ХСП просить підтримати петицію про припинення пропаганди гомосексуалізму та захист традиційних сімейних цінностей

Християнська Служба Порятунку закликає всіх людей доброї волі доєднатися до цієї петиції. Йде битва за життя – людини, родини, нації. Як свідчить сумний досвід багатьох європейських країн, саме з руйнування інституту родини і запровадження у різні сфери суспільного життя так званої гендерної ідеології розпочинався процес деградації цивілізаційного простору народів Європи. Ми не маємо права допустити подібний сценарій на нашій землі. Поки ще не пізно.

* * *

Просимо вжити заходів для припинення пропаганди гомосексуалізму та захисту традиційних сімейних цінностей

Петиція

Дата початку збору підписів: 

Автор: Танцюра Віктор Зіновійович

 На офіційному сайті Верховної Ради України є розпорядження Кабінету Міністрів України (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1393-2015-%D1%80), що зобов’язує міністерства та інші державні органи виконувати план дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/file/text/54/f451893n22.zip) – далі план дій. В цьому плані є багато правильного, але він передбачає, зокрема, наступне:

1. Зміни в системі освіти. Дітей будуть навчати, що одностатевий спосіб життя – це норма (стаття 102, пункт 3).

2. Використання засобів масової інформації для пропаганди гомосексуалізму (стаття 102, пункт 4).

3. Легалізація цивільного партнерства для одностатевих пар (стаття 105, пункт 6).

4. Дозвіл трансгендерам усиновлювати дітей (стаття 105, пункт 7).

5. Надання права бути донорами крові проституткам, гомосексуалістам, наркоманам (стаття 105, пункт 11).

Вже саме використання терміну “гендер” в офіційних документах може призвести до небезпечних наслідків. Стамбульська Конвенція (стаття 3, пункт c) юридично затверджує на міжнародному рівні означення: “гендер означає соціально закріплені ролі, поведінку, діяльність і характерні ознаки, які певне суспільство вважає належними для жінок та чоловіків”. Окрім того, Стамбульська Конвенція гарантує захист від дискримінації за ознакою “гендерної ідентичності” та “сексуальної орієнтації”. Це робить поняття “гендер” залежним не від природних статевих ознак, а від самоідентифікації особи. Слід також відзначити, що в багатьох країнах Євросоюзу програми гендерної рівності зводяться до популяризації одностатевих стосунків.

Дивлячись на країни, в яких подібні плани вже реалізовано, є побоювання, що після виконання такого плану дій у нашій країні наступним кроком буде запровадження адміністративної та кримінальної відповідальності за критику чи незгоду з будь-якими діями та висловами, що популяризують гомосексуалізм. В деяких країнах вже зараз ув’язнюють тих, хто визнає, що гомосексуалізм – це гріх, а батьків, що протидіють пропаганді цього явища в школі, позбавляють батьківських прав.

Вищевказаний план дій вже реалізується в Україні. Гомосексуалізм цілеспрямовано пропагується, зокрема через ЗМІ. Людей намагаються обдурити і “довести”, що це є нормально. При цьому часто використовуються аргументи, які суперечать науковим фактам. Наприклад, кажуть, що “гомосексуалісти такими народились”, хоча багато ідентичних близнюків мають різну сексуальну орієнтацію (Langstrom, N., Rahman, Q., Carlstrom, E., Lichtenstein, P. Genetic and environmental effects on same-sex sexual behavior: A population study of twins in Sweden. Archives of sexual behavior, 39(1), pp. 75-80, 2010). Або поширюють міфи про те, що сексуальна орієнтація людини є незмінною, бо вона визначається чисто біологічними факторами, хоча наукові дані свідчать про те, що гомосексуалісти часто (набагато частіше ніж люди з нормальною орієнтацією) змінюють сексуальну орієнтацію (Savin-Williams, R. C., Ream, G. L. Prevalence and stability of sexual orientation components during adolescence and young adulthood. Archives of sexual behavior, 36(3), pp. 385-394, 2007). Насправді, одностатева сексуальність є наслідком вільного, але помилкового, аморального і гріховного вибору людини. Пропаганда гомосексуалізму, неправильне виховання, пережите в дитинстві сексуальне насильство та інші причини можуть підштовхнути до такого гріховного вибору. Біблія відносить гомосексуалізм до найважчих гріхів (Левит 18:22, Левит 20:13, Послання до Римлян 1:24-27, Перше Послання до Коринтян 6:9-10, Перше Послання до Тимофія 1:9-10). Звичайно ж, Бог не закликає ненавидіти гомосексуалістів, навпаки, слід для їхнього ж блага докорити їм, попередити про наслідки цього гріха та допомогти його позбутися.

Вже є наукові дані, які показують жахливий вплив нетрадиційної сексуальної орієнтації батьків на подальше життя дітей. Наприклад, у репрезентативній вибірці з населення США віком від 18 до 39 років, 23% дорослих дітей із сімей лесбіянок коли-небудь зазнавали сексуального насильства з боку “батьків” (серед дітей з нормальних сімей – 2%), 24% дорослих дітей із сімей геїв нещодавно замислювались про самогубство (серед дітей з нормальних сімей – 5%), 39% дорослих дітей із сімей лесбіянок мають нетрадиційну сексуальну орієнтацію (серед дітей з нормальних сімей – 10%). Ці та багато інших подібних даних опубліковані в науковій статті Regnerus, M. How different are the adult children of parents who have same-sex relationships? Findings from the New Family Structures Study. Social science research, 41(4), pp. 752-770, 2012. Скорочено подібна інформація російською мовою: http://gcshelp.org/ru/novosti/semya/vpervie_opublikovani_shokiruyuschie_nauchnie_fakti_o_semjyah_geev.htm

l. Отже, аморальність та гріховність батьків (гомосексуалізм) має жахливі довгострокові наслідки для дітей, а усиновлення дітей гомосексуалістами є здійсненням насильства над цими дітьми.

Статистичні дані свідчать, що чоловіки з нетрадиційною сексуальною орієнтацією в 4,28 разів частіше намагаються покінчити життя самогубством, а жінки з нетрадиційною сексуальною орієнтацією в 3,5 разів частіше мають залежність від наркотиків ніж особи з нормальною сексуальною орієнтацією (King, M., Semlyen, J., Tai, S. S., Killaspy, H., Osborn, D., Popelyuk, D., & Nazareth, I. A systematic review of mental disorder, suicide, and deliberate self harm in lesbian, gay and bisexual people. BMC psychiatry, 8(1), 70, 2008).

Не слід піддаватись тиску і копіювати в Україну найгірше, що є в деяких європейських країнах: пропаганда гомосексуалізму, одностатеві шлюби і всиновлення дітей гомосексуалістами. Це становить загрозу для національної безпеки.

У зв’язку з вищезазначеним, просимо членів Кабінету Міністрів України зробити все від них залежне для припинення в Україні пропаганди гомосексуалізму та для захисту традиційних сімейних цінностей, зокрема: 

1. Розробити та внести до Верховної Ради законопроект про заборону пропаганди гомосексуалізму (подібна норма є, наприклад, у законодавстві Литви).

2. Розробити загальнодержавну стратегію захисту традиційних сімейних цінностей та подолання наслідків пропаганди гомосексуалізму в Україні.

3. Організовувати та проводити освітньо-просвітницькі заходи (зокрема із залученням засобів масової інформації), спрямовані на захист традиційних сімейних цінностей та подолання наслідків пропаганди гомосексуалізму в Україні.

4. Внести у систему освіти компонент, спрямований на підтримку та захист традиційних сімейних цінностей.

5. Не видавати акти Кабінету Міністрів, що можуть сприяти легалізації одностатевих партнерств (шлюбів) або усиновленню дітей трансгендерами.

* * *

Підписати петицію треба ТУТ

Для цього потрібно зайти на сайт “Електронні петиції до Кабінету Міністрів України”, зареєструватися і підтримати своїм підписом петицію.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:  при реєстрації потрібно вказувати власні прізвище, ім’я та по-батькові українською мовою. Не латинським шрифтом, не абревіатурами, і не тільки ім’я. Такі вимоги передбачені ЗУ “Про звернення громадян” і за недотримання їх певні голоси може бути не враховано.

 

Be the first to comment on "ХСП просить підтримати петицію про припинення пропаганди гомосексуалізму та захист традиційних сімейних цінностей"

Залишити відповідь