогли».«Коли ми дійсно переживаємо досвід Бога в молитві ми знаємо що і як робити в соціальній та в інших сферах, з молитви все повинно початись», – сказав єпископ Чикагської єпархії УГКЦ Венедикт Алексійчук.

Координатор Християнської Служби Порятунку А. Оленчик молився про те, щоб Українська Церква була Церквою впливу, а не Церквою ізоляції: «Ми маємо служити там де біль, сльози та кров. Але наша війна продовжуватиметься і після останнього пострілу. Щоб здійснилися мрії тих українців, хто пов’язує свої долі з Україною, мрії про країну, що процвітає, ми повинні перемогти не лише військову агресію «русского миру», а й агресію інших хибних ідеологій. Вчи нас бути Твоєю армією».

«Прослався в Україні, хай Твоя воля тут здійсниться!» – просив пастор євангельської пресвітеріанської церкви США Брюс Андерсон.

8 квітня

Святе Пасхальне Тридення

Велика П‘ятниця

День тиші і сурового посту. Тиха молитва за Мир в Україні…

10 квітня

Великий Четвер у римсько-католицькій традиції.

Старший парафіяльний священник омиває та цілує ноги дванадцяти чоловікам на спомин про поставу Ісуса Христа щодо апостолів у ту останню земну ніч на свободі.

Цих чоловіків обирають за різними критеріями. Але військовий капелан покликаний слідувати лише одному з них – служити та віддавати шану воїнам-захисникам, новітнім апостолам буремного часу, які за покликом серця йдуть на смерть заради того,  у що вірять.

ОЛСЙПІІ

1 квітня

Миротворці ХСП-лицарі святого Йоана Павла ІІ. Так багато фронтів у них під час війни. Йде битва за Україну. А водночас йде битва також і за Церкву. Нещодавно у польському, а потім і світовому інформаційному просторі розгорнулася безпрецендентна кампанія по дискредитації пам’яті святого Йоана Павла ІІ. Абсолютно очевидно, хто за цим стоїть. Абсолютно очевидно, яка мета цієї брудної кампанії. Абсолютно очевидно, чому ця  дезінформаційна спецоперація виникла саме…

Християнський Миротворчий Корпус

1 квітня

Сьогоднішній похмурий день у нас, перетворився на  День сміху, посмішок та веселощів

І наші «Ангели Радості» були Міккі та Мінні Мауси

Ми відвідали діток ВПО саме у Житомирі!

Вдячні   Житомирський міський центр соціальних служб міської ради ММК в м. Житомира від UNICEF   та Ользі Колоші за запрошення та співпрацю!

Ми круто порозважались:

– зробили справжній хор та поспівали

– Танцювали

– Відчули справжню бурю в морі, та не випустили жодного мешканця

– Шалено та емоційно занурились в паперове шоу

– Отримали подарунки та солодощі

І завжди ПОСМІХАЙТЕСЬ- адже сміх продовжує життя

2 квітня

Школа, домашні завдання… а приходять вихідні і ми робимо майстер класи, вяжемо мякень зайчики, вироби з декупажу, готуємо подарунки на Великдень. Щиро дякуємо нашим добродіям за підтримку та благословіння.Мир та Добро!

4 квітня

Підрозділ Миротворців ХСП Хмільник відвідав місто герой Херсон. Хочемо подякувати дуже багатьом людям за їхню небайдужість і відкриті серця. Дякуємо Бзнуні Наірі Буртелі за надане дизпаливо на поїздку. Дякуємо чудовому колективу «Варенички» із с. Широка Гребля за смачні домашні страви. Дякуємо нашим постійним добрим друзям з с. Кожухів «Санто Франс» за хліб. Дякуємо ветерану-волонтеру Хмільника Михальнюку Миколі Васильовичу за бензопилу для ЗСУ, набори гігієни і за різні смаколики. Дякуємо прекрасному Кошелівському Ліцею ГО «За майбутнє Кушелівки» за смачну випічку. Дякуємо нашим прихожанам та добрим людям-волонтерам з с. Соколова за домашні страви і випічку. Дякуємо нашим неодноразовим добродіям Бублик Петру та Людмилі «Скарби моря» за рибну продукцію для наших воїнів. Дякуємо нашим друзям з Польщі Лицарям святого Йоана Павла ІІ, які на постійній основі допомагають нам різного роду продукцією, яку ми можемо відвезти на прифронтові зони. Дякуємо також нашим друзям з Норвегії, завдяки яким ми теж маємо що вести для наших захисників. Дякуємо сім’ї з великим серцем Чернявським з с. Журавне за картоплю, буряк і моркву. Дякуємо працівникам нашої пошти за печиво для ЗСУ. Дякуємо Наумовій Альоні за різну консервацію. Дякуємо Хмельницькому Національному Університету і колективу «Мурашник» з Хмільника за маскувальні сітки. Також дякую різним окремим людям за кошти на паливо. На кінець хочу теж подякувати нашій команді ХМК ХСП, яка невтомно служить на Божій ниві і нашої Батьківщини, наближуючи перемогу для нас усіх. Нехай Господь усім Вам благословить Як завжди я дуже перепрошую, якщо я когось забув. Бог про всіх пам’ятає і віддячить Вам!

5 квітня

Моє служіння капеланом сьогодні!

Варто підкреслити спочатку, що покликанням кожного Місіонера Облата Марії Непорочної є передусім бути біля убогих, а конкретніше біля найбільш потребуючих. Бути поряд та давати свідчення присутності Ісуса Христа у конкретному середовищі та у конкретному часі і ситуації, тобто відчитувати знаки часу. Будучи місіонером облатом відчуваю натхнення у часі російсько – Української війни служити серед військових. Саме тому останні роки їздив на схід спочатку, як волонтер, а уже потім і як капелан Корпусу Військових Капеланів від Християнської Служби Порятунку в околицях Маріуполя, робив різні зустрічі з ветеранами російсько-української війни тощо.

Від 24 лютого цього 2022 року агресія росії проти нашої Батьківщини перекинулася по цілій Україні тому продовжую моє служіння нашим Захисникам підтримуючи їх і духово і матеріально. Головну мету вбачаю у тому, щоб показати нашим Захисникам, що Бог є присутній у їхньому житті, що там на фронті де багато болю і страждання Бог їх не залишає, а є з кожним нашим Захисником. Прагну бути свідком Ісуса Христа, щоб кожен військовий намагався переживати свою конкретну ситуацію в єдності з Богом, який допоможе нам перемогти ворога керованого злим.

На протязі останняго року у служінні військовим можу виділити три напрямки: служіння на місці, співпраця з іншими капеланами та миротворцями, щоб допомогти матеріально військовим та виїзди ротаційні у фронтові місця до Захисників.

Відносно першого напрямку, намагаюся систиматично через присутність серед Захисників заносити правду про Ісуса Христа в розмовах, особистому прикладі, декому через таїнство сповіді чи молитву за кожного з хлопців.

Другий напрямок є добре логістично організований. Практично підтримуємо контакт з багатьма військовими капеланами по Україні. Натомість також добра логістика у співпраці з волонтерами, налагодження різних тренінгів, заннять та формування Миротворців ХСП. Великою допомогою є підтримка усіх напрямків моїми співбратами Місіонерами Облатами Марії Непорочної та Корпусом Миротворців ХСП в нас на місці у Тиврові. Усе це дає можливість допомагати нашим Захисникам.

Нарешті третій напрямок. Подібно, як раніше, як капелан я їздив на схід так зараз також їздимо на південь нашої Батьківщини, щоб мати можливість особисто зустрітися з Воїнами, які захищають нас, щоб з ними порозмовляти, підтримати, помолитися та передати необхідну допомогу і служити цивільному населенню на деокупованих тереторіях.

Також у минулому році розпочав навчання, яке має тривати півтори року в школі капеланського служіння Римсько-католицької Церки, що дає можливість покращити своє служіння військовим.

На даному етапі відчуваючи поклик служити серед військових на посаді капелана в ЗСУ та відповідаючи на потребу Церкви такого служіння розізнаю з моїми настоятелями можливість такого служіння.

На кінець хочу щиро подякувати усім співбратам Місіонерам Облатам Марії Непорочної, волонтерам та кожному хто за нас молиться та допомагає. Дякую за підставлене плече нехай Добрий Бог усім Вам винагородить. Та прошу про молитву у подальшому служіні там де поставить мене Господь. За все Богові подяка. Разом переможемо!

о. Вадим Дорош ОМІ

5 квітня

«Ангели Радості»  відвідали діток ВПО у Житомирі! Вдячні Житомирському міському центру соціальної служби міської ради ММК в м. Житомира від UNICEF  та Ользі Колоші за запрошення та співпрацю! З посмішкою, танцями і піснями, з подарунками і солодощами поринули у казковий світ

5 квітня

12 годин … потрібна допомога!

 Стільки в середньому проводили люди невеликого села у підвалах та льохах на добу під час окупації.  І саме стільки зайняла сьогоднішня місія до кількох прикордонних сіл Харківської області.

 Завдяки вашій підтримці та допомоги благодійного фонду «Крок з надією» змогли допомогти понад 270 людям деокупованої території та налагодити співпрацю з місцевим керівництвом поліції та старостами сіл.Одна з машин, на якій їздили, на жаль потребує ремонту ходової частини.  Будемо раді вашій підтримці та допомозі!Разом із Господом до перемоги!

6 квітня

Великий Четвер (День Христа Слуги).

Прагнемо наслідувати нашого Учителя Ісуса, несучи допомогу всім потребуючим.

Сьогодні завдяки нашим друзям: ТПУ – «Товариство друзів України» у співпраці з Орденом Лицарів св. Йоана Павла ІІ – надали 1400 ковід-тестів для лікарні, поліклініки і приватної клініки м. Хмільника, а також медичній амбулоторії Війтівецької громади, Хмільницького району. Дякуємо нашим добродіям. Хай Усі будуть здорові

10 квітня

Підготовка до святкування Воскресіння Господнього.

“Ковчег Миру” це Божа місія прояв Його безмежної любові до своїх дітей, Його опіка, милосердя, благословіння.Дякуємо Господу, що можемо бути знаряддям Його, служити і піклуватися про тих, кого Він нам довірив. Дякуємо добродіям за підтримку служіння, Божого благословіння вам.

МИР ТА ДОБРО!

10 квітня

Збираємося на Великодній виїзд до наших Захисників на схід просимо про молитву

Корпус Військових Капеланів

1 квітня

Той тренінг запам’ятався надовго. Чим саме?

Дружний та доброзичливий педагогічний колектив Школа І-ІІІ ступенів 232 Оболонського району м.Києва, позитивна  атмосфера, зацікавлені люди, відпрацювання всіх вправ на найвищому рівні. І це не дивно! Після знайомства з директором навчального закладу розумієш, як багато залежить від керівництва, дуже приємна і доброзичлива людина Виктория Рыжова.

Навіть повітряна тривога не завадила, тренінги в укритті – це вже звична справа в цей час.Щиро дякуємо за запрошення!

2 квітня

Мав привілей помолитися разом. Нехай і надалі Господь допомагає!

2 квітня

Місяць, як познайомились з цим мужнім чоловіком, одним з наших героїв🇺🇦, який боронив Південь України з початку повномасштабного вторгнення росії.Віталій, як сам каже, чудом вижив, бо на 3-й день після звільнення Херсону розміновував територію та підірвався на протипіхотній міні, при цьому протитанкова не спрацювала  Протягом чотирьох місяців лікарі боряться за другу ногу, яка дивом вціліла (іншу відірвало  вибухом).

Лікування досить складне, організм ще слабкий, але Віталій боєць і бореться зараз за життя та подальше існування в нових умовах. Для повернення до звичного життя необхідні довготривале лікування, протезування та подальша реабілітація.

2 квітня

Провідали бойовий підрозділ, передали старлінк, поділилися Словом, зробили смачну каву зі смаколиками, приготували та нагодували смачним домашнім борщем та печеня!Потрібен генератор. Може хтось може допомогти?ЛЮБИ СВОГО БЛИЖНЬОГО, ЯК САМОГО СЕБЕ.                                                                                                                                            

3 квітня

Вирушаємо на схід, підтримати наших захисників. Веземо необхідну допомогу, медицину, продукти і тп. Будемо молитись за наших захисників!

https://www.facebook.com/evgeniy.blishchik/videos/537264808561725/

5 квітня

І знову дорога,знову до рідних серцю друзів,тих,з познайомила ця клята війна. Але в кожному поганому стані є добрі та гарні моменти і це знайомство з такими справжніми хлопцями та дівчатами. Мабуть за все життя не можна осягнути розумом скільки на тепер є друзів. Так друзів!!! Бо в нас усіх є одне єдине прагнення,одна єдина мрія – вільна та самостійна Україна. Ціна надто велика свободи, але тримаємося разом до купи і робимо свою справу.

По дорозі до рідного дому, побачила хлопця ,який на узбіччі дороги розвішував прапори України,щоб кожен хто долає те селище не тільки бачив наслідки мордора,а відчув яка ціна звільнення. Кілька слів разом,фото на пам’ять,на запитання куди їдемо,подарував кілька прапорів для хлопців на передову. Дякуємо!!!

Потім зустріч за зустрічей. Різні розмови в яких усмішки,обійми,а також біль від втрат побратимів. Як важко розуміти кількість втрат у кожній бригаді. Але Господь саме на таких миті дає можливість підтримати, віддати повагу та шану хлопцям, обійняти теплом серця немов рідним домом.  Пам’ятайте про ТИХ, хто робить ваш світанок прекрасним!

Далі бп:” Куди їдете? Можете взяти з собою хлопця бо треба швидко ?”

” Звичайно так!”. Приємний та сором’язливий хлопчина,зовні ще дитина,але в очах дорослий вже чоловік. Поки їхали трішки поспілкувалися, пригостили смачненьким,підгодували,так по простому,немов знайомі усе життя. Та коли прощалися його очі посвітлішали та посмішка не залишала його обличчя- так мало,але душа відчула спокій та любов. Найдрагоціннійший момент

– бачити душу!

Їдемо далі. Бачити хлопців посміхненими, веселими,один перед одним говорять на випередки ,на стільки раді зустрічі. Це по нашому- по українськи! Турбуються покормити,щоб були не голодними,щоб мали змогу доїхати до дому . Це сама велика нагорода- бачити  посмішку на обличчях хлопців та дівчат!!! Це велике щастя обнімати їх, розмовляти з ними,подумки тримати їх серця в молитві,та просити Бога про захист та підтримку про кожного. Рідні та дорогі серцю- цінуємо,поважаємо,турбуємося про кожного!!!

Висловлюю подяку: Pawel Gonczaruk ,о.Войтек та команді карітасу м.Харків,Чуклінова Лариса,Лесик Тетяна,Lesya Gordyuk,Юля Дякун,Ольга Дідук,Людмила Евсеева та усім добродіям ,хто долучився до цієї події. Дякую Вам за турботу про захисників!!! Ваша любов цього разу огорнула велику кількість хлопці та дівчат- вони відчувають себе потрібними,та роблять справу на відмінно

А ми знову продовжуємо готуватися до наступної поїздки. Команда Валерія Зезекало , Людмила Бобровская , Дмитрий Чуйков – не змінна ,позитивна та оперативна до справи завжди готова.

Разом до перемоги

6 квітня

Знову капеланські шляхи ведуть нашу команду до таких близьких серцю військових!!!Знову східний напрямок і знову щире спілкування і молитви від серця до серця.І знову ми знаємо, що кожної такої поїздки з нами ВИ – багатотисячна армія підтримки ЗСУ. Молитовної, харчової, речової та і взагалі, будь-якої:)І так: разом нас багато і ми разом з Богом – нас не подолати!!!Величезна дяка кожному з вас, любі, хто долучається кожного разу:)

8 квітня

Сьогодні був нереальний день! Відвідала одноденний курс «копеланське служіння», дякую за запрошення Олег ПодкопаєвСказати що я в захваті від наших капеланів, це нічого не сказати!!! Ємоцій та ідей велика кількість!Дякую капелану Микола Корсун за неймовірні знання та за можливість бути причетною до Великої місіїСлава Україні!

8 квітня

Перший литовський служитель Корпусу Військових Капеланів прибув на тестову місію в Україну.

Хай Господь благословить Гедимінаса та його служіння у складі капеланської команди КЕМО.

Слава Ісусу Христу! Слава Україні! Слава Литві!

9 квітня

Наша команда продовжує служити тим, хто найбільше потребує підтримки: людям похилого віку, жінкам з дітьми, родинам, які були змушені  покинути свої домівки.

Дякуємо Beni Pashaa, Marek Gromotka та усім польским друзям за допомогу продуктами і речами.

Долучайтеся!2Кор 9:7: “Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!”

Християнський Соціальний Простір

4 квітня

Школа Християнського Життя та Євангелізації.

Продовжуємо зростати та навчатися духовно щоб виконати Божу волю тут на землі…

(Матей 28:19 )

Ійдїть же навчайте всї народи, хрестячи їх в імя Отця, і Сина, й сьвятого Духа.Мир та Добро!

4 квітня

Зустріч команди міжконфесійної ініціативи “Християни для України”.

Готуємо спільне бачення майбутньої України – країни, яка покликана стати ключовим плацдармом новітньої християнської цивілізації.

Разом працювали протестанти, месіанські євреї, римо-католики, греко-католики і православні.

6 квітня

Підписано угоду про формування Місійного Освітнього Простору (МОП). Учасники проєкту – Християнський Корпус Благовістя ХСП, благодійний фонд “Молодь з Місією”, Українське місійне товариство “Світло на Сході” та Місійна Школа Доброго Пастиря. Завдання МОП – утворити систему підготовки благовісників та місіонерів, готових до служіння в умовах війни та у післявоєнний період

Be the first to comment on "Хай зійде Дух Твій і відновить землю! (Дайджест ХСП №117)"

Залишити відповідь