AMNESTY INTERNATIONAL ЗВИНУВАЧУЄ ЗСУ. ЩО НЕ ТАК З ЦІЄЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ?

Псевдоправозахисна організація Amnesty International потрапила в черговий скандал, звинувативши Збройні Cили України в порушенні гуманітарного права.

Опублікований 4 серпня звіт містить наступні висновки:«Українські війська поставили під загрозу цивільне населення, створивши бази та розмістивши системи озброєння в населених житлових районах, зокрема в школах і лікарнях, під час відбиття російського вторгнення, яке почалося в лютому. Така тактика порушує міжнародне гуманітарне право та ставить під загрозу цивільне населення, оскільки перетворює цивільні об’єкти на військові цілі».

Проблема позиції Amnesty International і подібних організацій полягає в наївності (або просто цинізмі) якщо вони вірять, що солдати мають перебувати в полі, а не захищати міста. Це досить поширена тактика оцінки ситуації, коли відсторонені від логіки подій «правозахисники» рівноцінно оцінюють сторони конфлікту. Для них всі військові — це єдина категорія, не залежно від сторони. Amnesty International та подібні організації розглядають права людини та безпеку і мир через призму теорії, заяв і конвенції, ігноруючи той факт, що саме військові, саме фізичне витіснення ворога несе покращення для цивільного населення.

На раніше окуповані території Київщини, Житомирщини, Чернігівщини та Сумщини не продовжуються російські безчинства не тому, що хтось пішов на діалог, передумав, згадав про права людини, а тому що ворог був вибитий з нашої території. Тривалість війни і масштаби порушення прав людини залежать не від заяв правозахисників, а від фізичного витіснення ворога.

Звинувачення АІ жорстко відкинули в Офісі президента. Представник ОП Михайло Подоляк заперечив твердження про відсутність евакуації з небезпечних районів та додав: “єдине, що становить загрозу життю українців, – це російська армія катів і ґвалтівників, яка прийшла в Україну чинити геноцид”. Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба теж відповів на звинувачення України: «Така поведінка Amnesty International це не про пошук та донесення світу правди, а про створення фальшивого балансу між злочинцем та його жертвою».

Позиція Amnesty International є неприйнятною для українського суспільства і очікувано їх заяви викликали шквал критики й обурення. Проте в організації ніхто не збирався вибачатися чи бодай зрозуміти українців. Натомість генсек АІ Агнес Калламар заявила, що критика надходить від «українських і російських ботів».

Amnesty International діє в Україні багато років. Організація долучилася до низки сумнівних кампаній, серед яких лобіювання інтересів так званої ЛГБТ-спільноти, фактично організація кампанії за ратифікацію скандальної Стамбульської конвенції, систематичне долучення до феміністичних масових заходів (включно із маршем 8 березня), критики декомунізації та засудження заборони Компартії в Україні.

Джерело

Amnesty International: захищає комуністів, атакує ЗСУ і християн

Скандальна організація Amnesty International заявила, що Збройні сили України створюють загрози для цивільного населення України. Це вони стверджують у своєму черговому звіті, який опублікований 4 серпня. Свою атаку на Україну і українські збройні сили Amnesty International зробили підкреслено і умисно. Неадекватні звинувачення опубліковані на сайті та у соціальних мережах організації.

Основна претензія полягає у тому, что українська армія розміщує деякі свої бази і керує системами озброєння в межах населених пунктів. Подібні закиди вражають своєю неадекватністю, адже ворог в особі російської армії атакує ракетами та артилерією безпосередньо українські міста і села. І щоб здійснювати ефективну оборону і захист населення, немає іншого шляху, ніж розміщувати військові бази та відповідне обладнання у міській інфраструктурі.

Більш того, Україна як об’єкт жорстокого військового вторгнення має беззаперечне право вибудовувати свою оборону і контрнаступ у таких спосіб, який вважає найбільш ефективним для захисту своїх громадян і для звільнення всіх тимчасово окупованих територій.

Amnesty International – скандально відомо міжнародна організація. У 2015 році висловила стурбованість тим, що в Україні ухвалено рішення заборонити Комуністичну партію. Мовляв, це зазіхання на політичні права людей. При цьому Amnesty забула, що комуністичній рух у всьому світі призвів до знищення сотень мільйонів людей буквально фізично.

У 2017 році керівниця українського офісу Amnesty Оксана Покальчук, як справжі адепти комуністичних ідей, почала нападати на церкви і релігійні організації в Україні. Звинуватила віруючих людей у надмірному впливі на рішення Верховної Ради. Ніби віруючі люди не є виборцями і не мають права на політичні вимоги.

Ну і що вже казати, що Amnesty International в Україні є постійним і системним учасником так званого «КиївПрайду» – пропагандистської ходи гомосексуалістів і лесбійок. До речі під час цього заходу неодноразово звучали антиукраїнські гасла, зокрема «Смерть нації – Квір ворогам», «Make love – Not civil war» та інші.

Голова організації «Всі разом!» Руслан Кухарчук стверджує, що серед учасників «КиївПрайду» ще багато системних організацій, які сповідують такі самі антиукраїнські, або антинаціональні, або комуністичні ідеї. Він також звернувся до Міністерства юстиції України з проханням пояснити, чому такі структури, як Amnesty International, Фонд Рози Люксембург та деякі інші продовжують вільно функціонувати в Україні попри законодавство про декомунізацію.

“Всі разом!”

Джерело

Be the first to comment on "AMNESTY INTERNATIONAL ЗВИНУВАЧУЄ ЗСУ. ЩО НЕ ТАК З ЦІЄЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ?"

Напишіть відгук