Чому потрібно захищати своїх дітей від порнографії в Інтернеті

Ви заходите в спальню свого 11-річного сина. Він до вас спиною. Через його плече видно, що на телефоні він дивиться порнографічне відео, яке містить насильство. Те, як ви відреагуєте, може мати значний вплив на подальше життя дитини. Ви будете кричати, ігнорувати це, злякаєтеся?

Найкраще, що ви можете зробити як батьки, — це спокійно поговорити з дитиною про це, спираючись на факти того, що порнографія робить з ним та іншими. Ви готові до цієї розмови?

Ви готові до цієї розмови?

Як і всі батьки, я знаю, що ви прагнете найкращого для своїх дітей. І в наш час не завжди легко визначити, що найкраще. Навіть якщо у вас є чітка думка щодо того, що може бути шкідливим для ваших дітей, захистити їх може здаватися неможливим. Але ми повинні зробити все можливе, щоб допомогти нашим дітям орієнтуватися у світі, де люди прагнуть отримати прибуток, перетворюючи секс і сексуальне насильство на продукт і продаючи його нашим дітям. Пропонуємо вам кілька причин, чому порно може завдати шкоди вашим дітям і що ви можете з цим зробити.

Порно є жорстоким


За останні кілька десятиліть насильство, якому піддаються діти (та інші) у порнографії, зросло з невеликої ринкової ніші до більш поширеного явища і є майже в кожній сцені та зображенні. Дослідниця порнографії Меган Тайлер зазначає, що початок 1990-х привніс новий рівень насильства в основну порнографію. Наприкінці 1990-х насильство ще більше зросло. Останнім часом настільки насильницькі дії в порнографії, що викликають у жінок блювоту, стали мейнстрімом. Сцени приниження жіночої гідності, показування на їхніх обличчях тілесні рідини чоловіків, тепер є звичайною справою в Інтернеті. Хоча деякі порнографи та ті, хто їх підтримує, час від часу зменшують насильство в порнографії, науковці, які вивчають порнографію, відзначають, що чоловіки в індустрії відзначають той факт, що їхні дії мають аб’юзивний (насильницький, образливий) характер.

Однією з найважливіших речей порнографії, яку ми як батьки повинні розуміти, є те, як вона об’єктивує людей у ​​порнографії, особливо жінок. У якийсь момент свого життя ви, мабуть, чули фразу «порнографія об’єктивує жінок». По суті, це означає, що порнографія перетворює людину на об’єкт, з яким потрібно діяти, без волі та без гуманності. Об’єктивація в порнографії – це не просто філософське твердження; це факт, підтверджений переконливими доказами. Дослідження показали, що чим більше чоловіки використовують порнографію, тим більше вони сприймають жінок як об’єкти, а не як людей.  Зважаючи на зміст порнографії, не дивно, що чоловіки бачать у ній жінок як об’єкти.

Дослідження інтернет-відеокліпів у 2020 році показало, що 45 % сцен онлайн-порнографії містять принаймні один акт фізичної агресії. Ляпаси, блювотні позиви, тягання за волосся і удушення є найпоширенішими формами фізичної агресії. Крім того, у порнографії з агресією жінки є мішенню в 97 % сцен, і їхня реакція під час знімань майже завжди є або нейтральною, або позитивною. Чоловіки були винуватцями агресії проти жінок у 76 % сцен. Таким чином, порнографія вчить глядачів, що жінкам подобається, коли їх б’ють під час інтимної активності, посилаючи повідомлення про те, що насильство чоловіків щодо жінок є прийнятним. Ми, очевидно, не хочемо, щоб це повідомлення посилалось нашим дітям або щоб вони вірили йому.

Навіщо вам знати про порнографію, якщо ви цього ще не знаєте? Занадто довго люди вважали використання порнографії приватною справою, яка не стосується інших. Насправді порнографія шкідлива для тих, хто її створює, і для тих, хто її використовує, і, своєю чергою, шкідлива для сексуальних партнерів або жертв, які можуть постраждати через помилкову точку зору, що жінки люблять бути об’єктами насильства.


Практичні поради


Якщо ви побачите, що ваш 11-річний син дивиться порнографію, моя порада як батька та людини, яка багато років вивчає порнографію, полягає в тому, щоб розвивати стосунки, які ви побудували зі своїм сином, і вести з ним спокійну розмову про це. Обговоріть, чому для це природно, що його приваблюють ці образи, але ці малюнки шкодять його розвитку як особистості. Наступні запитання можуть бути корисним керівництвом у таких розмовах з вашими дітьми.

Діти 8-12 років 

  1. Якби вам хтось показав фотографію людей без одягу, що б ви зробили?
  2. Як ви вважаєте, чи можна дивитися відео, де люди не одягнені?
  3. Якби ви були вдома у друга, і він сказав вам, що хоче показати вам щось класне, але ви не можете сказати своїм батькам, що б ви сказали?


Діти 13-17 років

  1. Коли ваші друзі дають вам свої iPhone або iPad, які речі вони вам показують?
  2. Що ви робили раніше, коли ваш друг давав вам смартфон із фотографіями людей без одягу?
  3. Які почуття виникали у вас під час перегляду фотографій?
  4. Чи були якісь із цих зображень насильницькими?
  5. Як ви думаєте, що творці порнографії хочуть, щоб ви думали, коли вони показують насильницький вміст у своїх відеокліпах?
  6. Якби ви визначали, яким має бути секс, на основі порнографії, яку ви бачили, якими, на вашу думку, були б наслідки цього рішення?

Сумна реальність полягає в тому, що в наш час багато наших дітей, швидше за все, колись побачать порнографію. Але хороша новина полягає в тому, що ми можемо зробити речі сьогодні, які допоможуть їм уникнути цієї спокуси.

Сила Божого Слова, яка закликає нас поважати та піклуватися про тих, хто навколо нас, і має план і задум для нашої сексуальності, сильніша за схеми ворога. Ми можемо молитися і вірити, що Господь докладе наших зусиль, щоб допомогти нашим дітям побачити порнографію як зло, яким вона є, і побачити Божий шлях як найкращий.

Автор: Джон Д. Фубер

Джерело

Be the first to comment on "Чому потрібно захищати своїх дітей від порнографії в Інтернеті"

Напишіть відгук