Брат Блажей: “Я бачу як Бог відкриває серця тих людей, з різних причин далеких від Бога”

Ділиться брат Блажей: “Наші як їх називають ангели Володя і Оксанка знайшли тут добрих людей, які відкрили свої серця на їхню присутність і на тих людей, які Володя з Оксанкою приводять. Таким чином привели мене до них, а також сестру Юлю та сестру Інну. Ми у них почувалися як дома. У них було  тепло – не тільки теплі батареї, але й теплі і відкриті серця. І ми відправили там службу Божу, в їхньому домі. Слово говорило власне про відкритість, що Ісус має народитися там, де відкрите серце. Я бачу як Бог відкриває серця тих людей, з різних причин далеких від Бога. Добрих людей, але з різних причин їх життя і історія ще далекі від Бога. Але через ту доброту можна сказати, що Бог живе в них і Дух Святий їх веде. І тому  і  нам Бог дозволив  користуватися цією любов’ю і приймати від них любов. І вони, отримуючи цю любов, також могли цю любов отримувати від нас. Тому Слава Богу за тих добрих людей, яких Бог посилає Оксанці, Володі і також і мені на цьому часі тут”.

Ділиться сестра Юлія: “Вперше і історії цього дому відбулося ділення облаткою – символом любові та миру. Брат Блажей підкреслив, що ці господарі – Люба та Ігор – відкрили для нас двері своєї домівки, а це означає, що вони мають серця, сповнені любові для інших, хоча самі її дуже спраглі.
Ісус Христос народився у вертепі – місці, відхиленому людьми. І хоча наші серця часто схожі на вертеп, однак Його Любов здатна їх перемінити і наповнити своєю любовю.”

Be the first to comment on "Брат Блажей: “Я бачу як Бог відкриває серця тих людей, з різних причин далеких від Бога”"

Залишити відповідь