“Це справжній демон!” – єпископ Павло Гончарук про нищення Маріуполя та обстріли Харкова

Передача:Резонанс

Автор та ведучий:Павло Гончарук

Ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії, єпископ Павло Гончарук розповів слухачам Радіо Марія про демонські переступи проти людянності російськими окупантами в Маріуполі та на щастя, їх невдалі спроби зробити те саме в Харкові.

“Зло в повному своєму прояві, це – справжній демон! Він ненавидить Бога і все Його сотворіння, особливу людину! Сатана знаходить тих, хто не має в собі Бога і використовує їх!

Болить серце, коли отримую інформацію, скільки людей заблоковані, по них безжально гатять з метою знищення і застрашення!

Інші міста вже майже зрівняно із землею, той самий Ізюм! На Авдіївському напрямку села рівняють із землею, вбивають і нищать ЛЮДЕЙ! Це є демонічно. В Херсоні виловлюють людей і розстрілюють. Йде ГЕНОЦИД. Знищення людини, як такої. За цим стоїть дух брехні – демон! А окупанти, які це роблять – поневолені ним.

Наша задача – не піддаватися паніці і просити Бога про порятунок! Важливо – викинути матюки! Багато хто почав ними послуговуватися! Якщо послухати перехвати розмов окупантів із своїми дівчатами чи дружинами, то побачимо, що для них нецензурна лексика – нормальне явище!

Не піддаваймося на таку форму висловлення! Благословляймо, просимо Бога порятунку та навернення! Маємо залишатися християнами! Маємо бути свідками Ісуса Христа! 

Молимося, служимо і допомагаємо один одному!” – розповів єпископ Павло Гончарук.

Джерело

Be the first to comment on "“Це справжній демон!” – єпископ Павло Гончарук про нищення Маріуполя та обстріли Харкова"

Залишити відповідь