Брат Блажей Суска: “Починаючи з наших сердець через серця людей, з якими ми тут зустрічаємося і для України, для цілого світу – Христос рождається!”

Христос рождається!

Село – Бердянське. Ангели – Блажей, Володя і Оксана. Хочемо звістити вам цю радість, що Христос рождається і приносить мир, особливо там, де його немає – в Донецькій області, біля Широкіно, село Бердянське.

Тут Бог раніше вже послав ангелів, особливо Володю і Оксану, які звіщають тим людям, котрі прагнуть до миру,  цей мир, який відкриває серця. Мир, який може дати тільки Бог, бо вже на людей нема що надіятися. Тому Христос рождається в наших серцях через Володю і Оксану тут на цій землі. І ми звідси бажаємо вам цього самого миру, за яким ми, а особливо тут люди, військові, сумують, чекають і моляться. Прошу вас також про молитву за тих людей тут, в зоні АТО, де цього миру найбільш потрібно. Починаючи з наших сердець через серця людей, з якими ми тут зустрічаємося і для України, для цілого світу, ще раз вітаю вас –  Христос рождається! Славімо Його!

 

Be the first to comment on "Брат Блажей Суска: “Починаючи з наших сердець через серця людей, з якими ми тут зустрічаємося і для України, для цілого світу – Христос рождається!”"

Напишіть відгук