ХСП запрошує до співпраці

Любов, якщо вона Божа, не може бути бездіяльною.

В Любові страху немає

Йдіть і проголошуйте Євангеліє Царства.

І щодня в храмі й по домах вони не переставали навчати й благовістити про Ісуса Христа. Діян 5,42


Слава Ісусу Христу!

 Дорогі брати і сестри, запрошуємо до співпраці з Християнською Службою Порятунку (http://crs-center.org, https://www.facebook.com/crsua/)

Це екуменічний рух, який об’єднує католиків, протестантів, православних та людей “доброї волі”.  Ми служимо на всій території Україні, але зараз, переважно, в прифронтовій зоні у Донецькій та Луганській областях. Наше покликання – євангелізація через  Слово і практичний приклад свого життя, а також через реалізацію соціальної доктрини Церкви.

ХСП започаткувало з Божою допомогою три центри: Маріуполь, Авдіївка, Старобільськ. Ми закріпилися там і рухаємося від знайомства, роздачі гуманітарки, ситуативної євангелізації  до створення біблійних груп та проведення недільних молитовних  зустрічей. Дай Бог нам пройти цей етап та перейти до постійних богослужінь, заснування християнських спільнот, проведення безперервної євангелізації та катехизації.

Люди в ХСП-центрах (капелани та рятувальники) служать на постійній основі або за принципом ротації: кожен приїжджає на максимально можливий для нього період часу – дні, тижні, місяці.

Але за бажання, служити в ХСП можна і там, де Ви проживаєте, не залишаючи своє домівки, парафії, спільноти. Адже ми також маємо нагальну потребу в таких служителях :

– волонтерах зі збору коштів, речей та медикаментів для військовослужбовців та цивільного населення у зоні АТО, а також біженців, родин загиблих, неповносправних ветеранів АТО тощо (особливо вітаються особи, що можуть на постійній основі координувати такого роду діяльність у своїх парафіях та територіальних громадах);

волонтерах для служіння справами милосердя, опіки та догляду за постраждалими внаслідок війни (особливо вітаються медики, соціальні працівники, психологи);

волонтерах для проведення роботи в інформаційному просторі з метою залучення більшої кількості християн до дії та пропагування у суспільстві доктрини щодо необхідності відновлення живої віри як запоруки подолання існуючих викликів у житті нації (особливо вітаються громадські активісти, журналісти та блогери);

– молитовниках для постійної молитовної підтримки ХСП у складі спеціальних груп, що входять до Молитовного Щита ХСП, а також у складі груп екстреної молитви та команд заступницької молитви і молитви внутрішнього зцілення;

– служителях і партнерах, які б розробили разом зі Штабом ХСП освітні програми для людей східних областей, особливо, школярів, учнів ПТУ, соціально активних людей, які дозволять познайомити учасників з Божими принципами життя людини та змінити спосіб їх мислення, зокрема у сферах:

– цінностей, на яких має базуватися родинне життя та виховання дітей;

– подолання конфліктів та творення миру;

– розуміння спільнотового життя та громадянської активності в межах  територіальної громади;

– подолання згубних залежностей (алкоголь, наркотики, проституції тощо);

– віднайдення свого ділового покликання / профорієнтації / підприємницької ініціативи на локальному рівні;

– самоорганізації та взаємодопомоги з метою вирішення місцевих економічних, соціальних та екологічних проблем;

– ведення органічного землеробства та збереження дружнього природнього середовища;

– правової та фінансової грамотності;

– тощо (пропонуйте свої напрями і теми).

Благословенні! Прохання долучитися зі своїми пропозиціями до обговорення можливих спільних дій в місцях дислокації центрів ХСП і місцях вашого проживання. Молимось і творимо!

hq@crs-center.org     +38 063 913 6444  +38 097 913 6444  +38 050 913 6444

Парафія Пресвятої Діви Марії Матері Церкви РКЦ, м. Київ, бульвар Перова, 1Б

Be the first to comment on "ХСП запрошує до співпраці"

Залишити відповідь