Чи християнська позиція означає автоматично поклик до захисту рідного краю, чи ні?

Передача: Коротко про головне

Автор: Олена Собковська

Ведуча: Наталя Острікова

Програма : Молитовна лінія Служіння Молитовний Щит Християнської служби порятунку – Молитовний Щит держави.
Як завжди, у перший четвер місяця, оголосили молитовні наміри на Січень 2022 рік.
Навіть морально допустима війна не може гарантувати людському сумлінню спокій. Адже завжди несе зі собою фізичне насилля, смерть, інформаційну пропаганду.

Необхідно захистити Батьківщину від окупанта! Чи християнська позиція означає автоматично поклик до захисту рідного краю, чи ні?


Саме тому у ці не спокійні часи повстав особливий намір для України на січень місяць 2022р. – за припинення загрози зовнішньої агресії щодо України з боку Росії, за консолідацію українських християн для захисту Батьківщини у духовному та фізичному просторах.
А також ще один з намірів за Україну, який опосередковано корелюється з особливим наміром на січень місяць.

Це намір – за формування в українців світогляду, базованого на споконвічних християнських істинах, традиційних сімейних цінностях та зціленій історичній пам’яті .
Маємо враховувати те, що декілька сотень років для нас, – українців, цю пам’ять або до невпізнаваності перекручували, або й взагалі намагались повністю стерти. Останнє для російського імперіалізму було б найкращим варіантом.
Тому нинішня агресія зі сторони сучасної імперії під назвою РФ – це частина продовження історичних визвольних змагань України за свою ідентичність, свою стародавню історичну спадщину, за свою незалежність.
Може у когось виникають питання, а чим же можу запобігти, що від мене залежить? Певно, можна багато зробити, адже обізнаність у цих питання кожного – це запорука нашої безпеки у майбутньому, як від інформаційних атак, так і від інформаційних маніпуляцій, а також це є нашою відповідальністю перед майбутніми поколіннями.
На ці та інші питання ми спробували знайти відповіді.


Ведучі програми – Острікова Наталія та Порошинська Оксана.
Долучаймося до спільних молитв у намірах Молитовного Щита ХСП. Молімося разом!
Контакти для долучення до Молитовного Щита та уточнення деталей:
Національний координатор Молитовного щита – Ольга Полюга. Пишіть у вайбері +380679307545 чи на ел.пошту prayer.shield.corps@gmail.com
або резервний контакт:  Головний координатор Молитовного щита – Марина Роменська. Пишіть у вайбері +380672421983 чи на ел.пошту prayer.shield.corps@gmail.com

Слухати запис

Be the first to comment on "Чи християнська позиція означає автоматично поклик до захисту рідного краю, чи ні?"

Напишіть відгук