Андрій Чміленко: “Для мене Різдво – це згадка з вдячністю про те, що Бог прийшов до нас, і очікування того, що Він знову прийде”

Різдво починається зі згоди Марії виконати Божу волю: стати “драбиною в небо” – тим мостом, який з’єднає всіх нас, все людство з Богом. І вона з покірністю стала тією ліствицею, котра з’єднала людську природу з Божеством, ліствицею через яку Бог спустився на землю, до людей.

Драбина в небо – це також і символ церкви Божої. Бо саме Церква є тією драбиною, що її щаблями ми піднімаємося у царство Боже.

Бог спустився, щоби ми могли піднятися.

Адвент – це час очікування приходу: «Тож пильнуйте, бо не знаєте, в який час Господь ваш прийде». Коли буде свято Різдва в календарі, ми знаємо, а коли прийде Ісус – не знаємо. Очікування. Коли очікуємо, то не спимо – пильнуємо.

Для мене Різдво – це згадка з вдячністю про те, що Бог прийшов до нас, і очікування того, що Він знову прийде. Я, як дитина, чекаю і пильную, коли відкриється небесна брама і спуститься до мене Таємниця.

З наступаючим Різдвом вас, дорогі друзі!

advent_chmilenko

Be the first to comment on "Андрій Чміленко: “Для мене Різдво – це згадка з вдячністю про те, що Бог прийшов до нас, і очікування того, що Він знову прийде”"

Залишити відповідь