А що, якщо християни і ЛГБТ дійсно мали б рівні права? Виявляється це не так і погано

Уявімо світ, де християни і ЛГБТ + рівні в своїх правах. Далі витяги з новинних сайтів, де я, автор, УВАГА навмисне замінив поняття, близькі до значення «ЛГБТ» на поняття «християни», і навпаки.

10% ВСІХ ПЕРСОНАЖІВ У ФІЛЬМАХ – ВІДКРИТІ ХРИСТИЯНИ

Кожен десятий персонаж в сценаріях найпопулярніших фільмів є відкритим християнином. Представники християнських правозахисних організацій заявляють  про те, що цю цифру потрібно подвоїти! Адже це дискримінує християн.

Disney, під тиском християн, пообіцяв змінити свою політику і краще і частіше представляти  християн у своїх фільмах. Нещодавно на екрани вийшов  мультфільм для самих маленьких, де головний герой – посвячений християнин.

ПРОТИ ХРИСТИЯН ВИСТУПАТИ НЕ МОЖНА. ІНАКШЕ – САНКЦІЇ, ЦЬКУВАННЯ АБО ЩЕ ГІРШЕ

Організації заблокували банківські рахунки, відключили від PayPal, Фейсбук і Інстаграм видалив весь контент з їхніх офіційних сторінок. Все через підтримку ЛГБТ. Керівнику організації загрожують згвалтуванням і смертю.

Представника ЛГБТ спільноти кинули до в’язниці через його критику на адресу християн. Він посмів заявити, що вважає, що християнство – не є істинною релігією.

Після того, як відома письменниця написала  у Твіттері, що християнська віра – вигадка, сотні тисяч користувачів звинуватили її в нетерпимості. Вони загрожують згвалтувати її та вбити. Відомі актори просять вибачення у християн за той біль, який приніс їм твітт відомої письменниці.

Відома мережа ресторанів закриває заклад через нападки християн, які зривають відкриття і залякують відвідувачів. Причина всьому – підтримка господарем мережі ЛГБТ спільноти.

ХРЕСТИ НА ВСІ ДЕРЖАВНІ БУДІВЛІ

Державні будівлі США вивішують хрести на знак підтримки християн. Християни підтримують такі ініціативи й звинувачують в нетерпимості влади ті штати, які не йдуть на такий крок.

Державний департамент США вивішує хрести на своїх будівлях посольств по всьому світу.

ГРОШІ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ХРИСТИЯН

Європейський союз, ООН, і уряди різних країн, виділяють сотні мільйонів доларів на програми підтримки християн. Так, наприклад, Єврокомісія виділяє понад 8 мільйонів доларів на підтримку християн в Східній Європі.

Тільки в США, через приватні фонди, щорічно виділяється понад 120 мільйонів доларів, як гранди на розвиток християнських організацій.

Фонд «Відкрите суспільство» витратить  понад 110 мільйонів на просування християнства у світі. Всього, на прохристиянські програми по всьому світу, у 2020 році, фонд виділить 1.2 мільярда доларів.

ХРИСТИЯНСТВО ДОМІНУЄ

У Тель-Авіві пройшли  заспіви пісенного конкурсу «Євробачення-2019». Християнські настрої витали я в концертному залі. Ізраїльський ведучий «Євробачення», християнин за переконаннями, не обійшов стороною власну віру, а потім згадав і про свою церкву. У залі всюди висіли хрести й інша християнська символіка.

Європейська комісія тисне  на незалежну європейську країну, яка на їхню думку порушує основоположні цінності Європейського Союзу, виступаючи проти християнської освіти в школах, та інших прохристиянських агітаційних програм. «Ми рішуче засуджуємо будь-яку форму дискримінації або насильства за ознакою віросповідання» – йдеться в заяві.

У всіх інститутах влади, починаючи від президента, закінчуючи місцевими радами, а також на державних підприємствах, створюються  посади радників з питань християн, які стежать за тим, щоб християн НЕ дискримінували при прийомі на роботу, а також звільнення, проводять навчання працівників відомств, розповідаючи їм про християнство, проводять іншу діяльність, спрямовану на просування християнських цінностей в інститутах влади. Автор:

В’ячеслав Яцик

Джерело: Слово про Слово

Be the first to comment on "А що, якщо християни і ЛГБТ дійсно мали б рівні права? Виявляється це не так і погано"

Напишіть відгук