Чому немає сил робити діла милосердя? “Спочатку чинимо так, як хоче Бог, а потім Він облаштує наше життя”, – отець Микола Бєлічев

Передача: Катехиза

Автор: Микола Бєлічев

Ведучий: Олександр Скрипченко

Про вчинки милосердя в контексті книги “Містична Святиня Бога” розповідає отець Микола Бєлічев – маріанин, головний редактор журналу “Слово між нами“. Римо-Католицька парафія Святого Сімейства м. Харків.

Слухати аудіокнигу “Містична Святиня Бога” на Youtube

“Негідні вчинки руйнують Містичну Святиню, а милосердні – її відновлюють”, – розділ 21 книги “Містична Святиня Бога” – “Відновлення Містичної Святині”. Про вчинки милосердя.

На початку війни було багато людей, які активно допомагали, але поступово  бажання робити добрі діла зникло. Якщо ми не черпаємо сили в Ісуса через Євхаристію то наші вчинки будуть недовговічні. Без дару Духа Святого ми просто неспроможні довготривало працювати. І не варто ставити претензії людині, а більше до Церкви, що не втримала особу та не надала їй необхідної допомоги. Адже саме через відсутності єдності з Ісусом до неї прийшло розчарування та вигорання. 

В Його Тілі та Крові джерело нашого життя. Тож черпаймо сили в Його Євхаристії та переносимо у своє життя. Нам потрібно їсти та пити, щоб нагодувати інших. І Святий Станіслав говорить часто про це у книзі “Містична Святиня Бога”. Він стверджує: “Так, як Ісус приносить себе в жертву на вівтарі, так і ми можемо приносити жертву на алтарі свого серця”.

Існує 14 діл милосердя.

Ті, що стосуються тіла: “Відвідую, годую, напуваю, викупаю, вкриваю, приймаю, ховаю”.

Ті, що стосуються душі: “Раджу, терплю,втішаю, застерігаю, навчаю, молюся, прощаю”.

Саме практика духовних цінностей важлива у нашому житті. Спочатку ми вибудовуємо духовні цінності та принципи – робимо так, як того хоче Бог, а потім Він облаштовує наше життя.

Часто звучить руйнівна фраза: “Не забудемо – не пробачимо”. Але ж ми й так, апріорі, не забудемо це горе, що прийшло через війну. Нам ліпше молитися про найшвидший, успішний контрнаступ та перемогу ЗСУ.

Отець Микола Бєлічев

Слухати запис

Be the first to comment on "Чому немає сил робити діла милосердя? “Спочатку чинимо так, як хоче Бог, а потім Він облаштує наше життя”, – отець Микола Бєлічев"

Залишити відповідь