Молитовні наміри до кінця листопада для груп Молитовного Щита ХСП

Молитовні наміри на листопад 2020 для груп Молитовного Щита Християнської Служби Порятунку, а також для всіх бажаючих приєднатися до нас у молитві:

Молитовні наміри для зовнішніх груп захисної молитви (Дальні Рубежі – задіяні молитовники з України, Литви, Польщі, Ізраїлю та Німеччини):

 1. Церква – за оновлення Церкви у Святому Дусі та відродження її духовного авторитету серед народів, за готовність церковних служителів до здійснення у повноті їх священничого, пастирського та пророчого покликання.
 2. Християни – за готовність християн до живого плекання віри, спільнотового життя, неперервної євангелізації та свідчення через справи милосердя в умовах триваючої пандемії і зумовлених нею карантинних обмежень.    
 3. Україна – за пробудження християн до активної дії з метою  припинення абортивного вбивства ненароджених дітей та приведення нації до покаяння за мільйони убитих у утробі матері життів.
 4. Литва – за недопущення з боку нової ліберальної парламентської коаліції законодавчих ініціатив, спрямованих на легалізацію одностатевих шлюбів, запровадження гендерної ідеології в освіті та руйнування традиційної родини.  
 5. Польща – за консолідацію християн та їх спільну і організовану протидію духовним і фізичним атакам на Церкву з боку прихильників абортів, феміністок, ЛГБТ, лівих екстремістів та інших слуг сатани.
 6. Білорусь – за духовну та світоглядну єдність християн різних гілок у справі спротиву тиранії та задля служіння постраждалим внаслідок переслідувань з боку влади.
 7. Міжмор’я – за зростання транскордонних християнських мирянських рухів, які поєднуватимуть народи регіону та сприятимуть формуванню спільного духовного простору на його теренах.
 8. Європа – за здатність церковних спільнот у повноті зберігати, сповідувати і наявно засвідчувати свою християнську ідентичність, не зважаючи на ісламський терор та тиск з боку  секуляризованого суспільства.
 9. Росія – за пробудження росіян до живої віри в Христа у дусі Фатімських Об’явлень та подолання духовності, що базується на «політичному православ’ї», радикальному ісламі та корінному язичництві.
 10. Ізраїль – за готовність до спільної дії різних християнських церковних середовищ та рухів у справі служіння єврейському народу на шляху його підготовки до Другого Приходу Месії.

Молитовні наміри для внутрішніх груп захисної молитви (Ближні Рубежі – задіяні групи молитовників з різних церковних спільнот та релігійних середовищ України):

 1. За те, щоби суспільна криза, породжена діями Конституційного та інших судів в Україні, була успішно подолана та не призвела до дестабілізації ситуації, реваншу ворожих сил і втрати державності.
 2. За духовне пробудження і світоглядне прозріння людей, які проживають на тимчасово окупованих територіях Криму і Донбасу та припинення утисків за етнічною чи релігійною ознакою на цих землях.
 3. За недопущення ратифікації Стамбульської конвенції та прийняття інших законодавчих актів, які спрямовані на просування гендерної ідеології та переслідування тих, хто відстоює традиційні сімейні цінності.
 4. За здатність національної системи охорони здоров’я до ефективної протидії новій хвилі пандемії COVID-19 в Україні та належне забезпечення і захист медичних працівників.
 5. За відвагу і безкомромісність Церкви у протистоянні зі світом, за її вірність Євангелію і послідовність у визначенні суспільного гріха, за готовність християн активно діяти у суспільному, культурному та інформаційному просторі країни з метою поширення і публічного захисту своїх переконань.

Be the first to comment on "Молитовні наміри до кінця листопада для груп Молитовного Щита ХСП"

Напишіть відгук