Нехай прославляється Ім’я Ісуса Христа (Дайджест ХСП №53)

Молитовний Щит

– Молитовні наміри на червень для груп Молитовного Щита ХСП

Для тих, хто виявить бажання дізнатися про служіння Молитовного Щита ХСП більше: головний координатор МЩ – Марина Роменська, тел.. 067 2421983, мейл. m.romenska@gmail.com.

– Благословенне поповнення у Литовському крилі (ХСП-Вільнюс) Молитовного Щита Християнської Служби Порятунку – спільнота “Шалом” з Кретинги. Духівником спільноти є відомий брат-францисканець Гедимінас Нумгаудіс. Духовна війна триває…

ХСП-Маріуполь (координатор Володимир Завадський)

– Недільна Свята Меса.

Урочистість Пресвятої Трійці

Брати, радійте, вдосконалюйтеся, втішайтеся, будьте однодумні, зберігайте мир – і Бог любові та миру буде з вами! Вітайте один одного святим поцілунком. Вас вітають усі святі. Благодать Господа Ісуса Христа, любов Бога і спільність Святого Духа – з усіма вами.

2 Кор 13, 11-13

Щиро дякуємо отцю Павлу Ткачук за звершення Святої Меси.

– Недільна Свята Меса
Урочистість Зіслання Святого Духа.
Прийди, Святий Духу, наповни серця своїх вірних, і запали в них вогонь своєї любові.
Щиро дякуємо отцю Pawel Tkaczyk за звершення Святої Меси.

– В осередок ХСП Маріуполь – Піонерське завітав єпископ-ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії Римсько-католицької церкви Павло Гончарук.
Щиро дякуємо єпископу Павлу за підтримку, звершення Святої Меси, благословення.

– Хочеться цим дописом сказати більше ніж просто “Дякуємо”.
Це подяка справжнім людям. Вони допомагають нам у складний і потрібний момент вже впродовж тривалого часу. Вони не проходять повз, коли поряд є люди в потребі. Вони змінюють світ.
Змінюють світ на краще, бо це займає в їх серцях більше місця, ніж просто використання переваг цього світу.
І ці люди з м.Дніпро – пан Дмитро Алтухов та його команда: Хохленко Борис, Бегішев Сергій, Замковий Станіслав, Радченко Михайло, Залевский Евген, Махінько Олександр, Курочкіна Юлія.
Окрім фізичної роботи завжди знаходять сили та бажання провести час з нашими дітьми, подарувати їм свої щирі посмішки та обійми.
Дякуємо Богу, що є в нашому житті такі люди як ви, котрі завжди нагадують про те, що пора рухатися вперед, а не тупцювати на місці.
Хай люблячий Батько Небесний благословить вам і вашим рідним.

– Міжнародний День захисту дітей.
В дитячому центрі ” Ковчег” сьогодні був особливий день, закінчилися навчання у школі, попереду веселі канікули. Останні три місяці були найважчі як для дітей так і для нас служителів. Адже кожен день були дистанційні домашні завдання, вивчення нових тем без вчителів. Ми це зробили! Дякуємо всім хто допомагав нам у навчанні та матеріальній підтримці. Особливо дякуємо священику брату Леоніду Кушнірук, який також приняв роль “вчителя” . Сьогодні понеділок, день в який ми плели розарії, щоб подарувати своїм друзям, молилися спільно Коронку до Божого Милосердя за всіх діток і святкували ….Ура канікули.

ХСП-Авдіївка

– Майже 150 км в один бік, дуже гарячі місцевості, зламане авто яке розібрали щоб ремонтувати… Хтось би здався, а мене тільки розпалює – там друзі за якими скучила, яких дуже поважаю та ціную!!!
Дуже-дуже тішуся що все вдалося та мета була досягнута – ми зустрілися! Ці декілька годин пролетіли мить,але приємні спогади від щирого спілкування залишаться на все життя.
Дякую хлопці що Ви є!!!
Дякую Вам за працю, витримку, міць та мирне небо над нашими головами!!!
Дякую за захист!!!
Захисники України найкращі у світі, бо вони захищають нас з вами і тілом і душею!!!
Люба Людмила Бобровская твій подарунок поїхав до хлопців!!! Дякую рідненька!!!

– Цей день почався дуже несподівано для мене))) Гарні хлопці дарували приємні відчуття з посмішкою та сміхом. Дякую хлопці Cimic Avdeevka!!!
На цьому приємні відчуття не закінчилися, бо мала можливість побувати у дорогих та рідних друзів, що на самому, самому ……..
Але на все свій час!!! Майже годинку вдалося побути разом, поспілкуватися на різні теми,попити смачну каву. Ви знаєте ,чому у військових вона смачна? Бо вона від щирого серця та зроблена з любов’ю.))) …
Дякую Богу за цей день в усіх його несподіванках.
Люба Людмила Бобровская, Игорь Бобровский та Валентина Маричева щиро дякую за передані маленькі та потрібні речі для захисників. Рідні уся краплинка вашого серця та підтримки доїхало у найдаліщні кутки, де хлопці та дівчата боронять нашу рідну землю!!!
Дякую усім за любов!!!

– Мама – це та, для котрої не існує чужих дітей, чужої болі, вона віддає останні сили не тільки для своїх, а і заради інших. І це звання МАМО!!!
Дякую саме таким мамам Людмила Бобровская та Світлана Анатоліївна Даценко-Дрижак за турботливе сердце, піклування,а головне любов. Усе що Ви робите для малих сіх – Ви робите для Господа!!! Я впевнена ,що Божа Любов і Ласка, Його піклування та підтримка обов’язково обгорне Ваші родини,та наповнить миром та душевним спокоєм.
Ще кілька сердець отримали часточку турботливого серця,та відчули себе потрібними комусь у цьому світі!!!
Спасибі вам любі за такі миті!!!

– Вже завтра великий день – день захисту дітей!!!
Як би хотілося,щоб усі діти були щасливі та здорові, відчували турботу та любов рідних людей. Найцінніше – бути поруч!!!
Висловлюю подяку Світлана Анатоліївна Даценко-Дрижак за турботливим містянам за подаруночки для дітей червоної зони.
Діти звикли мене бачити у формі коли я з командою приїжала до них, та спочатку не признали))) Останнього разу ми бачилися в зимку на свята, потім карантин і пройшло майже півроку:-(. Але мені було приємно почути від однієї з дівчинки:” Ви що, не впізнали???? Це ж Лена,вона з нами запускала кольорову кулю у небо)))весело було!”. Пізніше ще одна дівчинка з радістю кликнула сестер: “Лена приїхала”. В Оксанці дітки пішли провідати бабусю,та коли повернуться до дому, на них чекатиме приємні подарунки.
У такі моменти в котре стає вірне висловлювання:” Чужих дітей не буває!!!”
Дякую дорогі друзі за те,що подарували трішки радості діткам!!!
Нехай Божа Ласка огорне Ваші родини добробутом та любовью!!!
Дякую Елена Стайловская та Дмитра за допомогу!!!
Дякую усім небайдужим українцям!!!

ХСП-Мар’їнка

Шалом дорогие друзья!
12.06. наша команда едет на очередную ротацию. Но к сожалению карантин, внес некоторые трудности… и поэтому мы обращаемся к вам за помощью. Основная нужда это топливо, что бы добраться. И мы понимаем, что без вашей помощи нам далеко не уехать. А нас там очень сильно ждут! Так же, с радостью передадим бойцам то, что вам положит Господь на сердце…
Там нужны продукты, вкусности, средства личной гигиены, обмундирование.
P. S. Однажды ко мне подошёл один человек и сказал, что очень бы хотел быть с нами, но в силу обстоятельств не может. И он решил поддерживать это служение финансово. Тогда в сердце я услышала, что есть часть этого человека в этом служении. Поэтому в очередной раз, я говорю всем кто молится за нас, жертвует финансово, поддерживает морально – ВЫ СОУЧАСТНИКИ В ПОБЕДЕ. СПАСИБО ВАМ!

Номер карты приват: 4149439108395157 Пушкель Б. Д.
Номер карты монобанк: 4441114445885112 Моисеева Т. П.

ХСП-Зайцеве

– Бог відкривається людині в скрутні часи, відповідно до потреби.

“Не бійся,…Я тобі щит”, “Я Бог Всемогутній! Ходи перед лицем Моїм, і будь непорочним!”…

Дякуємо вам брати, за Слово, що силу в натхненні дає! Дякуємо вам за за продуктову допомогу людям на лінії фронту! Нехай прославляється Ім’я Ісуса Христа!

Центр реабілітації військовослужбовців ветеранів АТО та членів їх сімей

“Центр реабілітації військовослужбовців ветеранів АТО та членів їх сімей” при Християнській службі порятунку привітав матерів загиблих героїв України зі Святом матері. Наш координатор у Бердичеві – Віта опікується потребами матерів та активно підтримує їх. Надзвичайно доречними були молитви за полеглими, полоненими та безвісно зниклими бійцями АТО. Найтяжчим випробуванням для кожної матері є втрата її дитини. Важко змиритися з цим, а тому підтримка таким жінкам є вкрай необхідною. Тож ми не можемо лишатися осторонь! До привітань зі святом приєднались депутат Обласної ради Ігор Романський, генерал- майор Андрій Маліновський, військовий комісар Андрій Беспалов. Окрема подяка за смачний обід Віктору Рильському.

ХСП та ЗМІ

У програмі “Незакінчені розмови” на Радіо Марія гостює Андрій Оленчик, командор Ордену Лицарів Йоана Павла ІІ – чоловічого мирянського ордену, що створений польськими мирськими чоловіками в 2011 році, коли Папа Йоан Павло ІІ був оголошений блаженним.
В Україні Орден розпочав свою діяльність 9 лютого 2020 року в парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви в Києві.

– Олеся Шніцер, кординаторка “Школи Соціального Лідерства” Християнської Служби Порятунку, лекторка курсу “Християнські принципи управління фінансами” була гостею програми “Время быть щедрым” з Денисом Гореньковим.

“Наші пріоритети в управлінні грошима мають будуватись на принципі трьох «В»: спочатку віддавати (жертвувати), відкладати (заощаджувати) і тільки потім – витрачати”, – роповіла Олеся.

Олеся Шніцер для журналу Наш Собор розповіла про те, як управляти фінансами в період невизначеності

– Працьовитість в особистому становленні «бути собою» і «бути людиною». Галина Канафоцька, координатор Центру стратегічних комунікацій та моделювання ГО «Християнська Служба Порятунку» для журналу Наш Собор.

Думки Капелана ХСП

– Хочу назвати свій сьогоднішній пост простим, але таким важливим особисто для мене словом – «Ротації» . Все своє християнське життя я служу в місіонерському служінні, і тому був змушений дуже багато їздити. Але ніколи мої поїздки не називалися цим словом – «ротація» . Останні п’ять років це слово в’їлося в моє серце та серця багатьох моїх друзів і побратимів.
Що означає це слово ? Що воно значить в серцях багатьох людей?
Для мене це нескінченні поїздки та велика слава Божа. Так, я не помилився – це Його слава. Всі ці роки війни Він показував Свою славу в моєму житті і в служінні. Коли я на ротаціях, Він благословляє весь час мою Церкву: вона зростає духовно і фізично, люди в громаді наповнюються Духом Божим, хочуть служити, бо бачать мій приклад, вони більше поважають один одного, зростають, робляться сильніші та сміливіші в Нім.
Там, на війні, Господь завжди являв мені свою любов: захищав мене і тих, хто зі мною, народжував з гори братів, зцілював, наповняв силою, як написано в посланні до Євреїв 11:32-35.
Тому це слово «ротації» асоціюється перш за все з Його Славою, яку він являє своїм дітям, котрі вірні Його покликанню і йдуть з Ним до кінця.

Борис Пушкель, капелан Корпусу Військових Капеланів ХСП. В капеланському служінні в зоні бойових дій з 2014 року.

– Сьогодні мали файну працю у члена кооперативу “Стрийський Ясь” Владики Taras Senkiv. Продовжили порядкувати на органічній грядці Розума (Володимир Розум). Звичайно, що посадили квасолю ясь, а знайшлося місце ще для цибульки, огірочків. Ось так разом заохочуємо людей, українців долучитися до програми #ДобрийГосподар“, що реалізовується фондом громад #Рідня та Християнська служба порятунку за участі та підтримці Стрийської єпархії УГКЦ.

 

 

Be the first to comment on "Нехай прославляється Ім’я Ісуса Христа (Дайджест ХСП №53)"

Залишити відповідь