АКЦІЯ «ПАПА ДЛЯ УКРАЇНИ»: ХСП ПРОДОВЖУЄ МАРАФОН МИЛОСЕРДЯ У «СІРІЙ ЗОНІ»

Християнська Служба Порятунку продовжує реалізацію паливного проекту в рамках акції «Папа для України». Суть проекту полягає у наданні малоімущим мешканцям «сірої зони» паливних брикетів, які дозволять обігріти оселі у більш, як тридцяти селах Донецької області.

Станом на сьогодні уже надано більше 800 тон брикетів для майже семиста домогосподарств (більше 2000 мешканців, переважну більшість з яких складають люди похилого віку, багатодітні родини, сім’ї без годувальників). Всього постачання паливних брикетів уже проводилося жителям 16 населених пунктів, а саме: Бердянського, Орловського, Сопино, Лебединського, Павлополя, Маловодного, Піщевика, Новоселівки, Новоселівки-2, Зорі, Гнутово, Степанівки, Федорівки, Запорізького, Черненко, Чермалика.

І всюди, де проходить дорога служителів ХСП, відбувається спілкування та молитва. А ще залишаються видимі знаки присутності Божого Милосердя на багатостраждальній землі, де триває війна.

Ці знаки нагадуватимуть людям, що вони не забуті і не покинуті, що Божа Любов безумовна, безмежна і всюдисуща, що надія є, якщо є віра.

Be the first to comment on "АКЦІЯ «ПАПА ДЛЯ УКРАЇНИ»: ХСП ПРОДОВЖУЄ МАРАФОН МИЛОСЕРДЯ У «СІРІЙ ЗОНІ»"

Залишити відповідь