Борис Пушкель: “Свято Різдва – це новий початок, який Бог дає нам для глибокого духовного відновлення та перетворення”

Наближається одне з найбільших християнських свят – Різдво Христове. Для мене як  християнина це свято має особливе значення. Народження Ісуса Христа – це чи не найважливіша подія з дня створення нашого світу. Народження Того, хто приніс визволення від рабства гріха, прощення всіх гріхів та дарував надію.

Книга Дій 4 глава з 11 вірша говорить: Він камінь, що ви, будівничі, відкинули, але каменем став Він наріжним! І нема ні в кім іншім спасіння. Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали.

Тому для мене свято Різдва – це новий початок,  який Бог дає нам для глибокого духовного відновлення та перетворення. Різдво – це народження нового: нових мрій, надій, сподівань. Народження нових стосунків, нового служіння, нового сприйняття Бога і цього світу, нового відкриття себе і свого покликання. Різдво – це чергова нагода повернутися до самих витоків, щоби, поклонившись новонародженому Месії, знову переродитися як нове створіння і отримати шанс розпочати все від початку.

Be the first to comment on "Борис Пушкель: “Свято Різдва – це новий початок, який Бог дає нам для глибокого духовного відновлення та перетворення”"

Залишити відповідь