Батьківське благословення від отця єпископа Яна Собіло

Зустріч з Яном Собіло

Християнська служба порятунку отримала батьківське благословіння отця єпископа Яна Собіло.

21 вересня командир ХСП Ігор Шулік (Шторм) з командою (Володимир Завадський, Андрій Чміленко) зустрілись з його ексцеленцією єпископом-помічником Харківсько-Запорізької дієцезії Яном Собіло, де після теплого прийому отримали особливе єпископське благословення, слова підтримки і обітницю духовного супроводу. Опісля, єпископ Ян подарував образки і розарії для служіння в Сірій Зоні. Його Високопреосвященство сказав, що стежить за роботою ХСП і оцінює її як надзвичайно важливу і потрібну. В свою чергу хлопці подарували отцю-єпископу гільзу і кілька куль, як згадку, про страшну реальність війни, яка є дуже близькою.

Нагадаємо, що команда ХСП зараз здійснює душпастирське і гуманітарне служіння в Сірій Зоні, на лінії зіткнення та в так званих зонах «мінус», на території підконтрольній квазіутвореннями ДНР та ЛНР, допомагаючи простим людям вижити, незважаючи на їх статус, віру чи паспорт.

Наразі впродовж всієї лінії розмежування працюють рятувальники, капелани та місіонери, створюючи так звані соціальні паспорти місцевого населення і карту потреб людей, що лишились на території війни.

Be the first to comment on "Батьківське благословення від отця єпископа Яна Собіло"

Залишити відповідь