Єпископ Шнайдер про пандемію і не тільки: суб’єктивні роздуми на тему

Єпископ Атаназій Шнайдер є одним з відкритих єпископів щодо розмов на тему вакцин, пов’язаних з абортами. Крім того, як колишній громадянин комуністичної країни, який жив у дитинстві в країні-члені Радянського Союзу, він відверто протистоїть «санітарній диктатурі», яка встановлюється у багатьох країнах під прикриттям боротьби з COVID-19. Оскільки Франція переходить у все більш тоталітарну систему, де “вакцинація” від COVID стане обов’язковою з 15 вересня та де і громадськість, і працівники змушені демонструвати “санітарний талон” для здійснення багатьох звичайних буденних справ, єпископ Шнайдер відповів на питання LifeSiteNews щодо есхатологічного виміру цих безпрецедентних вимог.

LifeSiteNews: Уряд Франції запровадив обов’язкову вакцинацію для медичних професій та всіх, хто працює з хворими людьми або людьми похилого віку. Це стосується широкого кола осіб, від пожежників до помічників по догляду за будинком. Існує дуже сильна мобілізація проти цього мандату “вакцини”. Для інших людей уряд встановив санітарний талон; невакциновані люди можуть отримати перепустку, яка дійсна лише 72 години після негативного тесту на COVID-19. Насправді це покликане запобігти їх нормальному життю, оскільки без цього тесту, який доведеться повторювати кожні три дні, вони не мають доступу до великих торгових центрів, кафе, ресторанів, великої кількості готелів, концертів, кінотеатрів тощо. На щастя, церкви виключені з цієї схеми, але відвідування особи, яка перебуває в лікарні, заборонено, як і доступ до лікарні для надання невідкладної допомоги. З цією вимогою QR-коду невакциновану людину фактично роблять ізгоєм, їй погрожують дуже великими штрафами за будь -яке порушення закону. Що ви думаєте про цей тип схеми?

Єпископ Атаназій Шнайдер: Я думаю, що це суттєво суперечить правам людини та людській гідності, тому що, як ви згадували, у суспільстві буде створено два класи людей, а ті, хто не щеплений, фактично стають такою людиною, яка майже не має рівних прав з іншими. Це означає, що вони стають своєрідними рабами, оскільки не мають прав: по суті, у них немає свободи.

Я вважаю це дуже небезпечним, – це створення двокласного суспільства. Як я вже сказав, це принципово суперечить правам людини та людській гідності: ми повертаємось до суспільств тоталітаризму. Нам відомі тоталітарні системи, де особливий тип людей з різних інших або з расових причин позначався зовнішнім знаком і не мав тих самих громадянських прав, як інші.

Тому це дійсно небезпечне явище. Зараз ми підходимо до цього під приводом, звичайно, санітарних заходів та охорони здоров’я. Це лише привід, тому що немає певних доказів того, що вакцинація дійсно ефективна для запобігання зараженню COVID. Є навіть доведені випадки – це не якась теорія змови – людей, чиї імена відомі, які заразилися вірусом навіть після щеплення від COVID; вони були позитивними, і в деяких випадках стан здоров’я людей навіть погіршився. Оскільки ми вже маємо такі випадки, це має бути ознакою того, що ця вакцинація не може бути абсолютною вимогою; тому ми маємо протестувати проти цих очевидних порушень основних прав і навіть проти надуживань щодо існуючих доказів.

Коли наше суспільство перетворюється на місце, де докази просто заперечуються, це ознака того, що ми перебуваємо в диктатурі, тому що лише диктаторська політична система заперечує очевидні факти для просування своєї програми. Зрозуміло, що існує програма вакцинації всіх людей для досягнення конкретної політичної, соціальної чи ідеологічної мети.

LSN: Конституційний суд Іспанії нещодавно вирішив, що теоретичну вакцину, навіть у разі великої епідемії, не можна вважати конституційною.

Єпископ Шнайдер: Це принаймні хороша новина: ніхто не може бути змушений урядом робити щеплення. Подібне рішення прийняла Європейська рада. Це вже хороший знак, тому що якщо уряд має абсолютну владу змусити вас і сказати, яким має бути ваше тіло, значить, ви втратили свою останню приватність, оскільки ваше тіло належить вам. Завдяки цій примусовій вакцинації уряд не теоретично, а де-факто заявляє, що саме уряд стане власником вашого тіла. Для мене це остаточний вираз екстремального комунізму, тому що комунізм прагне сказати, що все належить державі, наприклад засоби виробництва тощо – освіта, сім’я, все спільне. Але тепер навіть тіло, ваше власне тіло, стає надбанням держави.

Комуністи вже починали [конфісковувати] дітей у батьків, щоб відвозити їх у освітні табори, коли батьки не підкорялися державній ідеології. Ці батьки були позбавлені своїх дітей! Зараз деякі західноєвропейські країни роблять те ж саме, забираючи дітей із сім’ї, коли вони виступають проти гендерної ідеології в школах. Зараз ми спостерігаємо щось подібне з фактичною примусовою вакцинацією. Коли вам потрібно проходити ці зелені коридори, проходячи тестування кожен третій день; це практичне, дуже хитре і цинічне порушення, спрямоване на те, щоб змусити людей робити щеплення. Я запитую себе: тепер, коли Європейська рада та суд Іспанії винесли це рішення, сказавши, що держава не має права примушувати когось робити щеплення, чи застосують уряди ці рішення? Хто буде в змозі дати нам гарантію застосування цих рішень? Але принаймні це початок і хороший крок.

LSN: Ви рішуче виступали проти використання ембріональних клітин, отриманих під час аборту, для розробки, виробництва та тестування вакцин проти COVID. Як ми всі знаємо, багато знавців моральної теології пояснювали, що для окремої особи, яка буде використовувати ці вакцини, це буде просто віддалена співпраця зі злом, і що, з огляду на так поставлені питання, ми можемо прийняти цю ін’єкцію. Ви вже багато разів по суті відповідали на ці питання; ви пояснили свої погляди та думки. Я хотів би запитати Вас сьогодні, чи вам не здається, що ці лідери позбавляють католиків підтримки Церкви з огляду на їхнє право, не кажучи вже про їхній обов’язок, на спротив сумління, яке може поширюватися навіть на відмову?

Єпископ Шнайдер: Це очевидно, тому що … церковна влада каже, що ви можете зробити цю вакцинацію, тому що існує моральна теорія, яка каже, що це віддалена матеріальна співпраця. Вони цим заспокоюють і приглушують совість; цим вони істотно послаблюють будь-який опір, який ми повинні чинити.

А ми повинні чинити опір і протестувати проти жахливого явища в нашому суспільстві, так званої «індустрії плоду». Ми повинні розрізняти дві різні галузі, які, звичайно, тісно пов’язані між собою: сама індустрія абортів, яка є жахливою, та інша: так звана індустрія плоду (фетальна індустрія), використання тканин абортованих немовлят та маркетинг частин тіла абортованих немовлят. Тут вони використовуються для досліджень або для виробництва ряду ліків, включаючи вакцини. Тож вакцини, які були отримані за допомогою цих клітинних ліній або випробувані на них, фактично, є частиною так званої фетальної індустрії. Цю індустрію плоду необхідно відрізняти від індустрії абортів, навіть якщо вони пов’язані між собою; але фетальна індустрія ближче до нас, ви використовуєте продукт, вакцина є прямим продуктом індустрії плоду. Тож ми більше не віддалені від цієї фетальної індустрії, і це дуже серйозна аморальність – брати участь із повним знанням та повною свободою у цьому жахливому явищі нашого суспільства. Для католика фетальна індустрія є аморальною і дуже серйозною, тому що ми де-факто співпрацюємо з нею, особливо вчиняємо великий гріх занедбання, коли не протестуємо чітко і рішуче, принаймні проти використання клітинних ліній у фетальній промисловості і у щепленнях.

Тому це велика безвідповідальність Церкви, навіть Ватикану і богословів, які заспокоюють і приглушують совість людей, і таким чином паралізують опір. Це серйозно.

Мушу додати ще одне явище. Нещодавно я спілкувався з жінкою, яка глибоко навернулася до Бога. У минулому у своєму житті вона робила аборти, а після навернення до Бога розпізнала всі його жахіття. Я говорив з нею про вакцинацію, забруднену абортами, і вона сказала мені, що вона змогла краще зрозуміти цю жахливу ситуацію з продуктами та ліками, забрудненими абортами, ніж я чи будь-яка жінка, яка ніколи не робила аборту. Вона сказала мені: «Я можу сказати, що все, що пов’язано з абортом у ліках та їх виробництві, настільки жахливе для мене, тому що я була дуже глибоко зранена фактом аборту». Вона сказала мені, що ніколи не зможе прийняти будь-які ліки, продукти чи вакцинацію, яка певним чином пов’язана з… вбивством дитини.

LSN: Зараз я зустрічаю багато людей, які з різних причин категорично проти вакцини, але ризикують втратити роботу, засоби до існування своїх сімей, якщо вони її не приймуть. Вони кажуть: обов’язки мого стану – забезпечити виживання моєї сім’ї, і я не можу інакше, ніж прийняти цю вакцину, навіть якщо я категорично проти цього. На додаток до цього впливає ще і той факт, що багато хто у Франції вже прийняв ліки та інші вакцини, отримані внаслідок фетальної індустрії. Що б Ви їм сказали?

Єпископ Шнайдер: Для інших вакцин та ліків, заражених абортом, ми повинні мати докази: фармацевтичні компанії повинні надати докази того, що цей препарат був забруднений чи випробуваний. Що стосується відомих нині вакцин проти COVID, таких як Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Johnson & Johnson [та] Sputnik, фармацевтична промисловість це визнала. Щодо інших лікарських засобів, ми поки що не маємо публічного зізнання, тому ми можемо їх використовувати, оскільки у нас немає доказів. Але ми повинні запитувати про це щодо всіх ліків.

З того моменту, коли я отримаю від фармацевтичної компанії доказ того, що ліки забруднені абортом, я зобов’язаний не використовувати його та використовувати інші ліки. Ми повинні вибрати хороші компанії та лікарів, які можуть надати нам альтернативну медицину, яка не заплямована абортами, або принаймні натуральні ліки, які Бог дав нам – і, можливо, це буде для нас більш корисним.

Другий момент є більш складним, включаючи людей, які знають, що вони втратять роботу – особливо батьків, які мають забезпечувати свої сім’ї. Звісно, це дуже складне питання. Але принаймні вони повинні зробити все можливе, щоб уникнути приймання такої вакцини. Вони можуть зробити зголошення про спротив сумління; можливо, вони навіть можуть отримати документ від свого лікаря, який скаже, що з медичних причин ця людина не може зробити щеплення – тому що, наприклад, є якась алергія. У такому випадку їм доводиться намагатися знайти всі можливі засоби, щоб цього уникнути, або навіть змінити роботу, навіть якщо це зробить їх біднішими. Вони повинні обрати це, а не вакцину, через її тісну підтримку фетальної індустрії – не абортів, а фетальної індустрії.

Я думаю, що Бог винагородить цих людей багатьма духовними дарами, якщо вони вирішать жити біднішим життям, але не співпрацювати з фетальною промисловістю. Вони точно не помруть з голоду, Бог ніколи цього не дозволить!

Це наш досвід за часів комунізму. Мої батьки, наприклад, не співпрацювали з Комуністичною партією; тому мої батьки не могли мати професії, це було заборонено. Тож вони були простими працівниками, мали низьку зарплату, а ми жили дуже просто. Але Бог не залишив нас; ми були щасливі у своїй вірі, і це дало нам багатство на все наше життя – навіть тоді, коли інші, які прийняли умови Комуністичної партії, мали кращі умови для життя, ніж ми, та й інші люди, наприклад, християни. І тому я думаю, що ми повинні знову надати першість вічному життю, про яке ми забули в останні десятиліття. Навіть у Церкві, навіть добрих католиків, нас захопив якийсь матеріалізм, тому що ми були дуже прив’язані до матеріального життя і надавали йому першість над вічним і духовним.

Отже, це принцип: я б сказав змінити роботу, і навіть якщо мені доведеться виконувати таку просту роботу, як прибирання вулиць, я все одно матиму певні засоби для утримання своєї сім’ї, хоч і бідніше. Я вважаю, що це рішення совісті, але Бог, звичайно, винагородить цих людей, і це буде ознакою протесту і свідченням того, що ми не співпрацюємо з жахливою індустрією плоду.

LSN: Якою є Ваша відповідь тим, хто каже, що такі заходи, наприклад, як санітарна перепустка та широко розповсюджена вакцинація є абсолютно необхідними для того, щоб ми всі разом змогли відновити громадські свободи, і що відмовитись від них означає проявити егоїзм? Ми часто це чуємо: людей, які не хочуть приймати вакцини, називають егоїстами.

Єпископ Шнайдер: Ні, це не егоїзм. Якщо ви приймете вакцину, ви здобудете лише позірну свободу, тому що ця так звана санітарна перепустка перетворює вас на раба, тому що з цією перепусткою ваше тіло буде належати державі, а певним чином більше не вам і так далі, і саме так ви втрачаєте свободу. Як можна назвати це егоїзмом, коли не доведено, що вакцина захищає від зараження вірусом? Не доведено, що після прийняття вакцини ви не можете перенести чи передати COVID. Ми більше бережемо свободу, коли не приймаємо вакцинацію.

LSN: Чи є цей QR-код спробою нав’язати знак Звіра, про який говорить Одкровення, чи його своєрідним попереднім налаштуванням, оскільки невакцинований ризикує стати жертвою свого роду ув’язнення, яке для багатьох унеможливлюватиме заробіток на життя чи продовження навчання?

Єпископ Шнайдер: Можна сказати, що це, мабуть, уже своєрідна префігурація (попереднє налаштування) знаку Звіра. Може, я б не казав безпосередньо, що це вже безпосередньо знак Звіра. Я ще не маю всіх елементів, щоб сказати це, але, принаймні, ми можемо сказати, що це свого роду префігурація, тому що книга Одкровення говорить, що ви не зможете купувати чи продавати, якщо у вас немає знаку на руці, на вашому тілі. Це дуже подібно, коли люди, які не мають у своєму організмі вакцини – це знак – не можуть увійти до певних магазинів чи супермаркетів: вони не можуть увійти, вони не можуть купити чи продати там, і це буквально вже відбувається.

Я думаю, що ми повинні бути готові бути виключеними. Можливо, можна створити альтернативні системи: наприклад, ті, хто проти вакцинації, зможуть створити новий ланцюжок обміну, приватний обмін продуктами меншого обороту, з маленькими магазинами, в яких не зобов’язують ковідні перепустки, чи на відкритому повітрі, чи приватні ланцюги обміну продукцією. Я думаю, що це можливо встановити. У Франції проводяться великі протести проти примусової вакцинації: я думаю, що ці протести можуть призвести до нових взаємних систем купівлі та продажу необхідних продуктів, оскільки в протестах задіяно так багато людей. Сподіваємось, в інших місцях та в інших країнах можуть бути створені такі системи продажу продукції.

Ми повинні шукати альтернативи; це дуже важливо навіть для купівлі-продажу продукції. Коли ми виключені з громадського транспорту, наприклад, поїздів, автобусів тощо, ми можемо створити систему для подорожей на приватних автомобілях. Ми вже повинні шукати всі практичні можливості, щоб уникнути цієї нової вимушеної диктатури над нашим тілом і свободою. Якщо ми цього не зробимо, буде тоталітаризм, який буде повним, і це буде кінець кожного людського суспільства.

Я звертаюся навіть і до невіруючих, до усіх людей доброї волі: будь ласка, вже почніть планувати альтернативні системи, у транспорті, у купівлі та продажі продукції, можливо, і для навчання через приватні навчальні центри. Ми маємо розвивати це принаймні теоретично, а потім практично разом із усіма цими добрими людьми, які протестують: як вижити. Ми маємо укласти світовий альянс протесту та альтернатив; якщо ми цього не зробимо, то матимемо повну тоталітарну систему. І цього ми повинні уникати.

LSN: Чи можна QR-код, який використовується для підтвердження статусу вакцинації, вже сам по собі вважати певною формою знаку Звіра?

Єпископ Шнайдер: Так. Цей код буде містити всю особисту інформацію про Ваше здоров’я, яка вже перебуває під контролем держави. Цей код пов’язаний, наскільки я це розумію, з вакцинацією.

Вакцина містить принаймні деякі «сліди» аборту, навіть якщо вони дуже віддалені від жахливого вбивства дітей, яке вже є сатанинським актом. Використання їхніх тіл, їхніх тканин також є сатанинським, оскільки це бунт проти Бога, Життя подателя. У цьому випадку вакцини, забруднені абортом, мають певні сатанинські сліди, навіть якщо вони віддалені, сліди Звіра. Отже, вакцина з відповідним кодовим номером є попередньою конфігурацією знаку Звіра. Я не кажу, що це сам знак Звіра, щоб було зрозуміло, але це частково вже може бути попереднім налаштуванням цього знаку, і тому ми також маємо цього уникати. Цей код є аморальним певним чином, оскільки, повторюю, уряд повністю заволодіває Вашим тілом.

Джерела:

https://www.facebook.com/105076539610808/posts/4323900537728366/

https://www.facebook.com/105076539610808/posts/4326108470840906/?app=fbl

https://www.facebook.com/105076539610808/posts/4329608920490861/?app=fbl

Be the first to comment on "Єпископ Шнайдер про пандемію і не тільки: суб’єктивні роздуми на тему"

Напишіть відгук