Big Tech може незабаром заборонити християнам мати доступ до акаунтів

Ендрю Оуен, пастор церкви Destiny в Глазго (Шотландія), побоюється, що гноблення з боку Facebook та інших гігантів соціальних мереж після нападу на Капітолій США призведе до того, що Big Tech може незабаром заборонити християнам мати доступ до акаунтів. Повідомляє Слово про Слово з посиланням на christiantoday.com.

За словами пастора, рішення Facebook, YouTube і Twitter остаточно заблокувати Дональда Трампа ознаменувало «сейсмічний зсув» у світі.

«Вперше ми побачили, як великі технологічні гіганти (Google, Apple, Facebook, Twitter, Amazon…) вирішили, що думками та ідеями деяких людей не можна ділитися з усім світом, і заблокували десятки тисяч акаунтів, закривши багато з них назавжди», – написав Ендрю Оуен.

Оуен попередив, що Біблійні цінності та суспільні цінності «перебувають на шляху зіткнення», і що християни повинні обирати між політкоректністю та «біблійною коректністю».

«Зараз антибожественна ідеологія дуже міцно тримається на нашій планеті та виключає багатьох людей, зокрема християн, з публічної арени», – підкреслив пастор.

Він доповнив: «Ми максимально використовували Інтернет для діяльності церкви під час карантинних обмежень, але зараз є реальна загроза, що через рік-два Facebook, YouTube та інші Інтернет-платформи можуть заборонити будь-який християнський контент».

Оуен закінчив тим, що кінець близький, але християни повинні «залишатися позитивними» і використовувати кожну можливість ділитися Євангелієм.  

«В останній час мені так багато ставили питання, чи є ці заборони та глобальна пандемія ознаками кінця часів», – зауважив він. «… Ісус сказав, що справжньою ознакою кінця буде глобальне відродження, Євангеліє буде проповідуватися з величезним успіхом до кінця часів, – продовжив пастор. – Тому справжні ознаки можна знайти не в головному офісі Google, а в церкві – що ми робимо з усім, що сказав Ісус?»

Також він закликав максимізувати свої можливості зараз. «У нас все ще є основні свободи, ми все ще можемо говорити людям про Ісуса і все ще можемо запрошувати людей до церкви в Інтернеті. Давайте не марнувати ці можливості, а говорити, запрошувати та приводити когось із собою до церкви», – підкреслив він.

Засновник соцмережі Gab записав емоційне відео: «Спершу – моліться. Потім видаліть Facebook»

Засновник соцмережі Gab записав емоційне відео: «Спершу – моліться. Потім видаліть Facebook»

10 січня Amazon видалив зі своїх серверів платформу Parler, яка вважалась якісною альтернативою фейсбуку. Аналогічно вчинили AppStore та Play Market. Таким чином каліфорнійські БігТек гіганти почали відвертий наступ на свободу висловлювань. І тут засяяла зірка Gap

Gab.com – соціальна мережа, яка має певну схожість і на фейсбук, і на твітер. Працює з 2016 року. Від початку позиціонувалася як платформа, вільна від ідеологічної цензури. А тому після двох років існування була видалена з AppStore та Play Market. І тоді вони почали будувати повністю свою власну автономну інфраструктуру. Свавілля, яке влаштували гіганти з Кремнієвої долини, призвело до того, що лише за одну добу – 10 січня – на Gab.com було 18 000 000 відвідувачів і понад 500 000 нових створених акаунтів.

Тоді ж Ендрю Торба, засновник та керівник платформи, записав своє емоційне відео, під час якого мав на голові кепку за надписом «Make speech free again» — «Знову зробимо висловлювання вільними». Те, що він сказав, по-справжньому вражає… Ми дослівно розшифрували і переклали українською – читайте і поширюйте:

«Привіт, люди! Це Ендрю Торба, засновник та СЕО Gab.com. Що ж, це сталося… Нарешті це сталося. Це момент, до якого ми готувалися чотири з половиною років. В серпні 2016 року ми почали Gab. В 2018 році ми були видалені звідусіль, нас заборонили в App Stores. І тепер ми спостерігаємо, як ці події розгортаються знову, я і передбачав, що це трапиться і з іншими мобільними застосунками. Бо свобода слова не може існувати на Apple, Google, AppStores. І нічого з цим не поробиш. Це реальність, і ми мусимо прийняти цю реальність.

Тому ми побудували за два минулі роки свою власну інфраструктуру, власні сервери, ми побудували свої власні сервіси електронної пошти для внутрішнього використання. Ми створили власний аналог “AppStore”, ми створили свій власний браузер, свою власну соціальну мережу, ми створили власну альтернативу YouTube, яку ми запустили кілька тижні тому. Нам штовхнули до того, щоб будувати все своє. І ми, власне, це і зробили. Милістю Божою, ми вижили. У 2018 ми здійснили найбільший технологічний запуск серед усіх бізнесів у Сполучених Штатах, без цензури та обмежень свободи слова. І ми досі стоїмо. І багато що завдяки таким людям, як ви. Тому що ми повністю фінансуємося такими людьми, як ви. Ви були скелею. Нас знаряджають люди. Ми, насправді, знаряджені людьми. Це така честь. Це – честь мого життя служити вам та служити цій великій нації за цю вирішальну свободу, якою ми насолоджуємося.

Я роблю це послання, щоб дати людям надію. Тому що в нинішні часи дуже легко впасти у відчай, депресію, занепокоєння, хвилювання. Але я не хвилююся. Тому що я служу та поклоняюся Творцю Всесвіту – Ісусу Христу. Він є Цар і перебуває на троні прямо зараз. У Бога все під контролем і у патріотів все під контролем. Ми маємо зберегти нашу країну, люди! Gab може допомогти це зробити, захищаючи свободу слова в Інтернеті. Ми готувалися до цього моменту протягом двох років. Як я і сказав, ми побували власні сервіси. Якщо ви будуєте на сервісах Амазон чи Гугл, вони можуть і зроблять це – вимкнуть вас. Це вони зробили з нами. І вони можуть це зробити з будь-ким. Тому ми побудували все наше автономне. І ми зробили це, завдяки вам, люди. Ви допомогли нам фінансуванням. Ви робили пожертвування, ви переходили на GabPro, ви купували наші брендовані футболки та інший мерч. Ви – ті, хто зробив це можливим. І знову – це честь служити вам. Нам треба зберігати віру. І нам потрібно зберігати надію живою. І це саме те, що ми будемо робити на Gab.

Будь-ласка, майте терпіння по відношенню до нашої команди. Зараз просто рекордна кількість заходів на наш сайт і реєстрацій нових акаунтів, ми цього навіть не очікували. Мільйони і мільйони людей стукають у наші двері. Тому технічна система не завжди може впоратися. Але ми працюємо так швидко, як тільки можемо, ми працюємо 24/7, дуже виснажені, але разом з тим дуже заряджені та обнадієні майбутнім. Свобода слова буде існувати в Інтернеті так чи інакше. І я збираюся переконатися в цьому. І з вашою допомогою ми це можемо зробити. «Get on gab» – йдіть на Gab, розкажіть про нього друзям. Давайте підтримувати свободу слова в Інтернеті разом. Нам не потрібні App Stores, нам не потрібний дозвіл від Кремнієвої долини. Бо ми є народ!

Сьогодні той день, щоб видалити свій обліковий запис з Facebook. Перестаньте допомагати ворогові заробляти гроші на вас. Будь-ласка! Припиніть дозволяти своєму ворогові стежити за всім, що ми робимо. Якщо Facebook на вашому телефоні, то ворог в вашому телефоні, якщо Twitter на вашому телефоні, то ворог в вашому телефоні. Нам не потрібні Apple та Google. Просто відкрийте браузер та переходьте на Gab.com. Нам треба позбутися рабського мислення, до якого нас спонукають БігТек компанії. Що таке мобільні застосунки (аpps)? Власне кажучи, мобільні застосунки на смартфонах – це зло. Вони стежать за вами, прослуховують ваш мікрофон, сканують ваші фото, вони знають ваше місцезнаходження. Чому ми дозволяємо, щоб за нами та нашими дітьми стежили ці комуністи, ці антиамериканські комуністи в Кремнієвій долині? Це має завершитися! Я знаю, що ви відчуваєте безсилля прямо зараз. Але ви маєте владу над ними – видалити їхні мобільні застосунки з вашого життя (Facebook, Twitter). Заберіть їх з телефонів дітей. Заберіть їх зі своїх телефонів.

Досить! Ми перейшли Рубікон. Президента Сполучених Штатів Америки змусили мовчати ці комуністи, вороги Америки, вороги свободи. Хіба цього не достатньо для вас? Цього достатньо, щоб припинити залежність! Найкраща річ, яку ви можете зробити прямо зараз, це – видалити всі додатки з вашого телефону та видалити ваші облікові записи. А також прибрати їх з телефонів ваших дітей. І друга річ, яку ви можете зробити, — це перейти на Gab – Gab.com. Утім, перша річ, яку ви можете зробити, це – молитва. Спершу – моліться. Потім видаліть Facebook. І переходьте на Gab. Саме в такому порядку.

Знову ж таки, будь-ласка, будьте терпеливими до нас, ми докладаємо всіх зусиль, щоб налаштувати стабільну роботу системи, просто зараз одночасно мільйони людей підходять до наших дверей. Це дуже хвилююче. Будьте терпеливими до нашої команди, ми працюємо так швидко і старанно, як тільки можемо. І пам’ятайте: ми базуємося на наших власних серверах, не можливо нас видалити з власних серверів. Тому ми більше не хвилюємося, що зроблять з нами Apple та Google. Ми не повинні ними перейматися. У нас є ви, люди, і ваша підтримка. І ми йшли та готувалися до цього моменту чотири з половиною років. Дякую, люди! Будь-ласка, продовжуйте вірити! І пам’ятайте: треба говорити вільно!»

Якщо не Google і Microsoft, тоді що? Є альтернативи!

Політкоректність, цензура, пропаганда лівих ідеологій, збір та обробка даних про діяльність в Інтернеті. Це проблеми, які особливо загострилися на початку 2021 року. Гаразд, але як – на практиці – ми можемо захиститися від усього цього?

Ми не хочемо бути залежними від одного виробника або постачальника, ми хочемо мати вибір, мати можливість проголосувати за портфель, беручи до уваги якість послуг, характеристики товару, філософію компанії, її імідж. Ми звертаємо увагу на різні аспекти. Оскільки це важливо щодня, ми повинні надавати йому ще більше значення з точки зору цифрових технологій та послуг. Особливо сьогодні. З одного боку, в результаті карантину багато з нас проводять більше часу в Інтернеті, торгівля також значною мірою перейшла в Інтернет, а з іншого боку, найпопулярніші послуги надають технологічні гіганти, отримуючи та обробляючи інформацію про нас – з метою отримання прибутку, але існує також конкретна ідеологічна перспектива, в ім’я конкретних політичних інтересів та ідеологічних припущень. Технологічні концерни стали великими гравцями, важливими учасниками будь-якої сфери життя, включаючи політичну, є своя місія та бачення, згідно з якими вони хотіли б влаштувати кіберпростір. То що ж робити, щоб зробити життя корпорацій та шпигунства трохи складним? Або просто: позбутися надокучливих аспектів Інтернет-маркетингу чи програм, які нас не влаштовують? Є багато можливостей.

Microsoft. Ми хочемо використовувати стабільну, ефективну операційну систему, яка не створюватиме нам проблем. Windows 10? Так, але в більшості випадків, коли справа стосується домашнього використання, ми можемо використовувати Ubuntu безкоштовно та повністю легально. Це ідеальне рішення для тих комп’ютерів і ноутбуків, які ми використовуємо в основному для перегляду Інтернету, покупок, електронного банкінгу чи пошти. Ця система також постачається з офісним набором. Ми завантажимо інсталяційні файли з Інтернету, досить підготувати інсталяційний компакт-диск (або флешку) та встановити. Ми отримаємо щось інше: оскільки це набагато менш популярна система, використовуючи її, ми зменшуємо кількість віртуальних небезпек, які нам загрожують. Простіше кажучи, кіберзлочинці керуються економією роботи, їхнім пріоритетом є Windows і macOS.

MS Office? Тут ми також можемо перейти на щось безкоштовне на вибір: Libre Office або OpenOffice – також коли ми використовуємо Windows. Якщо ми стикаємось із будь-якими труднощами під час використання, у цьому випадку також варто шукати рішення в Інтернеті. Існують також інші пакети: FreeOffice або WPS Office. Якщо нас цікавить лише текстовий редактор, ми також можемо знайти цікаві безкоштовні пропозиції.

Користуючись сайтами соціальних мереж, слід пам’ятати про кілька простих рішень. Якщо є двофакторний логін, використовуйте його! Перевірте свої налаштування конфіденційності, перевірте, яку інформацію про нас уже зібрали, і, якщо це можливо, просто час від часу видаляйте її. Так само ми регулярно позбавляємося від “файлів cookie”, що зберігаються на нашому пристрої. Браузери також пропонують зручний варіант: вони видалять їх нам, кожного разу, коли ми припиняємо перегляд веб-сторінок. Так само вони можуть блокувати вікна з рекламою.

Якщо говорити про браузери, то Google Chrome і Microsoft Edge – це не все. Статистично Google Chrome домінує на ринку, але Mozilla Firefox також користується певною – і заслуженою – популярністю (виробник якої також пропонує нам приємний поштовий клієнт безкоштовно). Існує більше альтернатив: Tor, Brave, Torch … Однак, здається, Firefox є найкращою альтернативою Chrome і Edge: він пропонує користувачеві більше контролю, “суворий” режим відстеження або блокування підозрілого вмісту.

Незалежно від вибраного браузера, варто звернути уваги і на додатки, які допоможуть захистити конфіденційність в Інтернеті та очистити сторінки від рекламного вмісту. Наприклад, варто перевірити такі розширення, як Ghostery, Privacy Badger, Disconnect та uBlock Origin, Adblock Plus, AdBlocker Ultimate тощо. Звичайно, поява додатків, які ускладнюють збір інформації або показ оголошень, викликало реакцію корпорацій та медіа-компаній – перевірка та коригування функціонування цих розширень знадобиться.

Повертаючись до Google. Пошукова система цієї корпорації також домінує у своїй категорії, однак є альтернативи. Ми можемо використовувати DuckDuckGo, пошукову систему, яка не збирає та не зберігає інформацію. Також можна розглянути інші послуги: StartPage, Swisscows, OneSearch або Search Encrypt. Цікавим варіантом є CC Search, що дозволяє шукати графічні матеріали, якими ми можемо користуватися безкоштовно.

Спілкування? Messenger і Whatsapp … В якості альтернативи розглянемо Signal (“геніальна альтернатива” згідно з “Forbes”), Telegram, Zom, Tox, Matrix або використання Discord. Skype? У 2011 році програму придбала Microsoft, крім того, є також багато інших причин, що виправдовують тестування альтернативних програм … Telegram або Discord на заміну, в інших випадках можемо протестувати Mumble, TeamSpeak або Slack. Все залежить від наших потреб, технічних можливостей та уподобань, і деякі з цих рішень можуть виявитися корисними – в епоху епідемій, блокування та віддаленої роботи – також у професійній сфері.

Джерела:

https://slovoproslovo.info/kompan-ya-big-tech-mozhe-nezabarom-zaboroniti-hristiyanam-mati-dostup-do-akaunt-v/

https://vsirazom.ua/news/zasnovnik-soczmerezhi-gab-zapisav-emoczijne-video-spershu-molitsya-potim-vidalit-facebook

https://www.rodyna.org.ua/yakshho-ne-google-i-microsoft-todi-shho-ye-alternatyvy/

Be the first to comment on "Big Tech може незабаром заборонити християнам мати доступ до акаунтів"

Напишіть відгук