Брат Петро Куркевич закликає приєднуватися до Розарієвого Повстання

Дорогі брати і сестри!
Нещодавно Християнська Служба Порятунку уже зверталася  з проханням до всіх християн і просто людей доброї волі відгукнутися на заклик брата Петра Куркевича щодо започаткування так званого Розарієвого Повстання.
Сьогодні ми пропонуємо вашій увазі ще один допис від брата Петра, який хоча і адресований людям, що мають відношення до Школи Християнського Життя і Євангелізації, але водночас стосується всіх небайдужих, хто відчуває поклик взяти участь у цій духовній битві.
***

Слава Ісусу і Марії!!!


Улюблені

Звертаюся до вас з великим проханням.

Деякий час тому я став впевненим у тому, в чому раніше вагався:  ми ввійшли в апокаліптичний час!

Маємо останні часи.

Завжди, коли я про це чув, думав про це як про гіпотезу або перебільшення. Але недавно знайшов у листі Павла до Тимотея знак, що виразно з’явився тільки тепер, у нашій епосі,нашому часі!

Цим знаком є неслухняність батькам.
На це показує 2 лист Павла до Тимотея,3:2. Ще ніколи не було так,як тепер.

Цього не знало навіть моє покоління.

 Сорок років тому назад, коли ми були дітьми, ми не уявляли, що батьків можна так легко і радикально не слухати у серйозних справах.

Це стосується не тільки дітей, які тероризують батьків, але також дорослих, які кидають батьків. А в крайньому разі здійснюють над ними  евтаназію.

 В Нідерландах, наприклад, деякі люди похилого віку бояться за своє життя, бояться рідних, лікарів і навіть медсестер, тікають в інші країни.  Чогось такого не було ніколи.

Вірші від 2 до 5 показують страшний пейзаж останніх  днів.

Вади і гріхи, що названі тут, завжди існували у суспільстві ,але як вийняток, і то  такий, що звинувачується суспільствома не як тепер, коли часто ці патології стають стандартами у відносинах і поведінці, сприймаються у принципі як позитивна норма.

Які висновки?

То є останній час,час Апокаліпсису!

Тому, любі лідери філій  Школи, служителі і учасники, прошу вас приєднатися до Розарієвого повстання, Революції через Вервицю і повести в цю боротьбу інших. 

Можливо, що передусім для цього  Марія колись наділила мене ідеєю створити Школу, щоби в ній, неначе в казармах, сформувати військо на останній, армагедонський бій.

Я насправді так думаю: Школа це казарми, ваші спільноти та їхня діяльність з євангелізацією включно  – полігон, а це Повстання – справжня війна, найнагальніша і найважливіша справа.

Це, про що тут пишу, вважаю найважливішою метою, задля якої виникла наша формація у цій Школі.

Це Повстання сприймаю як екзамен нашої формації і духу.

Ця апокаліптична війна є не проти тіла і крові, але перед усім проти Дракона, Диявола, проти злих духів (Еф.6:12).

Це означає, що ми віднині апокаліптичне військо, лицарі Непорочної.

Ви – Небесне козацтво під Атаманкою, я та інші брати в Польщі  – гусари під Гетьманкою, брати з інших народів – ще інші види військ.

Стратегія цієї війни походить від Марії з Фатіми.

13 дня кожного місяця, о 19.00 годині вийдіть з Вервицею – цим  духовним, невидимим мечем (Еф.6:17б-18) на майдани і площі ваших міст, містечок і сіл.

Зробить якнайбільшу агітацію не тільки серед своїх знайомих чи навіть  католиків, але залучаючи православних і протестантів…

бр. Петро Куркевич

2 Comments on "Брат Петро Куркевич закликає приєднуватися до Розарієвого Повстання"

 1. До речі, мені так видається, що якраз вибух у 1914 р. Першої світової війни і ознаменував та красномовно засвідчив, що саме в тому часі і настали ці ЕСХАТОЛОГІЧНІ – “останні роки” й “останні дні” (Єз.38:8,16) Історії спасіння Богом людського роду.
  Й, крім того, як я гадаю, що НІЩО інше, як саме Фатімські об’явлення 1917 р. – найбільш чітко й переконливо – і підтвердили цей факт!
  А також: шановний о. Петре, я так уважаю, що цей Ваш поважний і (теологічно та загально-культурно) дуже освічений опонент – викладач релігійних наук (і теж – о. Петро), котрий в своєму блозі на одному з відомих релігійно-інформпорталів намагається заперечувати Вам (й, зокрема, що стосується наявності вже нині цих – есхатологічно-апокаліптичних часів), НЕ МАЄ ЖОДНОЇ рації і логіки!
  Може, я і не зовсім тут правий, але хочу – в цьому ж контексті – сказати навіть більше.
  Я так відчуваю, що (якщо рахувати з того періоду Першої світової війни) оті – перед Другим пришестям Христа, коли ось і “настане [Його судний] день Господній, великий і страшний” (Іоїл 2:31) – “останні роки” й “останні дні” навряд чи можуть тривати більше, ніж відомі – біблійно-містичні і сакральні – 120 літ…
  Одначе: поживемо – побачимо, як воно там далі направду буде… 🙂

 2. Р. S. Перепрошую за свою багатослівність і надокучливість. Але, мабуть, оцю свою думку я сформулював не дуже точно й вдало.
  Себто мені так видається, що якраз об’явлення у Фатімі (1917 р.) і були тим НАЙПЕРШИМ і досить СЕРЙОЗНИМ знаменням і доказом того, що саме тоді, в період Першої світової війни, людство і вступило у ці – вже, судячи з усього, ЕСХАТОЛОГІЧНІ – “в останні роки” і “в останні дні” (Єз.38:8,16) всесвітньої Історії спасіння.
  Й от: буквально за лічені тижні після останнього з тих ПРОРОЧИХ одкровень (13 жовтня) відбуваються, зокрема: 1) британський уряд 2 листопада публікує “декларацію Бальфура”; 2) в Петрограді 7-8 листопада – внаслідок збройного заколоту – владу захоплює очолювана Владіміром Лєніним запекло-богоборча – лівоекстремістсько-більшовицька політична зграя…
  Іншими словами, це були дуже знакові – напевно глобально-планетарного значення – події. Ті, які визначили й, по суті, вирішили подальшу долю і розвиток ситуації: щонайперше, на Святій Землі і Близькому Сході, загалом, та величезних євразійських обширах, що їх обіймала тодішня Російська держава. Включаючи, зрозуміло, й Україну тощо… А затим – і на всій, в цілому, земній кулі…
  Й про що, власне, й читаємо у відповідних біблійних пророцтвах і що – так чи інакше – але фактично підтвердили і застереження й пророцтва Діви Марії у Фатімі…

Залишити відповідь