А що буде завтра?… (Дайджест ХСП №38)

– ХСП у ЗМІ

Знімальна група польського каналу TVP побачила реалії життя у прифронтовій зоні на Донбасі та познайомилась із служінням Центру ХСП-Маріуполь-Піонерське (координатори Оксана та Володимир Завадські).

Подружжя Семенець, Артем – фронтовий координатор Християнської Служби Порятунку та Оксана – координатор Християнської Соціальної Платформи, були в ефірі Радіо Марія.

“Хто молиться за особу, яка їде на схід у зону АТО, несе таке ж служіння, – розповідає Артем. – Одного разу, перед відрядженням я переживав панічний страх! Не міг навіть заснути. Просив дружину про молитву кожний день і неодноразово. Впродовж усієї дороги страх мене не залишав!

Був один епізод, коли капелан, який їхав з нами в зону АТО (ООС) трапив на мінну розтяжку: детонатор хлопнув, але міна не зірвалася! Усі були шоковані та перелякані. В ту мить страх залишив мене. Через годину я повідомив дружину, що молитва подіяла. Бог врятував!”.

Послухати програму можна ТУТ.

Координатор Християнської Соціальної Платформи при ХСП Оксана Семенець у програмі «Відверті розмови» на Телебаченні Віковічного Слова EWTN поділилася своїми думками про актуальність Соціальної Доктрини Католицької Церкви, а також про те, яким чином ХСП докладає зусиль до впровадження цієї доктрини у життя суспільства.

– Найбільше відгуків на сторінці ХСП отримали такі пости

ЛГБТ. Вчора вони просто просили християн про “толерантність і терпимість”, вдаючи з себе жертв переслідувань і цькування з боку “гомофобів”. Сьогодні вони вимагають прийняття “антидискримінаційних” законів, за якими будуть карати всіх незгідних з тотальним проникненням їх ідеології у сфери освіти, охорони здоров’я, соціальної опіки, культури…

А що буде завтра? Може те, що зображено на фото нижче?

Пророче видіння щодо України, яким поділився наш друг і співслужитель Домінік МакДермотт (Dominic Mcdermott), католик, місіонер, британець по паспорту і кельт за етнічною приналежністю:

«Я стояв тут – в Україні. Тут, в Україні, Я збираю Армію»

Чорна П’ятниця. В історії людства була лише одна така подія – день, коли нашого Господа Ісуса Христа розіп’яли на хресиі заради спасіння людства. Ця П’ятниця є незбагненним Подарунком від Бога. А от всі решту “чорних п’ятниць” є отруйним “подарунком” від сатани, коли торжествує ница жадібність і нестримне бажання володіти матеріальним.

Отож обирай між П’ятницею і п’ятницею, між Царством Божим і збожеволілим світом, між вузькою дорогою і дорогою широкою…

– Фронтові підрозділи ХСП

ХСП-Маріуполь-Піонерське

Пам’ятаємо…..🙏
….День пам’яті жертв голодомору.🙏

Альфа курс
Тема конференції: ” Як я можу бути впевнений у своїй вірі”
Дякуємо Yulia Yefimova за проведення конференції свідчення живої віри.
Щиро дякуємо нашим добродіям за матеріальні та фінансові благословіння для служіння.Творимо добро разом.
МИРУ ТА ЛЮБОВІ!

Напевне не вистачить слів, щоб виразити вдячність за захист нашого життя… Від усіх нас щиро Дякуємо Вам, що оберігаєте нас, нехай добрий Господь благословить Вас.
Разом з дітьми підготували концерт, сказали теплі слова вдячності для наших захисників та пригостили теплим домашнім обідом.
Дякуємо Люба Мытарчук (Lyuba Mytarchuk)Ольга Пруглова, п. Ніна за приготування смачного обіду.
МИР ТА ДОБРО!

ХСП-Авдіївка

Я дуже вдячна Богу за можливість знову зустрітися з бойовим другом. Минув рік з останньої зустрічі де ми тісно співпрацювали, але відчуття,що пройшов лише тиждень і знову маємо можливість попрацювати разом. Мою Велику Подяку Господу за братика у Христі!!! Бо це найцінніше, маючи Христа у серці ,стояти поруч з хлопцями та допомагати їм виборювати нашу свободу. Ціную та поважаю тебе братику!!!
Цей день був особливий, бо мали можливість поспілкуватись з дуже гарною молоддю. Вони міцні,бо все роблять разом. В них немає кращих,або гірших – вони поважають один одного як людину що має особистість. Це відчувається з перших днів нашого знайомства. Діти виховуються у сімейному колі, бо немає чужих дітей і це відчутно ступаючи до школи. Дякую вам за діток!!!
Приємно проведений час з важливими вправами, те що може допомогти кожному у побуті. Бо ми маємо можливість та вміння допомогти ближньому, з яким трапилось лихо. Вміння проявити милосердя,то найвища нагорода, бо ти майже рятуєш життя, а воно не має ціни.
Молодь залюбки спілкувалась з Каем, та приймала участь у цій справі. Це все супроводжувалось веселим сміхом та сонячними очима дітей.
Дякую друзям cimic за можливість потрапити в цю велику родину де панує любов!!!

– ХСП і Партнери

Зустріч служителів Християнської Служби Порятунку з підготовки важливої події, яка стане ще одним кроком у справі досягнення духовної єдності українців та поляків. Адже ворог у нас як на сході, так і на заході спільний. І ім’я йому “легіон”…

Олеся Шніцер, тренер-консультант з управління особистими фінансами, автор курсу з фінансової грамотності “Добрий управитель”, координатор Школи Соціального Лідерства (Християнська Служба Порятунку провела у Парафії Святих Бориса і Гліба УГКЦ на Позняках тренінг «Добрий управитель: що Біблія говорить про гроші».
Мета тренінгу – познайомити учасників з християнськими принципами управління фінансами, спонукати приділити більше уваги управлінню власним бюджетом та дати учасникам практичні інструменти для прийняття впевнених та зважених фінансових рішень.
Під час тренінгу учасники дізналися про пріоритети християнського бюджету та отримають відповіді на такі питання як «Що значить бути добрим управителем?», «Навіщо і скільки жертвувати?», «Чи треба християнам робити заощадження?»,“Неочевидні статті, які необхідно передбачити в бюджеті”.

Командир ХСП Ігор Шторм у минулу суботу став учасником презентації книги  “Хто,як не Ти”, яка проходила у приміщенні Будинку Письменника у Києві. Зокрема Ігор вручив спеціальні знаки пошани ветеранам російсько-української війни.
Захід був організований відомою волонтеркою Любою Чернецькою. Дякуємо, Люба, за честь бути частиною цього свята.

Представники Християнської Служби Порятунку взяли участь у Всеукраїнському Суспільному Форумі соціального розвитку громад.

 

 

 

Be the first to comment on "А що буде завтра?… (Дайджест ХСП №38)"

Залишити відповідь