54% підлітків дивилися порнографію до 13 років, результати опитування

Згідно з новим дослідженням Common Sense Media, більш ніж половина всіх підлітків дивилися порнографію до 13 років.
Джерело: christianheadlines


У дослідженні «Підлітки та порнографія» близько 54% підлітків повідомили, що дивилися порнографію в інтернеті до 13 років. Середній вік першого перегляду – 12 років.

Крім того, 15% підлітків заявили, що бачили порнографічний контент у віці 10 років. Загалом, 73% підлітків віком до 17 років повідомили, що дивилися порнографію.

«Ми не можемо зам’яти цю тему лише тому, що про неї незручно говорити, − сказав Джим Стайєр, засновник та генеральний директор Common Sense Media, в інтерв’ю The New York Times. − Порнографія є величезною частиною життя дітей, які мають доступ до цифрових технологій, як ніколи раніше, і нам необхідно провести національну розмову про це».

Як повідомляє Faithwire, цього тижня Стайєр представить дані дослідження Білому дому та іншим федеральним агентствам.

В опитуванні, яке проводилося з 12 по 22 вересня 2022 року, взяли участь понад 3 000 підлітків віком від 13 до 17 років. Результати показали, що 44% вперше переглянули порнографію спеціально, а 58% побачили її випадково.

«Викликає занепокоєння те, що більшість підлітків, які відповіли на це опитування і сказали, що бачили порнографію лише випадково, також повідомили, що вони випадково стикалися з порнографією протягом попередніх семи днів, що свідчить про те, що ненавмисне знайомство з порнографією може бути частим досвідом для підлітків які цього не шукають», – пишуть автори дослідження.
Публікація дослідження сталася на тлі останніх національних дебатів про небезпеку порнографії та суперечок навколо Pornhub, найбільшої у світі порно платформи.

За даними слідства, Pornhub, як повідомляється, розміщував відеозаписи можливого сексуального насильства за участю жінок та дітей без їхньої згоди. Торік топменеджери Pornhub пішли у відставку після разючої доповіді, в якій говорилося, що графічні відео з жінками та дівчатками зберігалися на платформі без їхньої згоди роками.

Дослідження також дійшло висновку, що споживання порнографії може спотворити уявлення людини про те, як виглядає здоровий секс. Крім того, менше половини молодих людей, які дивилися порнографію, заявили, що розглядають її як навчальний посібник із сексу, і трохи більше чверті респондентів заявили, що вона точно відображає більшість сексуальних контактів між людьми.

Ті, хто дивився порнографію випадково, казали, що натрапили на матеріали агресивного та насильницького змісту, додається у дослідженні.

Занепокоєння з приводу порнографії спонукало законодавців Луїзіани ухвалити закон, який вимагає від мешканців пред’являти посвідчення особи перед тим, як отримати доступ до порносайтів.


Законодавство попереджає, що порнографія є кризою громадського здоров’я для маленьких жителів, стверджуючи, що вона «сприяє гіперсексуалізації підлітків та дітей передпубертатного віку і може призвести до низької самооцінки, порушень образу тіла, збільшення проблемної сексуальної активності в більш ранньому віці та збільшення бажання підлітків брати участь у ризикованій сексуальній поведінці».


Джерело

Be the first to comment on "54% підлітків дивилися порнографію до 13 років, результати опитування"

Залишити відповідь