Анонс: Тренінг «Моральні питання сімейного життя» відбудеться 1 лютого

Тренінг «Моральні питання сімейного життя» відбудеться 1 лютого 2020 року

Одні подружжя прагнуть будь-яким чином уникнути дітородження, водночас інші – будь-яким чином його осягнути. Якими є критерії моральної оцінки методів штучного зачаття і чи існує  альтернатива методам штучного зачаття, яка б і  не викликала моральних заперечень, і  була б успішною?

У чому полягає  гріх розлучення? І якщо Церква говорить про

нерозривність християнського подружжя, то як розуміти  “визнання шлюбу неважно укладеним” у католиків та “другі-треті шлюби” у православних?

Запрошуємо поспілкуватися про моральні проблеми сімейного життя, питання плідності та проблеми розлучення  із лектором – Марією Яремою, доктором біоетики, викладачем кафедри богослов’я та Школи біоетики УКУ (Львів).

Початок о 10.30 год, завершення – о 17.00 год.

Чекаємо Вас за адресою: Дім о. Піо, при Парафії РКЦ Пресвятої Діви Марії Матері Церкви у Києві, бул. Перова, 1Б.
Організатори заходу – Християнська Соціальна Платформа при Християнськїй Службі Порятунку (ХСП) спільно з Товариством “Рух за життя” (Львів).

Координатори курсу: Сергій та Оксана Порошинські.
Участь у заході – 100 грн з особи.

Курс розрахований:  для подружніх пар – молодих і досвічених, для чоловіків і жінок, які прагнуть бути щасливими у подружжі, для молодят, які готуються створити нову сім’ю, для усіх мирян, кого цікавить глибше розуміння Божого Таїнства Подружжя.

Тренінг відбувається у рамках курсу «Щаслива та міцна сім’я”, який дає можливість мирянам отримати необхідні знання щодо педагогіки та психології сімейних стосунків, допомагає освоїти орієнтири, на яких підвалинах і як побудувати по-справжньому щасливу родину.

Реєстрація на курс обов’язкова за тел. 063-913-64-44; 097-913-64-44

або за e-mail hsp.social.education@gmail.com

Be the first to comment on "Анонс: Тренінг «Моральні питання сімейного життя» відбудеться 1 лютого"

Залишити відповідь