«Біль і любов – це два почуття, які я відчуваю, коли їду в Сіру Зону» – командир ХСП Ігор Шторм

В прямому ефірі «Християнство сьогодні» (радіо “Марія”) на зв’язку з Донбасу командир ХСП Ігор Шулік Шторм.

Християнська Служба Порятунку співпрацюючи з CIMIC (Civil-Military Cooperation), здійснює моніторинг прифронтової зони і створює так звану соціальну карту потреб. 

«Цей моніторинг виявляє не лише глибину проблеми, а й всяку неправду. Тому що багато людей, які можуть подавати списки на допомогу, є досить матеріально забезпеченими. І контингент в цих “сірих зонах”, на жаль, налаштований щоб тільки брати, брати й брати… Їх вже підсадили на цю голку «гуманітарки» і тепер теж є великою проблемою, як з цієї голки їх зняти. Але ми маємо методи.»

Докорінна зміна відбувається через молитву. Якщо буде змінене серце, розум і душа людини, тоді зміниться і менталітет в цих областях… Я відчуваю як у Бога болить серце за кожну людину яку Він сотворив, я відчуваю цей біль і цю любов до них…»

Переглянути відеозвіт та прослухати всю передачу з Ігорем Штормом >>>

DSC06215

«Легше повернути території, ніж повернути людей в лоно України. Ось наприклад, наші війська захопила якусь територію, наприклад Широкіно, все це наша територія. Але треба повертати людей. Люди дуже обдурені, їх обманювали і з нашої, і з ворожої сторони. І я часто ставлю їм питання: хто вам допоможе, Путін чи Порошенко? Вони ж кажуть, що допоможе тільки Бог. І це стовідсоткова правда, тут на сході, ми не тільки працюємо з людьми як волонтери, як Християнська Служба Порятунку, ми ще й як служителі, ми дуже багато молимось над ними…»

DSCN0709

«Я ставив в декількох селищах питання “Якщо б тут був священик, ви б приходили на розмову на сповідь?” Вони кажуть, що за милу душу, бо в цих поселеннях, в яких ми були, взагалі нема церков. Взагалі ніяких… Якщо там є церква на три-чотири села якогось московського патріархату, і вона працює раз в тиждень чи доїжджає раз в місяць, то це взагалі ніщо. Церква – це коли священики чи служителі щодня працюють з людьми. А якщо з людьми не працюють, не приділяють час щоб помогти людині на всіх рівнях: на фізичному, духовному і душевному, я вважаю, можна сказати що церкви в тих місцях взагалі нема…»

Підписатися на Youtube канал Християнської служби порятунку >>>

Джерело: Радіо Марія

Be the first to comment on "«Біль і любов – це два почуття, які я відчуваю, коли їду в Сіру Зону» – командир ХСП Ігор Шторм"

Напишіть відгук