Які головні завдання Церкви у війні?

Передача:Молитовний щит

Автор:Андрій Оленчик

Ведучий:Наталя Острікова

В передачі беруть участь: АНДРІЙ ОЛЕНЧИК – співзасновник і програмний координатор ХСП, служитель католицької спільноти Віднови у Святому Дусі «Мараната», член Ради Об’єднання католицьких спільнот, Командор Ордену Лицарів Йоана Павла ІІ

МАРИНА РОМЕНСЬКА –  координатор Молитовного Щита Християнської Служби Порятунку, служитель католицької спільноти Віднови у Святому Дусі «Мараната»

Ведуча програми: ОСТРІКОВА НАТАЛІЯ – волонтер Радіо Марія, служитель Молитовного Щита.

П’ять місяців триває  війна, майже екватор, вже є можливість провести якісь узагальнення.         

Всі християни в Україні зараз поділяються на волонтерів, капеланів, воїнів,  на  тих, хто діє  або, навпаки ,– не діє. Саме зараз народжується українська нація – нація свідомих вільних людей і тому такою важливою є роль церкви у цьому процесі.
В полум’ї цієї шаленої війни викристалізовується наша нація, наша Україна. Триває народження чогось нового. Україна – слово жіночого роду. Це важкі пологи, але після болю приходить радість споглядання нового життя. Бог дав нам щедрі дари і маємо ділитись ними.

Що я можу особисто зробити? Кожен має дати відповідь на це та інші надважливі питання.

Чи відкритий я до Бога, чи налагоджую свої стосунки з Ним? Чи довіряю Богу, чи людині, чи зброї? Чи йде Бог попереду у моєму житті?

Якою мовою я розмовляю з Богом – це мова любові, довіри? Про що ми просимо у Бога? Чи є молитва всюди, у кожному моменті життя? Ми  не повинні  замовчувати про роль Бога у своєму житті і свідчити про це іншим. Всі люди не просто так прийшли, їх дав нам Господь.

Ми слабкі, але Він нас прощає , піднімає і завжди поряд у складних іспитах. Бог тут – в Україні, Він поряд з нами, Його серце страждає разом з нами ! Він хоче, щоб ми були вдячними і щирими дітьми. Маємо свідчити про це – це є наше покликання!
Спробуємо провести аналіз подій, роль церкви під час війни аналізуючи конкретні події, обставини, факти, реальні приклади. Поговоримо про роль церкви в  конкретних обставинах та в контексті усіх подій як національного масштабу, так і у світовому вимірі.

Долучаймося до спільних молитв у намірах Молитовного Щита ХСП.
Молімося разом! Контакти для долучення до Молитовного Щита та уточнення деталей: Національний координатор Молитовного щита – Ольга Полюга.
                                                                                                                           Пишіть у вайбері +380679307545 чи на ел.пошту prayer.shield.corps@gmail.com або резервний контакт: Головний координатор Молитовного щита — Марина Роменська.

Пишіть у вайбері +380672421983 чи на ел.пошту prayer.shield.corps@gmail.com

Слухати запис

Be the first to comment on "Які головні завдання Церкви у війні?"

Напишіть відгук