Апостольська подорож ХСП у Мар’їнці триває

Уже тривалий час у районі Мар’їнка – Курахове – Красногорівка діє апостольська команда Християнської Служби Порятунку.  Її командирами є пастир – харизмат Олексій Поляков та равин – месіанський єврей Борис Пушкель. Обоє вони, як і значна частина служителів групи ХСП- Мар’їнка  налажать до євангельської церкви «Заповіт Ісуса Христа», що у Житомирі. Нещодавно у них гостили служителі Штабу ХСП, римо-католики Андрій Чміленко та Андрій Оленчик. Відбулася тривала та змістовна зустріч з  єпископом Об’єднання Євангельських Церков України, до якого належить зазначена церква, Олександром Дехтяренком. Харизматам – католикам та протестантам – було, чим поділитися та про що порозмовляти. Єпископ після спільної молитви благословив служіння ХСП та своїх людей на подальшу діяльність на Сході України.

У команд ХСП, що служать на прифронтових територіях, уже з’явилися власні традиції. Наприклад, робити таке служіння родинною справою, як це, скажімо,  має місце у Бориса та Світлани Пушкелів.

Або залучати до служіння місцевих помічників, які стають невід’ємною частиною команд. Як говориться, Схід і Захід разом у Христовому Служінні.

Чи за будь-яких обставин святкувати священні дні. Навіть на «нулях». Шабат є шабат.

Але найсталіша традиція – ніколи не втомлюватися допомагати людям, проголошуючи при цьому Добру Новину. Особливо там, куди уже давно в силу небезпеки не з’являються жодні соціальні служби чи волонтери.

Людям доставляють продукти і предмети особистої гігієни.

Також велика потреба у заправлених газових балонах. Централізованого газового постачання у багатьох прифронтових місцях уже давно немає, а заправити балони можна лише у Кураховому. Дістатися туди з балоном і, заповнивши його,  повернутися до рідної оселі для людей «сірої зони», як правило, виявляється неможливим.

А от нашим воїнам попри інше часто потрібна невідкладна допомога транспортом. Служителі ХСП намагаються бути поруч у такі хвилини.

Але найбільшим дефіцитом у тих суворих краях є звичайна увага, співчуття та милосердя. Як от у обділеному не лише матеріальними, але й душевними благами будинку для людей похилого віку.

Християнська Служба Порятунку продовжує множення традицій, спрямованих на утвердження Імені Божого на страждаючій від війни землі…

Be the first to comment on "Апостольська подорож ХСП у Мар’їнці триває"

Залишити відповідь