Божий Закон Милосердя: безцінний дар однієї душі

Як виміряти успіх служіння людям, що живуть там, де триває війна? Кількістю тих, кому вдалося допомогти? Кількістю кілометрів, подоланих на фронтових дорогах? Кількістю кілограмів розданої гуманітарки? Кількістю проведених задушевних бесід? Очевидно, кількість має значення. І чим більше, тим краще. Але лише до тих пір, поки служитель за цією арифметикою зберігає здатність помічати конкретні заплакані обличчя, конкретні скалічені долі, конкретні зранені душі. І недарма Ісус розказав притчу про доброго пастиря, який полишає дев’яносто дев’ять овець для того, щоби знайти одну – загублену. А в іншому місці Євангелія Господь сказав: «Що зробите одному з цих найменших, то Мені зробите». Бо якби на всьому світі за всі земні часи існувала би лише одна людина, то Він все рівно зійшов би на хрест заради неї одної. Тебе, мене… чи Івана.

Наприкінці березня ми повідомляли про знайомство служителів Християнської Служби Порятунку з одиноким покинутим чоловіком в одному із сіл під Маріуполем. Тоді вони розповідали таке: «Ще з одним 52-річним мешканцем Піонерського Іваном, який потребує допомоги, служителі ХСП познайомились біля магазину.

Чоловік живе у вбогій, навіть не можна це назвати хатинкою, а просто недобудованій маленькій дачці. В Івана важка доля. Залишився сам, ніде не працює (має проблеми із зором), живе в убогості, не має навіть можливості готувати їжу. Час від часу поїсти йому приносить сусідка. ХСП опікуватиметься Іваном. Забезпечить його харчами та одягом».

Пройшов час і рятувальники ХСП надіслали таке повідомлення: «Вже неодноразово ми писали про бездомного Івана. Надаємо йому духовну та психологічну допомогу, постачаємо речі та продукти, а головне – даруємо йому свою увагу та любов. На даному етапі проходить процес відновлення втраченого паспорта. Приємно дивують зміни, які відбуваються у житті Івана: він став охайно виглядати, прибрав убогу хатинку, в якій тимчасово мешкає, у якій немає ні світла ні газу, ні плити, щоб зварити їсти. Дякуємо Богу та всім добродіям, завдяки яким можемо нагодувати та одіти нужденного».

Be the first to comment on "Божий Закон Милосердя: безцінний дар однієї душі"

Залишити відповідь