Близько 100 дітей з “сірої зони” стали учасниками програми ХСП та Дому Святого Мартіна де Поррес з духовної, психологічної та фізичної реабілітації

Ось уже йде другий рік, як діє спільна програма Християнської Служби Порятунку та Дому Святого Мартіна де Поррес з духовної, психологічної та фізичної реабілітації дітей із прифронтових територій. За цей час у гостинному Домі Святого Мартіна побувало близько двадцяти груп дітей із “сірої зони” – із секторів Маріуполя, Авдіївки, Бахмута. Більше сотні дітей та дорслих, які їх супроводжували у подорожі, згадуватимуть Фастів як місце, де вони досвдічили любов, прийняття і турботу, яких так не вистачає у їх непростих буднях, особливо зараз, в умовах війни. А для багатьох з них дні, проведені  під опікою команди отця Михайла Романіва, стали також першим духовним досвідом у їх житті, моментом, коли вони вперше познайомилися з Богом.

Про це, зокрема, йдеться у короткому відео-ролику, підготовленому нашими фастівськими друзями. Пропонуємо його вашій увазі.

Be the first to comment on "Близько 100 дітей з “сірої зони” стали учасниками програми ХСП та Дому Святого Мартіна де Поррес з духовної, психологічної та фізичної реабілітації"

Залишити відповідь