«BLM, ліволіберальні лозунги і «протести» – це не про справедливість. Вони хочуть влади»: філософ Андрій Баумейстер

Справедливість не є самоціллю BLM, ліволіберальних лозунгів і «протестів», а їхня мета – влада. Таку думку висловив на своїй сторінці у соцмережі філософ Андрій Баумейстер.

Зокрема, він зазначив (подаємо мовою оригіналу):

«Сейчас многие постят новые правила присуждения “Оскара” (детали – в первом комментарии). Друзья мои, некоторые из вас до сих пор думают, что BLM, леволиберальные лозунги и “протесты” – это о справедливости? Нет, они не думают о справедливости. Они хотят власти. И полного единомыслия. Полной унификации мышления и схем поведения. Парадоксальным образом насильственная унификация прикрывается модным словом diversity. Это угроза того тоталитаризма, о котором так любят говорить левые интеллектуалы в западных университетах. Угроза самим основам западного либерализма. Который на наших глазах становится страницей в учебниках истории».

Як повідомлялось, Американська кіноакадемія представила нові стандарти, яким повинні відповідати кінострічки для номінації в категорії “Найкращий фільм” премії “Оскар”. 

Про це йдеться на сайті кінопремії. 

Їх розробили заохотити розмаїття і справедливе представництво  на екрані і за його межами, щоб краще відображати різноманітність аудиторії, що йде в кіно, повідомляють організатори.

Всього представлено 4 стандарти із підпунктами. Серед них:

  • один з акторів першого або другого плану повинен належати до недостатньо представленої расової або етнічної групи: бути темношкірим, азіатом, латиноамериканцем, жителем Близького Сходу або представником іншої етнічної групи;
  • щонайменше 30% акторського складу на другорядних ролях повинні бути від щонайменше двох недостатньо представлених груп: жінок, етнічних представників чи представників раси (окрім європеоїдної), ЛГБТ-спільноти або людей з інвалідністю;
  • основна тема чи сюжетна лінія картини повинна стосуватися недостатньо представлених груп;
  • на керівних та інших посадах повинні бути кілька представників недостатньо представлених груп; принаймні 30% знімальної групи мають складати представники недостатньо представлених груп.

До недостатньо представлених належать входять жінки, люди інших рас, окрім європеоїдної, члени ЛГБТ-спільноти люди або люди з інвалідністю.

Нові правила стануть обов’язковими з 96-ї церемонії у 2024 році – щоб отримати номінацію, фільм повинен відповідати щонайменше двом з чотирьох стандартів.

Пастор Джош Уільямсон

Чітким свідчення того, що ЛГБТ не відчувають себе пригнобленими, а поводяться, як господарі ситуації свідчить випадок, коли ЛГБТ-активісти в інтернеті закликали спалити баптистську церкву Ньюквей: «СПАЛІМО ЦЕРКВУ ДОТЛА!». Все почалося з того, що поліція Великобританії попередила пастора, що, якщо він образить ЛГБТ-спільноту постом або коментарем у соціальних мережах, він може порушити закон, та бути звинуваченим в нетерпимості. При цьому, поліція не вбачає в закликах місцевих активістів спалити церкву, нічого протиправного.

Пастор Джош Уільямсон з баптистської церкви Ньюквей, повідомив правозахисникам, що поліція погрожує йому переслідуванням за висловлення своєї думки щодо ЛГБТ. Все, через його коментар в Фейсбук, де, він, під новиною про скасування щорічного гей-прайду залишив коментар: «Чудова новина». Інший користувач запитав пастора в коментарях: «Чому?». Той відповів: «Тому що я не думаю, що гріх слід святкувати».

Після цих слів на пастора та його церкву піднялася хвиля критики, тиску та погроз. Організатори фестивалю вдалися до брехні та маніпуляції. Вони зробили скріншоти всіх негативних дописів про гейпарад інших користувачів, та опублікували їх від імені пастора, відмітивши при цьому церкву, де він служить.

Потім ЛГБТ-група закликала своїх прихильників звертатися в поліцію зі звинуваченнями пастора в акті ненависті. Активісти приходили та «зривали» недільні служби церкви, погрожуючи депортацією Вільямсона назад до Австралії.

Дружина пастора також зазнала погроз та знущань в Інтернеті. Її  зображення було накладене на відео-порнографічний контент та розповсюджене в інтернеті.  ЛГБТ-активісти в інтернеті закликали спалити баптистську церкву Ньюквей: «СПАЛІМО ЦЕРКВУ ДОТЛА!».

Уільямсон повідомив про погрози поліції Девону та Корнуолу, очікуючи, що вони захистять церкву, але, натомість, поліція застерегла пастора, що, якщо віні надалі ображатиме ЛГБТ-спільноту, він попаде за грати.

Ось таку «рівність» хоче встановити ЛГБТ-спільнота у всьому світі.

Джерела:

https://life.pravda.com.ua/culture/2020/09/9/242260/

https://sobor.com.ua/news/za-osud-pastorom-geiparadu-lgbt-obicyayut-spaliti-cerkvu

https://christianconcern.com/wp-content/uploads/2018/10/standard-picture-news-josh-williamson-fb-post-2-200907-720×1281.jpg

https://www1.cbn.com/cbnnews/2020/september/lets-burn-a-church-when-lgbt-activists-threaten-to-attack-uk-police-try-to-silence-pastor-instead

Be the first to comment on "«BLM, ліволіберальні лозунги і «протести» – це не про справедливість. Вони хочуть влади»: філософ Андрій Баумейстер"

Залишити відповідь