Будні ХСП в Авдіївці: Допомога літнім людям, дітям, забезпечення мешканців речами першої необхідності

Служителі Християнської Служби Порятунку продовжують своє служіння у Авдіївці. Щоденна молитва, психологічні підтримка мешканців та допомога найнеобхіднішими речами.

ХСП відвідала бабусю, яка живе 200 метрів за блокпостом. Поряд жодного мешканця вже немає, тільки розбомблені будинки та сліди від снарядів.

Іншу бабусю служителі ХСП допомогли відвезти на амбулаторне лікування у лікарню. Вона не може самостійно пересуватися, а також не любить фотографуватись.

Допомогли старенькій жінці на вул. Сєдова. Вона живе сама, діти далеко. Їй важко пересуватися. Не дивлячись на це, бабуся тримається і не опускає руки.

На вул. Зеленій мешкає сім’я з трьома дітьми. ХСП залишила гостинець, але при зустрічі зрозуміли, що діти потребують нового взуття.

Християнська Служба Порятунку в Авдіївці співпрацює з місцевими соціальними службами. Днями ХСП надала транспорт, щоб працівники соціальних служб змогли відвідати сім’ї з маленькими дітьми, які живуть на околиці міста, і допомогли оформити необхідні документи для отримання допомоги.

ХСП також доставила у одну із сімей міста ходунки.

Be the first to comment on "Будні ХСП в Авдіївці: Допомога літнім людям, дітям, забезпечення мешканців речами першої необхідності"

Залишити відповідь