Авдіївка і Маріуполь: динаміка синергії ХСП

Нещодавно команда ХСП-Авдіївка завітала на гостину до команди ХСП-Маріуполь. В одному місці зібралося дев’ять служителів ХСП, які в цей період часу перебувають у зазначених ХСП-центрах.  Серед них три католицьких священики, четверо католиків-служителів, баптист та харизмат.

Була спільна молитва, багато спілкування, обмін досвідом та узгодження планів. Разом слухали Голос Божий, ділилися радістю і святкували день народження служителя ХСП-Маріуполь Оксани. Відпочивали в Дусі.

Особливий процес – наклеєння спеціальних знаків Християнської Служби Порятунку на нову машину, яку деякий час тому припровадив  із Польщі для цілей ХСП-Авдіївка отець В’ячеслав Кльоц,. Цю відповідальну процедуру взяв на себе отець Олександр Коцюр.

Принагідно гості з Авдіївки відвідали у Маріуполі давніх друзів – команду Генадія Мохненка та дитячий центр «Республіка Пілігрим». Служителі ХСП прибули туди не з порожніми руками. Вихованці Пілігрима отримали одяг, взуття, канцелярію та смачні гостинці.

А далі повернення команди ХСП-Авдіївка у місце постійного служіння

І настав черговий звичайний день незвичайного служіння Богу і людям.

Служитель Олена, зокрема, так згадує про деякі епізоди цього дня: «Одна из бабушек начала говорить с нами. Четыре раза мы приезжали в этот  дом с молитвой и общением, но она не хотела разговаривать. Но в этот раз прямо перед нашим приходом она пела песни и когда мы вошли в дом, она улыбалась и с удовольствием разговаривала с нами. Дети тоже не были оставлены без внимания. Немного порадовали и детишек, даже, если они спали».

Ознаменувався цей день ще однією приємною подією. У Авдіївці з євангелізаційною місією перебувала команда баптистів в рамках акції «Світло для Сходу». У них був брак євангелій для роздачі місцевим мешканцям. І служителі ХСП надали їм необхідну допомогу.

У складі євангелізаційної команди перебував також і Андрій Полухін, капелан – кіборг, служитель Корпусу Військових Капеланів ХСП. Зустріч була радісною. Побратимам було, що згадати і про що поговорити.

А коли напружений день наблизився до свого завершення, команда зібралася разом, щоби помолитися і поговорити на духовні теми.

Be the first to comment on "Авдіївка і Маріуполь: динаміка синергії ХСП"

Напишіть відгук