«Битва за природу». Шокуючий фільм про концепцію гендеру

Рух «Всі разом!» презентує документальний фільм «Битва за природу». Він присвячений фундаментальному аналізу концепції гендеру. Експертами виступають авторитетні науковці – кандидати і доктори наук. Опитані фахівці представляють всі галузі, дотичні до цієї теми: медицина, право, сексологія, освіта і психологія. Все, що ви побачите і почуєте – це винятково пряма мова найкращих експертів з багаторічним науковим і практичним досвідом.

На початку фільму автор зазначає: «Спочатку вони розповіли, що гендерна рівність – це про рівність прав та можливостей чоловіків і жінок. Трохи згодом вони уточнили, що між чоловіками і жінками, хлопцями і дівчатами немає жодної різниці. І вже зараз нас остаточно поінформували: біологічної статі не існує зовсім, адже є 10-20-30 і навіть більше різноманітних гендерів, і всі вони рівні. І саме це, на їхню думку, є гендерна рівність».

Тож що таке концепція гендеру – найбільша містифікація ХХІ століття чи наукове новаторство? Про це у фільмі «Битва за природу». Дивіться вже зараз і поділіться посиланням з усіма!

Be the first to comment on "«Битва за природу». Шокуючий фільм про концепцію гендеру"

Напишіть відгук