Блаженніший Святослав благословив введення в уряд національної управи Лицарів Колумба в Україні

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав під час Літургії в Патріаршому соборі Воскресіння Христового благословив новообрану управу Лицарів Колумба в Україні та іменував владику Михайла Бубнія, екзарха Одеського, капеланом Національної ради Лицарів Колумба в Україні. Про це повідомляє сайт УГКЦ.

Військовий капелан Християнської Служби Порятунку Валентин Розгон взяв участь у церемонії. Нагадаємо, що він, в рамках Першої всеукраїнської зустрічі капеланів Рад Ордену Лицарів Колумба в Україні, був призначений помічником Національного капелана від РКЦ.

Серед іншого, Блаженніший Святослав зазначив: «Сьогодні в нашому соборі ми хочемо особливо вшанувати, представити як взірець школи любові особливе братство – братство «Лицарі Колумба». Це братство відновлює старовинні лицарські традиції, які наш народ плекав з первісних часів Київської держави».

Церемонія введення в уряд національної управи Лицарів Колумба в Україні відбулася вперше.

***Лицарі Колумба – це найбільша у світі католицька братерська організація, яка налічує понад 1,8 млн членів. Її заснував у США преподобний отець Майкл Дж. МакГівні 1882 року.

Світлої пам’яті Блаженніший Любомир Гузар у серпні 2005 року під час 123-ї Верховної конвенції Лицарів Колумба, що проходила в Чикаго (США), запросив лицарів розпочати діяльність в Україні.

Перша рада Лицарів Колумба в УГКЦ була створена з нашого благословення 20 вересня 2013 року при Патріаршому соборі Воскресіння Христового і названа на честь св. Володимира Великого.

Від початку заснування в Україні Лицарі Колумба стрімко розвинулися та активно долучаються до багатьох акцій і важливих суспільних та церковних благодійних проектів. Було створено Національну раду Лицарів Колумба в Україні та понад 25 локальних рад у різних містах України. Це стало результатом плідної праці українських лицарів.

10-12 травня 2019 року в м. Івано-Франківську відбулася перша Національна конвенція Лицарів Колумба в Україні, де вперше було обрано провід Національної ради та визначено шляхи подальшого розвитку.

Be the first to comment on "Блаженніший Святослав благословив введення в уряд національної управи Лицарів Колумба в Україні"

Напишіть відгук