Християнський Корпус Зцілення

Християнський Корпус Зцілення

Християнський Корпус Зцілення (ХКЗ) утворений як структурний підрозділ Християнської Служби Порятунку з метою об’єднання християн у корпус служителів, покликаний являти Божу Любов людям, які страждають від наслідків війни, через допомогу у зціленні їх душевних ран і травм.
Скільки доль зламала ця війна і скільки душевних ран завдала! І ще на жаль завдасть… Тисячі українців, які пережили полон і фільтраційні табори. Родини десятків тисяч загиблих. Сотні тисяч ветеранів, для яких війна триватиме й після повернення у мирне життя. Мільйони, які пережили жах бойових дій та окупації. Десятки мільйонів, які втратили домівки та віру в майбутнє… Христос потребує армії цілителів, які, являючи людям Його Милосердя, зупинять цунамі горя, ненависті й безнадії. Отже, хай постане ця Армія — час настав!

Христова Церква покликана до конкретної дії на цьому шляху, зокрема, і через формування і служіння Християнського Корпусу Зцілення.

Станом на сьогодні, зокрема,  вбачається чотири основні напрями участі у служінні ХКЗ:

Фасилітатор груп психологічного зцілення, які провадяться за базовими методиками зцілення душевних ран (ЗДР);
Член локальної команди зцілення (провадить служіння на рівні парафії / помісної церкви із застосуваннями відповідних методик індивідуальної та групової роботи);
Психолог-консультант (провадить відповідне служіння у певному регіоні у складі команди чи індивідуально);
Служитель команди  реабілітаційного центру (провадить відповідне служіння на базі спеціалізованого осередку).